Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters gwiazdą Humble Weekly Sale

16 postów w tym temacie

Chciałem tylko powiedzieć, że wszystko sprzedawane jest jako jeden klucz podpinany do steama, więc jeśli (tak jak w moim przypadku) mieliście już oba Overlordy, to nie możecie ich komuś sprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humble Weekly Sale: Codemasters cieszy się dużym zainteresowaniem (sam kupiłem) nie to co Humble Audiobook Bundle featuring Recorded Books. W niecały dzień wyprzedaż weekendowa przeskoczyła 10 dni wyprzedaży "tamtego dziadostwa" - przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałbym tego bundla, ale martwi mnie jedno - Codemasters niemalże wszędzie pakował Games for Windows Live. Owszem, planują usunąć ten syf. Pytanie tylko, czy we wszystkich swoich grach czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 11:07, kobra630 napisał:

Humble Weekly Sale: Codemasters cieszy się dużym zainteresowaniem (sam kupiłem) nie to
co Humble Audiobook Bundle featuring Recorded Books. W niecały dzień wyprzedaż weekendowa
przeskoczyła 10 dni wyprzedaży "tamtego dziadostwa" - przypadek?


Bo książki, czy jak wolisz "dziadostwa", cieszą się coraz mniejszą popularnością, nad czym bardzo ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 11:27, aope napisał:

Brałbym tego bundla, ale martwi mnie jedno - Codemasters niemalże wszędzie pakował Games
for Windows Live. Owszem, planują usunąć ten syf. Pytanie tylko, czy we wszystkich swoich
grach czy nie.


Niestety nie we wszystkich. Fuel według nich jest za starą grą, żeby przenosić się na Steam (stanowisko sprzed końcówki 2013 roku).

Zresztą, można uznać, że gry, których w sklepie steama nie da się kupić, nie są objęte przenosinami, a więc Fuel i Dirt 2. Operation Flashpoint: Red River jest pewnie kolejną w kolejce (jak i F1 2010 oraz F1 2011), choć jeszcze się dzielnie trzymają w steam satre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zresztą, można uznać, że gry, których w sklepie steama nie da się kupić, nie są objęte
> przenosinami, a więc Fuel i Dirt 2. Operation Flashpoint: Red River jest pewnie kolejną
> w kolejce (jak i F1 2010 oraz F1 2011), choć jeszcze się dzielnie trzymają w steam satre.

Przecież Fuel i DiRT2 można normalnie kupić na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi powiedzieć ktoś kto zakupił już pakiet czy DiRT 3 dostajemy razem z DLC (chyba 8 ich było, m.in. Rally Monte Carlo i zestawy aut) czy może samą podstawkę? Przy WB Games nie było wspomniane że do F.E.A.R dostajemy Extraction Point i Perseus Mandate, a jednak były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Humble Weekly Sale: Codemasters cieszy się dużym zainteresowaniem (sam kupiłem)
> nie to
> > co Humble Audiobook Bundle featuring Recorded Books. W niecały dzień wyprzedaż weekendowa
>
> > przeskoczyła 10 dni wyprzedaży "tamtego dziadostwa" - przypadek?
>
> Bo książki, czy jak wolisz "dziadostwa", cieszą się coraz mniejszą popularnością, nad
> czym bardzo ubolewam.

Dla mnie książka to książka - muszę mieć papier w ręce, a nie czytać z ekranu więc nie ma mowy abym kupił bundla ;] Pewnie wiele więcej jest takich osób, ponadto hb jest rozpowszechnione głównie jako sprzedaż gier więc nie dziwi słaba sprzedaż.

btw troszkę inny pakiet był niedawno na indie gala za 3 dolce (overlord 1+dlc + 2, flashpointy, fuel, damnation, clive barkers jericho) więc dziwny pomysł HB żeby teraz z takim wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 12:29, SamFiniszer napisał:

Przecież Fuel i DiRT2 można normalnie kupić na steam.


Jesteś pewien? Jak wpisałem w wyszukiwarkę steam fuel, to co prawda wyskoczyła mi pozycja Fuel Demo, ale po kliknięciu w nią, przenosi mnie na stronę główną.

Jeśli wpiszesz Dirt 2 i Fuel w google, to możesz dostać sie tylko na ich community page, natomiast na stronę w sklepie już nie.

To, że gdzieś można kupić te gry i podpiąć pod Steam to jedno, ale druga strona monety jest taka, że po 1 lipca nie zagrasz w nie na koncie stworzonym do gry online, bowiem jak napisałem, Codemasters nie opłaca się tych gier przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować