Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Animowany zwiastun kolejnym dowodem, że Bethesda ma pełne sakiewki i nie zawaha się wpompować je w The Elder Scrolls Online

25 postów w tym temacie

Piotr Bajda

To jeden z tych materiałów, które porywają dynamiką reżyserowanych starć i wizualiami, by promować grę, która z wydarzeniami na ekranie ma wspólny tylko tytuł. To skuteczna taktyka i niezawodny sposób na prężenie finansowych muskułów.

Przeczytaj cały tekst "Animowany zwiastun kolejnym dowodem, że Bethesda ma pełne sakiewki i nie zawaha się wpompować je w The Elder Scrolls Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:26, Kijkowaty napisał:

Pytanie do obeznanych z lore.
Ten przeciwnik z którym walczą to deamory czy Akavirczycy czy też jeszcze coś innego?


Dremory jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News Piotra Bajdy czwartego kwietnia 2015 - The Elder Scrolls Online zmienia model na F2P (Tak, oceniam zanim zagrałem - bo mogę). A co do cinematica - całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedyną osobą, która ma już dosyć trzęsącej się kamery w każdej scenie akcji? Trailer epicki, szkoda że robiony na łodzi podczas sztormu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jestem jedyną osobą, która ma już dosyć trzęsącej się kamery w każdej scenie akcji?
> Trailer epicki, szkoda że robiony na łodzi podczas sztormu:)

nie tylko Ty :) koleś odpowiedzialny za kamerę chyba za dużo kawy wypił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer choć troszkę przydługi. Osiem minut siekania to za dużo. I tą elfkę czarodziejkę mogliby na końcu jednak zabić. Tylu chłopa w nią pociska i nic. Nawet tą strzałą jak zarobiła to nawet nie poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielka bitwa, mag rzucający czary, efekty specjalne... Każdy trailer MMO tak wygląda.
> Nic wielkiego.
ahah ahaha ahaha jasne. chyba tylko swtor miał lepsze trailery. a ten jest strasznie długi, podobnie jak poprzedni, a co za tym idzie sama promocja gry kosztuje krocie.

fakt zmienili im kolor oczu, a co do twarzy to są zakute w zbroje dlatego nie mają "czerwonych mordek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to akcja TESO to prequel dla normalnych TES jeśli chodzi o lore, ale Imperial City już jest znaczy, że dragon fires są zapalone przynajmniej z tego co było mówione paliły się cały czas aż do oblivion crysis, więc niech ktoś mnie oświeci, czemu bramy oblivionu otwierają się same? Daedry chyba muszą zostać przyzwane żeby móc dostać się do Nirn? Cały trailer jak dla mnie nie trzyma kompletnie klimatów TES i gdyby nie Imperial City na końcu to nawet bym się nie domyślił, że ta gra jest w tym samym uniwersum. Imo pokazówka fajnych efektów CGI i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 23:38, Afgncap napisał:

O ile dobrze pamiętam to akcja TESO to prequel dla normalnych TES jeśli chodzi o lore,
ale Imperial City już jest znaczy, że dragon fires są zapalone przynajmniej z tego co
było mówione paliły się cały czas aż do oblivion crysis, więc niech ktoś mnie oświeci,
czemu bramy oblivionu otwierają się same? Daedry chyba muszą zostać przyzwane żeby móc
dostać się do Nirn? Cały trailer jak dla mnie nie trzyma kompletnie klimatów TES i gdyby
nie Imperial City na końcu to nawet bym się nie domyślił, że ta gra jest w tym samym
uniwersum. Imo pokazówka fajnych efektów CGI i tyle.


Z tego co wiem

Spoiler

Mannimarco (Król Robaków z Daggerfalla) przyzwał Molag Bala albo przynajmniej pomógł mu w inwazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować