Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Next Car Game zarobiło w ciągu tygodnia milion dolarów

12 postów w tym temacie

"Hell Yeah" az mi sie cisnie na usta w zwiazku z tym artykulem.
W gre uwierzylem na tyle by wesprzec ja na Kickstarterze i, po odwolaniu tegoz Kickstartera, zakupic na Steamie jak tylko sie pokazala.
Nie zaluje tego zakupu ani troszke a gra jest idealnym przerywnikiem na imrezach, nawet w obecnym stadium i robi niesamowite wrazenie na kazdym, kto jej sprobuje.
Polecam kazdemu, kto mile wspomina FlatOut tak pierwszy jak i drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekło techdemo. Szkoda tylko, że cena jest póki co dla mnie zbyt wysoka, ale jak spadnie do poziomu ~60zł, to się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem pod wrazeniem dema.Nogdy wczesniej nie widzialem tak realistycznej fizyki i juz dawno zadna gra nie sprawila mi tyle przyjemnosci.Mocno kibicuje tej grze.
Destruction derby 3 powraca wielkim stylu i formie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niah, a ja nadal nie jestem przekonany do pomysłu Steam Early Access. Niby fajnie, że gracze mogą wesprzeć twórców jeszcze na tak wczesnym etapie produkcji. Lecz ta gra to nawet nie gra! Ma 2, czy 3 biedne trasy i jakiś tester fizyki? Nawet nie wiem jak to nazwać. To nawet tytułu nie ma! Przecież Next Car Game to chyba nie pełnoprawna nazwa?... I teraz inwestujący będą czekać 1-2 lata, by spróbować w tym kariery? Poczuć jakikolwiek klimat tej gry? Bo na razie dla mnie jest to strasznie bezpłciowe.
W ogóle, jeśli zamiarem producentów jest dodawanie z czasem nowych tras i innych elementów, to kiedy przyjdzie pora na 100% tytuł, szybko Was znudzi. Jakoś wolałbym od początku mieć możliwość ukończenia gry, tak jak zaplanowali to jego twórcy i w pełni wciągnąć się w dany tytuł. Właściwie to ryzyko inwestujących, a ja tylko wyraziłem swoje nie do końca ukierunkowane zdanie, ale nie potrafię patrzeć na to do końca przychylnym okiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale ta gra czasami łamie prawa fizyki :) niekiedy nie ma np 2 przednich kół a auto nadal skręca albo jest tak skasowane że w realu nawet by nie odpalił a tam śmiga jak szalone i moim zdaniem za mała jest różnica w sterowaniu po zadanych uszkodzeniach :)
na razie sa dostępne tylko 3 trasy i 2 auta ale jest miodnie, zabawa jest :) gierka wymiata, tylko że w tym roku tyle wychodzi ścigałek, że nie wiadomo co kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią czytać? Co jest niezrozumiałe w pojęciu "tech demo"? To jeszcze nie jest gra, ale może dzięki przychylności graczy się nią stanie. W tej chwili nie mogę, ani nie chcę sobie pozwolić na early access ale jak tylko pokaże się jakaś bardziej dopracowana wersja to jak najbardziej. Doceniam tych, którzy zapłacili bo chcieli zobaczyć Next Car Game może dzięki nim w końcu pogram w jakąś wyścigówkę od czasów Carmageddona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Next Car Game to naprawde nieźle zapowiadająca się gra, w dodatku nie tak strasznie droga. Poczekam na full wersję, bo niedoróbek nie trawię. A wtedy kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam jestem pod wrazeniem dema.Nogdy wczesniej nie widzialem tak realistycznej fizyki
> i juz dawno zadna gra nie sprawila mi tyle przyjemnosci.Mocno kibicuje tej grze.
> Destruction derby 3 powraca wielkim stylu i formie ;]
ty w ogóle z domu wychodzisz, skoro sadzisz że tak sie zachowuja samochody/fizyka naprawde? Rozumiem, system destrukcji jest wspanialy ale fizyka nie (bynajmniej nie można użyć wyrazu "realizm" w jednym zdaniu z fizyką tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niah, a ja nadal nie jestem przekonany do pomysłu Steam Early Access.
> {...}
> ja tylko wyraziłem swoje nie do
> końca ukierunkowane zdanie, ale nie potrafię patrzeć na to do końca przychylnym okiem
> :).

Early Access nie jest dla kazdego... nie kazdy ma ochote uzerac sie z nieukonczonymi systemami, z brakiem elementow i surowoscia rozwiazan.
Jezeli jednak nie przeszkadza to komus... niesamowicie satysfakcjonujacym jest, przygladnie sie ewolucji produktu i, w niektorych przypadkach, realny wplyw na to, jak gra bedzie wygladac ostatecznie.
Ja osobiscie czerpie spora przyjemnosc z Project CARS i sama ewolucja tej gry i droga jaka przeszla przez ostatnie dwa lata jest niesamowita. NCG jest kolejnym projektem, ktory z przyjemnoscia wsparlem tak jak i DayZ i wiele projektow z Kickstartera.
Wszyscy marudza, ze nic sie nie zmienia i tylko kolejne CODy i NFSy wychodza co roku, ale nikt nie ma ochoty zmienic tej sytuacji gdy ma ku temu okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem pre-order zanim jeszcze gra pojawiła się na Kickstarterze (czyli, innymi słowy - w ciemno), dając Bugbearom kredyt zaufania (spowodowany FlatOutem 1 i 2). jakiś czas później miałem okazję spróbować pierwszego tech dema.. potem doszedł early access i drugie tech demo (bo tym ta aplikacja nadal jest, nie do końca dopracowaną bardzo wczesną wersją czegoś, co niesamowicie się zapowiada).
i co? i nie zawiodłem się! klimat FlatOuta jest, choć muzyki brak. niedoróbek nadal sporo, ale to normalne, zważając na wczesne stadium rozwoju aplikacji. fizyka czasem jeszcze nie domaga, ale (jak wiadomo) to wczesna wersja i (jak wiadomo #2) żaden symulator, więc to chyba nic dziwnego, że można jeździć i skręcać mimo braku przednich kół ;-)
liczę jednak na to, że trochę to podreperują, by różnica w prowadzeniu była odrobinę wyczuwalna i nie spinam się z nadmuchanego powodu ("bo to tylko 3 trasy i 2 samochody!"), gdyż wiem, że projekt się rozwinie. liczę na to, że w dobrym kierunku. a skoro milion dolarów już pękł, widzę wyraźnie, że nie jestem w tej wierze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować