Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Spotkanie gramowiczów 2014

51 postów w tym temacie


(Jak ja dawno nie zakładałem tematu! Uoooch!)

Kiedyś, w zamierzchłych czasach, kiedy Marr i Furr i Owca ciągle byli bardzo aktywni na forum, były organizowane zloty użytkowników - dla użytkowników i przez użytkowników robione. Czasy się zmieniły, parę osób odeszło - w tym i drodzy organizatorzy. Czasy... jak mówiłem, się zmieniły. Mam za sobą organizację eventów na wiele tysięcy osób, więc czemu by nie - może mógłbym spróbować coś takiego ogarnąć - zlot gramowiczów, znaczy się.

Myślę, że termin byłby jakoś wiosną - w okresach posesyjnych, coby wszyscy mieli czas (rozumiecie). Myślę też, że mogę znaleźć miejsce gdzieś w Krakowie lub okolicach. Dalej - nie uciągnę. Trzecia rzecz, to popyt na takiego rodzaju event. I dlatego też powstaje ten temat.

Co Wy na to? :)

PS
Liczę na pomoc Gramika w rozreklamowaniu propozycji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. na IEM nie jadę z prostego powodu - nie chcę się przeciskać przez tłumy idące do lola... pamiętam co było na PGA przy stoisku Riotu to jak sobie przełożę to na jeszcze więcej... naaah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 09:08, Dared00 napisał:

W marcu jest IEM. Dlaczego by nie wybrać się do Katowic? ;D



Odradzam wam, w zeszłym roku pracowałem przy nim i serio, nie ma szans na jakieś zorganizowane spotkanie z prostej przyczyny, brak wolnego miejsca do zagospodarowania oraz ciężko się wbić zorganizowaną grupą no chyba że pokupujecie bileciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Których chyba już nie ma, bo obydwie pule biletów zostały sprzedane podobno bardzo szybko. Więc zostaje wchodzenie za darmo, które zwyczajnie wydaje mi się, że sensu nie ma.

Natomiast co do tego, aby Gramik się tym zainteresował, bo namarudziłem na tego IEMa, a głosu w tej sprawie nie zająłem.

Kraków... kurczę to daleko jak dla mnie z Olsztyna, naprawdę daleko, bo przez całą Polskę trza jechać. Ogólnie nie wiem także ile będzie roboty ze wszystkim - uczelnia, tutaj, może coś się jeszcze trafi na boku. Tak więc tym bardziej dalsze wyjazdy w rachubę wchodzić średnio wchodzą. Jeśli już to proponowałbym coś takiego "po środku". Może być nawet Poznań, w którym już byłem niedawno i jest tak mniej więcej dostępny dla wszystkich równo. Ewentualnie Wa-wa, ale nie wiem czy wszystkim tam chce się jechać.

My tam niby coś wspominaliśmy o tym, że taki większy zlot Gramowiczów miałby się odbyć i nawet jakieś wstępne pomysły padały, ale w całym zamieszaniu z Wyborami i teraz sesją wypadło mi to zupełnie z głowy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:11, ww3pl napisał:

Jak przyniesiecie ciastka, to się zabiorę.

O, to. Ciastka i kakao.
Serio.

A do Krakusów z Kielc niedaleko. Jeśli to będzie faktycznie Kraków to się nawet zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Z Wrocławia w sumie też jest świetny dojazd. Polskim Busem bilet może kosztować nawet 8 zł i jedzie się trochę ponad 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:37, Darkstar181 napisał:

O, to. Ciastka i kakao.
Serio.

A do Krakusów z Kielc niedaleko. Jeśli to będzie faktycznie Kraków to się nawet zastanowię.

Jak będzie w Warszawie, to wezmę od siebie opakowanie kakao i po drodze kupię mleko.

Jak będziecie chcieli to mieszać z piwem, to można. Jeśli jednak zamiast wypluwania wymiocin będziecie chcieli chłonąć ciastka, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:11, ww3pl napisał:

Jak przyniesiecie ciastka, to się zabiorę.

Luz, sam ci mogę paczkę Piegusków postawić.

A co do miejsca: cóż skoro IEM odpada (nie mam pojęcia dlaczego, bo gaz pieprzowy po oczach dodaje męskości), no to ten Kraków zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferowałbym bardziej letnią, ewentualnie środkowowiosenną, porę (bym się mógł w koszulce zaprezentować :D) i miejsce bardziej na północy kraju. ;)
Do Krakowa mam dosłownie całą Polskę do przejechania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się na coś już teraz deklarował, ale ja z chęcią spotkałbym się nie w mieście, ale na jeden wieczór nad jeziorem. W okolicy Przemętu/Leszna jest tego cała masa, ceny domków też całkiem spoko. Ognisko, kiełbaski, mleko i jezioro - mrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 15:27, LESZ3u napisał:

Nie, żebym się na coś już teraz deklarował, ale ja z chęcią spotkałbym się nie w mieście,
ale na jeden wieczór nad jeziorem. W okolicy Przemętu/Leszna jest tego cała masa, ceny
domków też całkiem spoko. Ognisko, kiełbaski, mleko i jezioro - mrrr.

Jak już to na pewno nie w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w organizacji, przyda Wam sie :) Najlepsze zjazdy byly na Mazurach ;] I jakos nie wadzilo mi, ze do Elku jade 12h pociagiem :P Wsiadalo sie i jechalo sie :P Zbierajac ludzi po drodze :P

Ah co to byla za ekipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikomu się nie chciało w zeszłym roku wpaść na "spotkanie" do Poznania, przy okazji PGA. No, ale nic. Jakby co, to się piszę. Z Wrocka mogę jechać przez 3/4 Polski... byle tylko nie przez całą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy niby ktoś był, ale ogólnie albo ktoś nie chciał się spotkać, bo miał swoją ekipę, albo też nie było jak skomunikować się z kimś, kto był i chciał. Ale to chyba naprawdę były nieliczne przypadki, góra jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo tak naprawdę, oprócz mnie, Ciebie i Roctussa, to na sto procent wiedzieliśmy, że chyba tylko dwie, albo trzy osoby też tam w tym czasie były, ale z tych powodów, które wymieniłeś, nie dało rady się z nimi spotkać. Pomijam zielonych, ofkors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wiecie, organizacja zlotu z okazji większej imprezy to zły pomysł. Co do miejsca - bywały na północy, prawda, ale to dlatego, że organizatorzy mogli tam działać. Ja, cóż, nie mogę - mogę na siebie wziąć południe. Także w terminie przesuniętym w stronę lata.
Tak czy siak - zobaczymy, jaki będzie odzew. I myślałem raczej właśnie o terenach koło krakowskich - wiecie, grille, ogniska, hulanki i swawole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować