Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Spotkanie gramowiczów 2014

51 postów w tym temacie

Szczerze to jakoś pomysł chyba ostygł szybciej niż w ogóle się coś zaczęło. A i też w tym roku będę miał trochę jeżdżenia po Polsce w różne miejsca, więc nawet nie wiem czy miałbym czas w czymś takim w ogóle wziąć udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 19:18, Furr napisał:

I jeśli zamierzasz samemu organizować nocleg dla wszystkich, to zbieraj zadatki, będzie
mniejsza szansa, że ktoś zrezygnuje na dwa dni przed ;).

Powiedz mu jeszcze, żeby po pomoście nie biegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E, zapał jest - czekam tylko na większy odzew :)
Plus sprawa jest taka, że sam muszę swoje sprawy dopiąć - wakacje stricte wakacje najprawdopodobniej spędzam za granicą w pracy, więc pytanie jest od którego do którego - i wtedy mogę dogrywać inne projekty. Więc pewnie w maju będzie coś wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, na Kraków to i ja się szarpnę. Nie wiem czy się obronię do tego czasu, ale dzień czy dwa da radę zagospodarować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 13:53, Rick napisał:

No i zbliża się koniec czerwca, a tu ani widu, ani słychu. Coś wiadomo, czy temat umarł?

temat pewnie umarł,a szkoda, jednak jak sam wiesz - jak chcesz aby to było to najlepiej samemu zorganizować, a tu niestety trzeba się bardziej natrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety masz rację. A ja już nie jestem na tyle związany z tym forum, żeby organizować zjazdy (choć wiem, że teraz zrobiłbym dużo lepsze :P). Niestety albo ktoś ma zacięcie i chce coś takiego zrobić, albo inicjatywa musi powstać od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować