Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę zdemaskowany - nadchodzi action-RPG Duke Nukem: Mass Destruction

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Po weekendowej akcji z sugestywną stroną internetową przyszedł czas na konkrety. Graczom udało się złamać szyfr i odczytać zakodowaną wiadomość, która zawiera informacje na temat nowego Duke'a.

Przeczytaj cały tekst "Książę zdemaskowany - nadchodzi action-RPG Duke Nukem: Mass Destruction" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 14:37, SpiralArchitect napisał:

Pastisz z Mass Effecta się szykuje, zobaczycie.


Czemu z ME? Przecież w zapowiedzi napisano, że gra ma być z widokiem z góry O_o Co to ma wspólnego z ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pastisz z Mass Effecta się szykuje, zobaczycie.
>
> Czemu z ME? Przecież w zapowiedzi napisano, że gra ma być z widokiem z góry O_o Co to
> ma wspólnego z ME?

Bo kolega uznał, że skoro się w newsie znalazło hasło "mass", to musi mieć coś wspólnego z Mass Effectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Jeśli twórcy mają ochotę zrobić taki mały psikus w stronę EA to nie widzę ku temu przeszkód :)

Natomiast co do samego połączenia takiego RPG z Duke Nukeme to może być ciekawie. Mi tam Manhattan Project jako platformówka przypadła niemiłosiernie do gustu i do dziś w nią gram jak wpadnie mi w łapki płyta. Tak czy inaczej czekam na kolejne newsy i mam nadzieję, że: a) gra będzie powstawać krócej niż DNF, b) będzie lepsza niż DNF pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 14:37, SpiralArchitect napisał:

Pastisz z Mass Effecta się szykuje, zobaczycie. Zapewne nie udany ale to już inna sprawa.
Czyli co, za jakieś 10 lat pewnie premiera? ;p

Na szczęście 3D Realms już nie ma z tym nic wspólnego. Nikt by nie dał nowemu studiu tyle kasy żeby mogli nie wypuszczać gry przez ponad dekadę.

Duke jako Action RPG - zależy od tego, jak będzie wyglądać sterowanie. W teorii takie połączenie brzmi średnio, pozostaje poczekać i zobaczyć to w praktyce. Trochę też szkoda, że nie będzie to po prostu bardziej dopracowany DNF, bo takich FPS dziś brakuje, z charakterystycznym dla serii poziomem interakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

128366723 hejtów a jeszcze nic nie wiadomo co i jak, a ja powiem tak że poczekamy zobaczymy. Każdej grze warto dać szanse a może akurat będzie to strzał w dziesiątkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi tam Manhattan Project jako platformówka przypadła niemiłosiernie do gustu
> i do dziś w nią gram jak wpadnie mi w łapki płyta.

No tak, ale Duke i platformówka to naturalne połączenie. W końcu książę debiutował w grze... platformowej, a nie FPS.

> Przecież w zapowiedzi napisano, że gra ma być z widokiem z góry

Jakiej zapowiedzi? W newsie piszą, że nie ma jeszcze oficjalnych informacji.

> Na szczęście 3D Realms już nie ma z tym nic wspólnego.

Nieprawda. 3D Realms wciąż istnieje i ma się dobrze. Są właścicielami marki Duke Nukem i po swoich ostatnich perypetiach wrócili do praktyk sprzed lat. Udostępniają nazwę Duke''a innym studiom i współprodukują te gry. Widać nieźle się z Interseptor dogadują, bo to nie pierwszy Duke powstający w tym studiu.

> Każdej grze warto dać szanse

Zawsze to powtarzam, ale Duke''a to jestem fajnbojem. Łyknę wszystko, co ma Duke Nukem w tytule, choć jeszcze nie grałem w Forever. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 14:11, Zdzichacz napisał:

Duke i RPG?! Czuję lekką klapę.


Role-Playing Shooter. Generalnie część RPG będzie się sprowadzać do zbierania lootu, nabijania leveli, zbierania Xp poprzez koszenie wszystkiego wokół i jakichś prostych w budowie questów. Powiedziałbym "hack''n''slash, ale to nie ta bajka. Więc może "shoot''n''bomb"? Nie widzę przeciwwskazań, jeśli to będzie dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam innej growej postaci, której wdrożenie w ramy RPG byłoby równie idiotyczne, jak zrobienie tego z Dukiem. Mimo wszystko powodzenia, choć ja z tego pociągu wysiadam na pierwszej stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować