Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tropico 5 trafi także na PlayStation 4

20 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2014 o 14:35, Pistolsen napisał:

Super strategie na konsole to zawsze jakieś urozmaicenie :)


Akurat Tropiko na konsolach jest od kilku części. Więc to żadna nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 14:35, Pistolsen napisał:

Super strategie na konsole to zawsze jakieś urozmaicenie :)
Tym bardziej, że uwielbiam ten gatunek.


Wiadomo :D Tropico klawa gra, jednak dla mnie jak strategie to tylko PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strategia na konsolach... Developerzy błagam nie niszczcie strategii i tak jest ich tak
> mało ;/
>
>

Spoiler

Na konsolach widzę będzie mega KOMFORTOWA rozgrywka xD



Przeważnie mam to samo podejście do startegii, które są wydawane również na konsole. Ale takie tropico 4 wylądowało na xbox, a gra była bardzo fajna. Więc w tym przypadku nie martwię się szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 19:00, One_of_the_Many napisał:

Przeważnie mam to samo podejście do startegii, które są wydawane również na konsole.
Ale takie tropico 4 wylądowało na xbox, a gra była bardzo fajna. Więc w tym przypadku
nie martwię się szczególnie

Dla mnie każda strategia na konsolach to herezja ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 20:24, rafcio007 napisał:

no straszna herezja ze inni gracze będą mogli grać nie tylko na PC-tach ojejku


Bo przecież konsolowcy z taką chęcia i radością oddają swoje gry... Na pewnej znanej stronie niektórym mało co żyłki nie pękły gdy zapowiedziano Dark Souls na PC. A to tylko pierwszy z brzegu przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 20:24, rafcio007 napisał:

no straszna herezja ze inni gracze będą mogli grać nie tylko na PC-tach ojejku

Grać czy męczyć się niewygodnym sterowaniem ? W strategie gra się msyzką. nie wybobrażam sobie wygodnego sterowania na padzie w dobrej strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam, że ps4 ma wsparcie dla myszek i klawiatur. Nie wiem, czy będzie można grać w Tropico za ich pośrednictwem, ale jeśli tak to problem rozwiązany;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stojąc leżąc czy siedzac :) na kanapie czy na dywanie myszką grać jest niewygodnie, bo nie mam dla niej podkładki. I podejrzewam zę większość uzytkowników konsoli miałoby cięzko aby ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Tropico sterowanie padem nie stanowi problemu. Gry tego typu zamiast na zręczne palce stawiają na powolne planowanie i oglądanie efektów. Nie ma problemu. Zresztą to nie pierwsze Tropico na konsolach i skoro wydają też 5, to źle najwyraźniej nie było. To dość niszowy gatunek, tutaj sukces zapewni sprzedaż na poziomie, który w przypadku gier AAA oznaczałby zapewne bankructwo studia.
Inna sprawa, że o ile w przypadku X360/PS3 jakoś nie byłem zwolennkiem strategii na konsolach, o tyle w przypadku nowych konsol coś sie może zmienić. Ta gatunkowa niszowość pasuje do modelu większej otwartości. Same nowe konsole sprzedają się jak ciepłe bułeczki (wbrew zapowiedziom forumowych specóf od przewidywania upadku) i jest to wciąż dziewiczy rynek dla tego gatunku. Pytanie kto będzie w stanie zaoferować produkt, który zmieni wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja myszka za 40zł jeździ po samej kanapie i działa bez zarzutów. Właściwie to działa chyba na wszystkim co mam pod ręką ;p Jeśli w tego typu gierki będzie można grać za pomocą myszki (klawiatura nie jest tu niezbędna), to spróbuję podłączyć swoją (tak z ciekawości) i zdam relację co i jak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 12:06, kodi24 napisał:

Moja myszka za 40zł jeździ po samej kanapie i działa bez zarzutów. Właściwie to działa
chyba na wszystkim co mam pod ręką ;p Jeśli w tego typu gierki będzie można grać za pomocą
myszki (klawiatura nie jest tu niezbędna), to spróbuję podłączyć swoją (tak z ciekawości)
i zdam relację co i jak;

Jechałem myszką po kanapie, jak świeżo po przeprowadzce nie miałem nawet biurka.

Jeśli chodzi o granie, na padzie wolałbym grać w cyfrową rosyjską-ruletkę opartą o Jengę niż mordować nadgarstek myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować