Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Middle-earth: Shadow of Mordor tylko dla jednego gracza i tylko w Mordorze

20 postów w tym temacie

A wg mnie to dobra wiadomosc. W pierwszej czesci Gothica tez mielismy tylko ziemie pod kopula, wszedzie smierc, bandyci, cwaniaczki i potwory i gralo sie swietnie. W drugiej czesci rowniez podobaly mi sie najbardziej tereny bylej kolonii karnej. Kto wie, moze tutaj bedzie podobny patent.
A co do tylko i wylacznie trybu jednego gracza? Tez jak najbardziej za, niech na tym sie skupiaja, tak jak powinno to byc w kazdym rpg (a to chyba ma byc rpg?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na screnie nie widzę tylko mordoru! Mordor to spustoszona kraina, pokryta w ciemnosci , mnostwo siarki, ognia i orków a tutaj mamy słoneczko i jakies miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś na screnie nie widzę tylko mordoru! Mordor to spustoszona kraina, pokryta w ciemnosci
> , mnostwo siarki, ognia i orków a tutaj mamy słoneczko i jakies miasto...

To dlatego, że czas akcji gry jest osadzony przed fabułą z filmów. :) Mordor został zdewastowany dopiero po powrocie Saurona. Wcześniej mało co się różnił od innych krain i do tego był zamieszkiwany przez ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Mordorze z przeszłości mają jeszcze jakieś pole do popisu, aby uczynić tę krainę zróżnicowaną. Po dostępnych materiałach póki co widać, że jednak zbytnią wyobraźnią się nie popisali. Wygląda to wszystko dość standardowo, więc pewnie poza zwykłymi miastami i może jakimiś terenami z większą liczbą roślin, może nic nie być. Sama gra zresztą zapowiada się na kolejną typową zręcznościówkę TPP, jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawia mnie czy to będzie Druga Era, czy może początki trzeciej. Chociaż to pewnie będą początki Drugiej Ery, gdyż w filmiku jest wspomniane o tym że Sauron zabił wszystkich oprócz Talliona. W takim wypadku to było jeszcze przed ostatnim sojuszem (potem Sauron nie mógł się materializować), Mam nadzieję że będą jakieś ludzkie kolonie w Mordorze (w książkach były...) i nie bedzie to na podstawie filmu a właśnie książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 19:01, Bartek230991 napisał:

Wraz z ta wiadomością podziękuje tej produkcji, nie mam zamiaru [cenzura] po samym mordorze.


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asasyn w Mordorze. Świat się kończy. Swoją drogą jeśli w tymże Mordorze miało by być cokolwiek, poza orkowym paskudztwem, to musiałaby to zdaje się być Pierwsze Era, jeśli dobrze pamiętam. Problem tylko w tym, że wtedy w ogóle nie za wiele tam było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Raczej Druga lub Trzecia Era, choć ja stawiałbym na Trzecią :)
>

Akcja gry ma mieć miejsce po wydarzeniach z Hobbita a przed wydarzeniami z Drużyny Pierścienia. Czyli Sauron "wygnany" z Dol Guldur wraca do Mordoru i... Tutaj właśnie zaczyna się akcja Shadow of Mordor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak coś włąsnie kojarzylem, że ma być po Hobbicie :) I to chyba raczej dość niedługo po wydarzeniach z Hobbita. Czyli Trzecia Era :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To dlatego, że czas akcji gry jest osadzony przed fabułą z filmów. :) Mordor został
> zdewastowany dopiero po powrocie Saurona. Wcześniej mało co się różnił od innych krain
> i do tego był zamieszkiwany przez ludzi. :)

Co? XD
To zawsze była jałowa kraina. Przypominam, że Sauron miał tam siedzibę już wcześniej (druga era).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka, skradanie, poruszanie się, jak w Asasinie, ale wygląda to naprawdę dobrze. Bohater wydaje się prawie nie pokonany, na dodatek te specjalne umiejętności, więc poziom trudności będzie niski. Zapowiada się ciekawa gra, tylko co z misjami pobocznymi? Będziemy je wykonywać dla jakichś orków albo może w ogóle ich nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to był rip-off z Legacy Of Kain dziejący się w Mordorze to kto wie, kto wie...Ale rip-off z AC? W Mordorze z Trzeciej Ery? Wyczuwam grubą herezję okraszoną powtarzalnym gameplay''em niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować