Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone: Shadow Fall siedzi na dyskach już 2,1 miliona PlayStation 4

13 postów w tym temacie

Ja tam się cieszę bo ta seria jest jedną z moich ulubionych. Szkoda tylko, że otwarte zakończenie z K3 nie zostało specjalnie wykorzystane. No ale Shadow Fall to taki bardziej spinoff więc może w pełnoprawnej czwórce się doczekam kontynuacji losów Sevchenki i reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotwierdzone pogloski mowia, ze z szesc, ale jedna to darmowka (w sumie i dwie), druga jest tak paskudna, ze moglaby spokojnie wyjsc na PS3 (Knack), a reszta zostanie wydana w pozniejszym terminie ;).

Multiplatform nie licze, bo Call of Duty: Doge czy Bugfield 4 to ''renoma'' sama w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na totalnym hype, jedne z najgorzej wydanych 250 zł w mojej historii. Największy plus tej gry, czyli oprawa, nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia - zwłaszcza ze względu na to, że moją docelową platformą jest ciągle PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS4:
Knack, Kilzone: Shadow Fall, FIFA 14, NBA 2K14, Rayman Legends, Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, LEGO Marvel Super Heroes, Assassin''s Creed IV: Black Flag, Injustice Gods Among Us + indie typu Contrast, Don''t Starve itd.
No rzeczywiście nie ma w co grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry na PS4:
> Knack, Kilzone: Shadow Fall, FIFA 14, NBA 2K14, Rayman Legends, Battlefield 4, Call of
> Duty: Ghosts, LEGO Marvel Super Heroes, Assassin''s Creed IV: Black Flag, Injustice Gods
> Among Us + indie typu Contrast, Don''t Starve itd.
> No rzeczywiście nie ma w co grać...

Ale mówimy o exclusivach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 10:32, PokerMorda napisał:

Ale mówimy o exclusivach.


A co niby takiego ma Xbone? 1 przeciętną grę więcej? Obie konsole mają słabe tytuły startowe, ale to jest już reguła. Istotne jest jak sytuacja będzie wyglądać w tym i w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - ta gra jest niesamowicie slaba... Zupelnie jakby tworcy cala pare pchneli w oprawe, na etapie projektowym robiac bledy, jakich powazni tworcy AAA nie robia od kilku lat...
Niestety tez zaluje, ze kupilem w zestawie z konsola (a do tego te oceny w mediach, tez totalnei na fali hajpu... ta gra nie powinna dostac wiecej niz 5/10 bo jest najzwyczajniej w swiecie przecietna pod kazdym wzgledem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale mówimy o exclusivach.
>
> A co niby takiego ma Xbone? 1 przeciętną grę więcej? Obie konsole mają słabe tytuły startowe,
> ale to jest już reguła. Istotne jest jak sytuacja będzie wyglądać w tym i w przyszłym
> roku.


A czy ktoś tu porównuje po raz n-ty obie konsole? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować