Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer The Evil Within - ciarki gwarantowane

10 postów w tym temacie

Mnie ciągle zastawia czy ta gra będzie przerażać czy odrażać... bo to znacząca różnica.
Niestety ostatnimi czasy twórcy gier i filmów mylą te pojęcia i chcą straszyć krwią, flakami, odciętymi kończynami i generalnie rzezią.
Liczę, że TEW jednak będzie umiało przestraszyć (pajęczo-krzykowy potwór jest całkiem udany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ciarek nie poczułem, ale klimat wydaje się fajny. Odnoszę tylko dziwne wrażenie, że gra, nawet, jeśli wyjdzie niezła czy nawet świetna, to raczej przejdzie bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o rozgrywkę zbliżoną do modelu zaprezentowanego w pierwszym Alone in the Dark czy trylogii Resident Evil - cenię sobie zagadki, subtelnie budowane napięcie, jako-takie poczucie swobody bądź przynajmniej umiejętnie markowaną liniowość (co pierwsze Residenty robiły nader dobrze, nie wspominając o świetnie zaprojektowanym pałacyku Derceto w AitD). Jeśli otrzymamy kolejną "korytarzową strzelaninę" pokroju RE4-6, to nie sądzę, bym chciał The Evil Within się zainteresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja ziewam, taaaahak, chyba tak.
Heh, kolejny obskurny, przychlapnięty gore straszak z duchami. Jak ktoś, kiedyś zrobi umieszczony w schludnych wnętrzach, bezkrwawy horror z ludźmi w rolach głównych (złych), no, to będzie warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja ziewam, taaaahak, chyba tak.
> Heh, kolejny obskurny, przychlapnięty gore straszak z duchami. Jak ktoś, kiedyś zrobi
> umieszczony w schludnych wnętrzach, bezkrwawy horror z ludźmi w rolach głównych (złych),
> no, to będzie warte uwagi.
to będzie gówno warte uwagi jeżeli będzie z ludźmi w roli głównej jako przeciwnikami bo w ludziach nie ma nic strasznego co najwyżej wkurzającego to by było w sumie nawet żałosne jakby o miał być horror.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w sumie podoba... Sajkobrejkuuuuu! Klimatycznie jest, brudno tez. Niby było, ale fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 15:43, Lampart378 napisał:

to będzie gówno warte uwagi jeżeli będzie z ludźmi w roli głównej jako przeciwnikami

90% "realnych horrorów" jest z ludźmi w roli głównej jako przeciwnikami i jakoś nikt nie nazywa tego farsą.

Dnia 07.02.2014 o 15:43, Lampart378 napisał:

bo w ludziach nie ma nic strasznego co najwyżej wkurzającego to by było w sumie nawet
żałosne jakby o miał być horror.....

A, Pan jasnowidz. A to sorry, niepotrzebnie się wypowiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować