Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ćwierć miliona pudełkowych kopii Diablo III w polskich domach

22 postów w tym temacie

Pamiętam że jak ME3 sprzedał się w Polsce w liczbie 60000 kopii to EA Polska zrobiła filmik z podziękowaniami :D
BTW. Wie ktoś może w jakiej liczbie sprzedał się Diablo 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 19:54, Nortic napisał:

BTW. Wie ktoś może w jakiej liczbie sprzedał się Diablo 3?


Nie czytałeś newsa czy trollujesz jeno? ;-)
"W Polsce sprzedano już ponad 250 tys. sztuk Diablo III."

Nie jest to może zbyt precyzyjne (widełki pomiędzy 250k a 300k), ale jakiś obraz sytuacji daje.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba nie zaskakuje, chociaż ciekawe ile kopii sprzedało się razem z dystrybucją cyfrową (aczkolwiek do danych z battle.net CD Projekt może nie mieć dostępu). To, co się działo wtedy przy premierze z pudełkami to jakaś paranoja była. Ludzie nabierali po kilka sztuk byle potem odsprzedawać na aukcjach zwykłe edycje w cenie kolekcjonerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może macie jakieś info czy będzie dostępne coś a''la BattleChest gdzie będzie podstawa i expansion ;D? Wtedy chętnie kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie rok póżniej, na PS4 jest Ultimate Evil Edition, ale tylko dlatego, że malo kto wydaje dodatki/dlc w pudełkach, RDR jest jednym z takich wyjątków z Undead Nightmare. Więc za kilka/kilkanaście miesięcy wydadzą jakiś zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może macie jakieś info czy będzie dostępne coś a''la BattleChest gdzie będzie podstawa
> i expansion ;D? Wtedy chętnie kupię ;)

Nie liczyłbym na to zbyt prędko. Widziałeś gdzieś jakieś wydanie Starcrafta 2 z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 23:52, Moooras napisał:

Nie liczyłbym na to zbyt prędko. Widziałeś gdzieś jakieś wydanie Starcrafta 2 z dodatkiem?


Nawet jeśli już daliby takie wydanie to jego koszt byłby zbyt duży xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie liczyłbym na to zbyt prędko. Widziałeś gdzieś jakieś wydanie Starcrafta 2 z dodatkiem?
Była jakiś czas temu obniżka gdy kupowało się dwa na raz. Bodajże Wings of Liberty kosztowało wtedy 50% mniej... Bezpośrednio u Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że takiemu połączeniu daleko do battlechesta, a przynajmniej jego ceny. Teraz ktoś kto nie ma podstawki, a chce zakupić całość (inne rozwiązanie generalnie nie ma sensu) musi się liczyć z wydatkiem ~200PLN, oczywiście za klucze. Pudełkowa edycja będzie jak zawsze nieco droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem napalony na D3 ale po zakupieniu przejsciu kampani w pare godzin... wyzszy poziom trudnosci pare godzine znow sie przeszlo.... zmiana potaci no inna i to samo.... po miesiacu mialem juz dosc.... po drugim miesiacu od premiery zaprzestalem grania.... ten caly system sklepu mnie totalnie dobil takie BTW

RoS moze kupie jak stanieje o 50% bo placic za dodatek jak za podstawke dostajac tylko 1akt i 1postac to nieco za malo jak dla mnie osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bylem napalony na D3 ale po zakupieniu przejsciu kampani w pare godzin... wyzszy poziom
> trudnosci pare godzine znow sie przeszlo.... zmiana potaci no inna i to samo.... po miesiacu
> mialem juz dosc.... po drugim miesiacu od premiery zaprzestalem grania.... ten caly system
> sklepu mnie totalnie dobil takie BTW
>
> RoS moze kupie jak stanieje o 50% bo placic za dodatek jak za podstawke dostajac tylko
> 1akt i 1postac to nieco za malo jak dla mnie osobiscie.
Licz się z tym że będziesz czekał ładne kilkanaście miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Diablo III...i szczerze mowiac az sie dziwie, ze znalazło sie tyle frajerów na ten dodatek w Pełnej cenie....

Blizzardowi ostatnio w dupie sie poprzewracało po połaczeniu z Activision... jakość gier spadła, ceny wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 11:42, Night_Elf napisał:

Kupiłem Diablo III...i szczerze mowiac az sie dziwie, ze znalazło sie tyle frajerów na
ten dodatek w Pełnej cenie....


Nie daj boze ktos ma inne zdanie to odrazu staje sie frajerem. Coz za dorosle rozumowanie :)

Dnia 01.02.2014 o 11:42, Night_Elf napisał:


Blizzardowi ostatnio w dupie sie poprzewracało po połaczeniu z Activision... jakość gier
spadła, ceny wzrosły.


Zawsze byly wysokie, a gry dalej trzymaja poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynik całkiem dobry, może nie świetny, ale trzeba przyznać, że gry Blizzarda mają bardzo długo pełną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze byly wysokie, a gry dalej trzymaja poziom.

Gry... nie trzymaja poziomu. Diablo III to wielki jeden zawod i mowie to jako gracz w ta gre od D1, ja i wiekszosc moich znajomych zalujemy wydanej na to forsy.

Nie mowiac juz o tym, ze teraz dodatki do gry ktore poprawiaja funkcjonalnosc i naprawiaja bledy itp. kosztuja tyle co podstawka. Jak np. ze Starcraftem obecnie... to jest juz chamskie wyciaganie szmalu... D3 nie byloby zla gra,gdyby nie nazywalo sie diablo i dodali by do tego jeszcze 2 akty, jakies ciekawsze rzeczy itp. bo widzialem gry FreeToPlay bardziej rozbudowane od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie liczyłbym na to zbyt prędko. Widziałeś gdzieś jakieś wydanie Starcrafta 2 z dodatkiem?

A widziales gdzies Starcrafta 2 z jakimkolwiek dodatkiem? Starcraft 2 to jedna gra podzielona na 3 kampanie, wydawane w odstepach czasowych, wiec nie wiem co mialoby byc dodatkiem do czego...
Natomiast Zniwiarz.... juz mianem dodatku pelnoprawnego moze sie nazywac i wydanie podstawki razem z nim w jednym pakiecie byloby uzasadnione i okej. No ale wlasnie - skoro - obie gry kosztuja tyle samo, to cena co najmniej 200 zl na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Night_Elf dokładnie. Trzeba sobie zdać sprawę, że obecny Blizzard to nie ta sama firma co kiedyś. Diablo III może po drugim dodatku stanie na nogi, może... Cóż gra jest słaba zrobiona przez amatorów, prawdopodobnie przez "odpady" z pozostałych ekip Blizza. Dodatek miał uratować tę grę, ale prawda jest taka, że znudzi się po miesiącu grania, a content w nim zawarty pozostawię milczeniem, bo warty on jest co najwyżej 60zł.

Fajnie jednak, że postanowili pokazać całą zawartość dodatku w becie przynajmniej teraz człowiek wie na czym stoi. Ciekawi mnie jednak jak się sprzeda RoS? Podstawka rozeszła się w 14 mln. kopii, wliczając w to konsole ale tylko dlatego, że ludzie nie wiedzieli jaki to bubel więc tym razem jak sprzedadzą 6 mln. kopii to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować