Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II trafi na PC dopiero pod koniec maja?

17 postów w tym temacie

Kurrr... de mać. Liczyłem na 2-3 tyg poślizgu a nie 2 miesiące ;/ ;/ Choć wiem, że jest to nieoficjalna data to mimo to skądś jakieś przecieki mieli by podać taki odległy termin ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 15:34, IneedWoW napisał:

Moge i czekac do konca roku, byle ta gra nie byla zwykłym portem. Bo o ile pamietam,
dark souls na PC bylo agrywalne


Racja, mi również się aż tak nie pali, byle tylko było to dobrze wykonane. Nawet może lepiej, do tego czasu powstanie już wiki do DS2. Jedną z większych przyjemności apropo tego tytułu jest poszukiwanie cennych informacji o broniach, statystykach, a także planowanie rozwoju postaci właśnie w oparciu o wiadomości w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów po raz kolejny pokazany jest szacunek i stosunek do PC''towców, w ogóle poślizg 2 miechy? To już Rockstar z MP 3 takiego poślizgu nie walnął dla PC... -.-. I znów gdzie nie wejdę na forum to niektórzy konsolowcy będą specjalnie PC''towcom spoilerować jak z GTA V :(. Ale w sumie może przynajmniej nie będzie marnym portem jak jedynka tylko grą prawdziwie na PC''ty przygotowaną. Swoją drogą mam nadzieję że to się nie sprawdzi i wyjdzie jednak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 16:44, Eternal101 napisał:

To już Rockstar z MP 3 takiego poślizgu nie walnął dla PC... -.-.

Fakt, tem sam R* sprawil, ze na GTA5 PC nadal czekasz, a 4ka wyszla po siedmiu miesiacach :D

Dnia 03.02.2014 o 16:44, Eternal101 napisał:

I znów gdzie nie wejdę na forum to niektórzy konsolowcy będą
specjalnie PC''towcom spoilerować jak z GTA V :(.

To nie sa konsolowcy tylko debile. Zdarzaja sie na kazdej z platform :/. No chyba, ze wchodzisz do tematu o danej grze i oczekujesz, ze nie znajdziesz spoilerow ;). Do tej pory pamietam tez jak ''konsolowiec'' konsolowcowi zdradzil kto jest zabojca w grze Heavy Rain.

Mysle, ze o jakosc mozna byc spokojnym :). Sam wiem, ze zainteresuje sie w przyszlosci wersja na PC. A jak port bedzie kiepski, to pomoze ''durante'' z Neogafa - to ten co wprowadzil dsfixa do Dark Souls i sprawil, ze gra miala poprawna obsluge k+m oraz rozdzielczosc hd (a nie jakas popierdolke w konsolach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazon? To ten sklep, który wieszczył swego czasu datę premiery GTAV PC? No to ja mam powody by przypuszczać, że to data z d*** :|

Piotrek_K => Serio? A ja głupi myślałem, że community tej gry wręcz buduje się na spojlerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 17:00, Piotrek_K napisał:

Fakt, tem sam R* sprawil, ze na GTA5 PC nadal czekasz, a 4ka wyszla po siedmiu miesiacach
:D

Teraz zaczynasz tutaj rozpętywać wątek? Błagam nie prowokuj... Czekam i się doczekam, ahh nie mogę się doczekać tego płaczu jak GTA V będzie zmodowane, widać robią grę na PC i chcą ją dropracować a nie wydać po 7 miechach badziew niedopracowany jak GTA IV gdzie potrzeba było tryliarda patchy.

Dnia 03.02.2014 o 17:00, Piotrek_K napisał:

To nie sa konsolowcy tylko debile. Zdarzaja sie na kazdej z platform :/. No chyba, ze
wchodzisz do tematu o danej grze i oczekujesz, ze nie znajdziesz spoilerow ;). Do tej
pory pamietam tez jak ''konsolowiec'' konsolowcowi zdradzil kto jest zabojca w grze Heavy
Rain.

Może i debile ale te debile nadal zaliczają sie do grona konsolowców :).Ha! To jest trollowanie, ale np na takim GoL''u specjalnie wchodzili posiadacze konsol i pisali zakończenie (ahh ten spoiler od użytkowników Playacza którzy mieli dostęp do jakiejś części gry i zdradzili zakończenie).

Dnia 03.02.2014 o 17:00, Piotrek_K napisał:

Mysle, ze o jakosc mozna byc spokojnym :). Sam wiem, ze zainteresuje sie w przyszlosci
wersja na PC. A jak port bedzie kiepski, to pomoze ''durante'' z Neogafa - to ten co
wprowadzil dsfixa do Dark Souls i sprawil, ze gra miala poprawna obsluge k+m oraz rozdzielczosc
hd (a nie jakas popierdolke w konsolach ;) )

O wydajność i sterowanie a K+M to jestem spokojny, myślę że jak nie zwalili tego w jedynce to w dwójce chyba również tego nie zepsują.


Zadymek Amazonowi to ja już dawno nie ufam tak jak GoL'owi który wyznacza daty premiery z choinki... To że GTA V wyjdzie jest pewne ale po co pisać że w tym i tym miesiącu skoro sami nie wiedzą tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 08:11, L33T napisał:


Ano zacny. Pojedyncze przypadki, głównie na rankingu. Nie słyszałem o masowych oszustach na PS3 (a wielu znajomych gra właśnie na PS3, na youtube również nie ma tego za wiele w porównaniu do edycji PC), natomiast na PC to jakas plaga, czego sam uświadczyłem (w zasadzie to nie pamiętam inwazji bez oszusta). Tu w ogóle nie ma nawet czego porównywać, nie ta skala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież save editor jest dostępny na konsole, za pomocą którego odblokowano Elite Cleric Set i nawet na wiki macie filmik, jak gostek na Xboxie ulepszył swoją postać, dodał Elite Cleric Set, i walczy z hakerem. No ale jak zwykle, że oszuści tylko na PC.
Co do daty wydania to, jak wierzyć Amazonowi, który podawał nieprawdziwą datę premiery GTA 5 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie prowokacje? Piszesz cos, ja odpowiadam, bo uwazam, ze piszesz to co piszesz...

Dnia 03.02.2014 o 18:00, Eternal101 napisał:

GTA V będzie zmodowane, widać robią grę na PC i chcą ją dropracować

Nie przeszkadzaja Ci miesiace obsuwy GTAIV ("bo dopracuja"), ale przeszkadzaja Ci dwa miesiace obsuwy Dark Souls2? Dziwnie wybiorcza logike stosujesz. A moze oni DS2 TEZ chca dopracowac, zeby nie wyszedl taki bubel jak z DS1?

Dnia 03.02.2014 o 18:00, Eternal101 napisał:

a nie wydać po 7 miechach badziew niedopracowany jak GTA IV

Zobaczymy kiedy wydadza DS2, bo oficjalnej daty brak ;).

Dnia 03.02.2014 o 18:00, Eternal101 napisał:

O wydajność i sterowanie a K+M to jestem spokojny, myślę że jak nie zwalili tego w jedynce
to w dwójce chyba również tego nie zepsują.

Sporo osob narzekalo, ze z wlasnie lepiej grac na padzie niz K+M. ALe to mogli byc fanboje konsol/padow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działało to podobnie w przypadku pierwszej części Dark Soul''a na PC. Jasne nie było wtedy zapowiedzi łącznej z konsolami, ale po pewnym czasie chcieli spróbować zwojować rynek PC, w wyniku czego wypuścili grę niedopracowaną, tnącą się na każdym kroku i dla szanującego się gracza niegrywalną. Być może przesadzam, ale jak nazwać to, że kupując produkt człowiek czuje irytacje na każdym kroku, bo grając cały czas coś przeskakuje czy crash''uje, a ponadto słucha tłumaczenia, że "studio stawia pierwsze kroki w konwersji gier na pc i stąd ten stan rzeczy". Płacę, wymaga. Obawiam się, że podobnie jest w tym przypadku. "Dopracujmy grę na konsole, a na pc się jakoś zobaczy". Nie broniąc piractwa chce równocześnie zwrócić uwagę, że ludzie po prostu gry nie kupią, bo za pierwszym razem czuli się oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować