Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwadzieścia siedem szat Geralta - nowa grafika z Wiedźmina 3

40 postów w tym temacie

Nowe szaty Geralta... Heh...

A tak na poważnie, to chyba jestem jedyną osobą która ma delikatnie mówiąc "gdzieś" Trzecią część przygód Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas z tym zarostem. Ciekawe, czy będzie się dało Geralta ogolić. Jak już tak się chwalą strojami (o ile wszystkie z przedstawionych trafią do gry), to mogliby też przy okazji dać trochę opcji wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 i wszystkie wyglądają koszmarnie źle. Już zwykła ćwiekowana kurtka z pierwszej części była dużo ładniejsza a im dalej w las tym robią gorsze te ciuchy dla Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś i jednak przychodzisz i komentujesz coś co Cie nie obchodzi? :D
Btw, stroje nie są złe. Wyobraźcie sobie, ze Geralt podróżował nie tylko po ciepłych krainach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jest tylko CONCEPT. Na potrzeby gry robi się ich dziesiątki, albo setki wariantów. Większość i tak nie trafia do gry, albo jest całkowicie zmodyfikowana.

Poza tym część z tych szmat nie wygląda jak armory, a zwykłe ciuchy. Być może pojawią się w cutscenkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 14:52, ZuTheSkunk napisał:

Jest jakieś uzasadnienie dla tylu strojów?

Żeby fani erpegów mieli się czym jarać. Oni tak lobią.

Nie dasz w grze opcji zmiany majtek - będą jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Właśnie tak jak to sobie wyobrażałem czytając książki, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że graczom przyzwyczajonym do bohaterów w błyszczących zbrojach takie projekty mogą nie przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne stroje, nareszcie Geralt będzie wyglądał jak wiedźmin, a nie jak rycerz. Tak też był opisywany w książce- płaszcze, długie szaty, kaptury, bardzo niepozornie. W Wiedźminie 2 cholernie nie podobały mi się "zbroje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko że widziałem to już parę miesięcy temu. A zbroje gorsze i lepsze. Brakuje mi czegoś na wzór tej z Wiedźmina 1. Po za tym niektóre zbroje nazbyt opancerzone co pewnie utrudnia ruchy Geralta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 15:34, tymeks napisał:

Na wszystkie newsy dotyczące Wiedźmina odczuwam większe podniecenie niż przy mojej nagiej żonie :)!

Polecam wybrać się z tym do seksuologa, to mogą być pierwsze objawy zaburzeń potencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 15:39, Dared00 napisał:

Polecam wybrać się z tym do seksuologa, to mogą być pierwsze objawy zaburzeń potencji.

Ewentualnie można współczuć żony. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na tych konceptach strasznie pucułowaty się Geralt stał :D

I garba ma, cały czas, nie tylko na tych screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować