Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szwedzki sklep zacznie przyjmować zamówienia na pecetowe GTA V w piątek

21 postów w tym temacie

Mi sie zdaje czy przed premiera GTA V na konsole to tez mozna bylo zamawiać na pc? tak czy siak pewnie strona tego szwedzkiego sklepu nie wytrzyma w piatek popularnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować, przecież wiadomo że wersja PC będzie i to na 100% w tym roku, szczerze to mało mnie ona obchodzi bo mam na PS3 ale na PC też chętnie zakupię by pograć na modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo sklepów przyjmowało preordery :D nie wiem o co wielkie halo GTA 5 nie będzie na PC. A zamówienia można sobie składać ile dusza pragnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli maja odwalic taka sama optymalizacje jak ostatnim razem to ja podziekuje. W zasadzie to nawet jak optymalizacja bedzie dobra to tez podziekuje, naprawde nie rozumiem fenomenu tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 22:27, TigerXP napisał:

Jesli maja odwalic taka sama optymalizacje jak ostatnim razem to ja podziekuje. W zasadzie
to nawet jak optymalizacja bedzie dobra to tez podziekuje, naprawde nie rozumiem fenomenu
tej gry.

Na wszelki wypadek dopisz jeszcze że jak okaże się najlepszą grą roku (na PC) to też podziękujesz. Bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tyle osób czeka... Czeka i niektórzy nawet wydają własne pieniądze... To się nazywa mieć wiarę;) Ja tam osobiście czekam i kiedyś się doczekam GTA V;) Na PC oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 22:39, Darkstar181 napisał:

Na wszelki wypadek dopisz jeszcze że jak okaże się najlepszą grą roku (na PC) to też
podziękujesz. Bo tak.


A co to zmieni czy zostanie najlepsza gra roku czy nie? W kazde kolejne GTA gralo mi sie coraz gorzej, az w koncu czworki nawet nie przeszedlem i watpie zeby piata czesc to zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:38, Essau napisał:

Liczyłem po cichu na wersję na PS 4...


Nie liczyłbym na to. Ta część ma nie pojawić się już na nextgeny. A nawet jeśli, to przyjdzie nam czekać tak długo, jak na pojawienie się San Andreas w wersji PS3. Co do samego GTA V to jest się czym zachwycać ale tylko przy pierwszych godzinach grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Liczyłem po cichu na wersję na PS 4...
>
> Nie liczyłbym na to. Ta część ma nie pojawić się już na nextgeny. A nawet jeśli, to przyjdzie
> nam czekać tak długo, jak na pojawienie się San Andreas w wersji PS3. Co do samego GTA
> V to jest się czym zachwycać ale tylko przy pierwszych godzinach grania.

" Ta część ma nie pojawić się już na nextgeny."

Źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > GTA 5 nie będzie na PC.
>
> ...Naprawdę w to wierzysz?

Moim zdaniem wydanie GTA5 na PC to byłby duży błąd Rockstara. Gdyby GTA5 zostało konsolowym exclusivem ludzie przy kolejnej części nie czekali by na wersje PC tylko od razu kupowali na konsole. Oczywiście może na krótką metę coś tam z szybkiego portu na PC zarobią, ale na dłuższą metę stracą bo przy GTA6 będzie tak jak teraz, czyli niekończące się komentarze o tym że na pewno, na 100% gra wyjdzie na PC oraz wieczne newsy że "już jutro może być pecetowa premiera". To wszystko skłania ludzi do odpuszczenia sobie wersji konsolowej i czekania. I Rockstar zamiast 220 zł dostaje 50 za kopię (wliczając torrenty skutecznie obniżające wpływy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tak samo wszyscy mówili już przed premierą GTA V - że na pewno wyjdzie na PC, bo wszystkie poprzednie wychodziły. Nie przeszkodziło to jednak w zmasakrowaniu wszelkich rekordów sprzedażowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować