Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atlus sprowadzi Conception II na europejskie Vity i 3DS-y

10 postów w tym temacie

Mała wpadka w newsie. Etrian Odyssey IV można spokojnie dostać w Europie. Natomiast nie ma u nas Etrian Odyssey Untold: Millenium Girl. Dobrze by było gdyby Atlus się ogarnął także z Shin Megami Tensei IV. Liczę też na to, że jednak najnowsza Persona nie ominie naszego kontynentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 00:47, Rizzan napisał:

Mała wpadka w newsie. Etrian Odyssey IV można spokojnie dostać w Europie. Natomiast nie
ma u nas Etrian Odyssey Untold: Millenium Girl.

Danke - fakt, przecież grałem niecały miesiąc temu w demo EO IV na swoim 3DS-ie ; - ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 00:55, Kopiec napisał:

Z Personą żaden problem, bo ps3 nie ma zakichanego region locka, przez który osobiście
ignoruję konsole nintendo.

Gorzej, że japońskie wydanie dużo angielskiego mieć nie będzie (choć zabiłbym za mieszankę japońskiego dubbingu i polskich podpisów, tak jak działają, niestety często nielegalne, wersje undubbed). Choć fakt, jeśli Ameryka znowu będzie przed nami, import załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Atlus może się wypchać tymi swoimi lokalizacjami gier z Japonii. Tak czy siak kijem bym tego nie dotknął... A jak już ktoś naprawdę musi to można importować. Cena na PSN i tak będzie bezczelnie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 04:50, SirYarpen napisał:

E tam, Atlus może się wypchać tymi swoimi lokalizacjami gier z Japonii. Tak czy siak
kijem bym tego nie dotknął...


To cie ominęło dużo fajnych gier no chyba że znasz japoński to szacunek:)


Czekam na tą grę bo ma być trochę jak Persona co nie zmienia że design tych dziewczyn jest za japoński nawet dla mnie. Ale patrząc na gameplaye widzę potencjał. Jeszcze nie wiem którą przenośną konsolę wybiorę ale w grę zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 04:50, SirYarpen napisał:

E tam, Atlus może się wypchać tymi swoimi lokalizacjami gier z Japonii. Tak czy siak
kijem bym tego nie dotknął... A jak już ktoś naprawdę musi to można importować. Cena
na PSN i tak będzie bezczelnie wysoka.

Wydania czysto cyfrowe są akurat na PSN-ie całkiem tanie, kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 09:05, LastOrder napisał:

> E tam, Atlus może się wypchać tymi swoimi lokalizacjami gier z Japonii. Tak czy
siak
> kijem bym tego nie dotknął...

To cie ominęło dużo fajnych gier no chyba że znasz japoński to szacunek:)


Czekam na tą grę bo ma być trochę jak Persona co nie zmienia że design tych dziewczyn
jest za japoński nawet dla mnie. Ale patrząc na gameplaye widzę potencjał. Jeszcze nie
wiem którą przenośną konsolę wybiorę ale w grę zagram.


A ile pieniędzy zaoszczędziłem... Co do języka. Uczę się. Nie jest trudny, tylko trzeba jakoś ogarnąć kanji, żeby zacząć coś czytać. Gier i tak jest za dużo, nie mogę mieć wszystkiego. Jak ktoś lubi anime, mangę, VN i japońskie gry to i tak polecam się nauczyć. Sama gra brzmiała raczej jak coś od Compile Heart, czyli i tak nie dla wszystkich, a bez głosów - to jeszcze dla mniejszej ilości osób. Za rogiem i tak dużo tytułów od NISA - w tym Danganronpa (de facto też od tego samego developera co Conception). Dlaczego Spike Chunsoft nie może mieć jednego wydawcy?

@ww3pl
yyy serio? Może w porównaniu do polskich cen. Ceny na PSN są zazwyczaj naprawdę wysokie i prawie nigdy nie maleją (chyba, że ktoś ma szczęście i trafi na wyprzedaż). Sprowadzając grę z UK w dniu premiery jest taniej niż na PSN (i masz płytę, pudełko + czasem jakieś dodatki, jak Artbook z Dragon''s Crown). A jak odczekasz miesiąc, to spora część gier już ma jakieś obniżki o 5-10 funtów. Z przyzwoitych (w miarę) cen to kojarzę tylko tytuły Tecmo Koei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować