Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec dominacji gry FIFA 14 w Wielkiej Brytanii! Tomb Raider: Definitive Edition debiutuje na 1. miejscu!

31 postów w tym temacie

Ja grałem na kompie w full detalach i kupiłem też teraz. Gra się wstrzeliła idealnie. Raz że nie było dawno nic ciekawego, dwa następne ciekawe premiery dopiero w marcu. No i co, mam ps4 używać jako przycisk do papieru. Wielu pewnie myśli tak samo. A jak się nie lubi fpp to wyjścia nie ma dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@adtech84 dlatego kupię PS4 dopiero za rok kiedy trochę tych gier się pojawi. Na chwilę obecną nie wiedzę sensu zakupu konsol "nowej generacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale trzeba być nieudacznikiem, żeby grac w piłkę nożną na padzie.

To, że Ty nie potrafisz i jesteś nieudacznikiem nie oznacza że inni też tak mają / tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 15:30, Douger napisał:

Ale trzeba być nieudacznikiem, żeby grac w piłkę nożną na padzie.


Następnym razem przemyśl to co chcesz napisać cy aby na pewno kogoś tym nie urazisz... Ostrzeżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 15:49, rabsonek napisał:

To, że Ty nie potrafisz i jesteś nieudacznikiem nie oznacza że inni też tak mają / tacy
są.


Ostrzeżenie - Po co sięgasz do tych samych słów co kolega wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę znaleźli się tacy co kupili gre sprzed roku? jako nówkę XD hahahah
Widać są tacy desperaci, wiesz trochę screenów poleciało z grafiką oh ah (coś jak z GTA V) i ludzie to łyknęli, ja jestem zdziwiony że ona ma taką popularności że aż na 1 miejsce wskoczyła, gra z lekkim liftingiem. BTW Ludzie w końcu lubią odgrzewane kotlety, CoD, BF, NFS to pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Naprawdę znaleźli się tacy co kupili gre sprzed roku? jako nówkę XD hahahah
> Widać są tacy desperaci, wiesz trochę screenów poleciało z grafiką oh ah (coś jak z GTA
> V) i ludzie to łyknęli, ja jestem zdziwiony że ona ma taką popularności że aż na 1 miejsce
> wskoczyła, gra z lekkim liftingiem. BTW Ludzie w końcu lubią odgrzewane kotlety, CoD,
> BF, NFS to pokazują.

Wiesz nie wszyscy ludzie na świecie kupili TR już rok temu, ja na przykład zamierzam kupić tą wersję na PS4/XBO, ponieważ nie miałem przyjemności jeszcze zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 19:48, Makoko napisał:

Wiesz nie wszyscy ludzie na świecie kupili TR już rok temu, ja na przykład zamierzam
kupić tą wersję na PS4/XBO, ponieważ nie miałem przyjemności jeszcze zagrać.


Ile jest takich osób jak Ty, którzy nie zagrali... Na pewno nie tyle by wybiła się na pierwsze miejsce w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 19:52, Eternal101 napisał:

Ile jest takich osób jak Ty, którzy nie zagrali... Na pewno nie tyle by wybiła się na
pierwsze miejsce w rankingu.


Może nie tyle, ale na pewno kilka się znajdzie, a jeżeli ktoś ma ochotę wydać pieniądze na tę samą grę 2 razy to kto "bogatemu" zabroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 20:01, Makoko napisał:

Może nie tyle, ale na pewno kilka się znajdzie, a jeżeli ktoś ma ochotę wydać pieniądze
na tę samą grę 2 razy to kto "bogatemu" zabroni :D

Dla mnie to głupota ale niech robia ludzie co chcą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta dziwna sprzedaż - wiadomo której gry - spowodowana jest pustką grową. Konsole leżą i się kjrzą, więc w coś hajs trzeba włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie ta dziwna sprzedaż - wiadomo której gry - spowodowana jest pustką grową. Konsole
> leżą i się kjrzą, więc w coś hajs trzeba włożyć.

Moja się nie "kjrzy" a nie ograłem nawet połowy tego co jest dostępne

>Dla mnie to głupota ale niech robia ludzie co chcą :).

Nie każdy ogrywa tytuły które od razu wychodzą na rynek. Widać jednak, że dla Ciebie to trudne do zrozumienia. Ja też tego nie ograłem i nie jest to związane z problemami finansowymi. Niektórzy mają w życiu inne priorytety a gry to tylko odskocznia od niego... nie codzienność. Może kiedyś to pojmiesz.

> Ostrzeżenie - Po co sięgasz do tych samych słów co kolega wyżej?

Jeżeli ktoś ma tego typu zdanie o osobach mających odmienne zdanie, to ponieważ moje różnie się od jego, też tak go nazwałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 16:46, Eternal101 napisał:

Widać są tacy desperaci, wiesz trochę screenów poleciało z grafiką oh ah (coś jak z GTA
V) i ludzie to łyknęli, ja jestem zdziwiony że ona ma taką popularności że aż na 1 miejsce
wskoczyła, gra z lekkim liftingiem. BTW Ludzie w końcu lubią odgrzewane kotlety, CoD,
BF, NFS to pokazują.


lolwat

Jest masa osób, które w Tomb Raidera nie grała. Są ludzie, którzy grali ale nie ukończyli. Są ludzie, którzy pożyczyli grę ale wolę mieć ją na własność na nowej konsoli. Są ludzie, którzy odłożyli grę ale postanowili dać jej drugą szansę. Są ludzie, którzy nie mają zbyt wiele ciekawych gier na konsolę i postanowili ją kupić. Są ludzie, którzy mieli zagrać na starych sprzętach ale przełożyli zakup żeby pograć w lepszą wersję.

Wariantów jest masa, a ograniczenie ich do "desperatów, którzy kupili roczną gre bo widzieli screeny z lepszą grafiką" to co najmniej skrajna głupota i brak wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

next geny lepsza grafa ale gra ta sama, gralem w nia przeszedlem, i z wszystkich gier 2013 żadnej nie żałowalem tak jak tej że jest za krótka, ta gra to arcydzieło, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:24, Diabolicus napisał:

Są ludzie, którzy mieli zagrać na starych sprzętach ale przełożyli zakup żeby pograć w lepszą wersję.

Wariantów jest masa, a ograniczenie ich do "desperatów, którzy kupili roczną gre bo widzieli
screeny z lepszą grafiką" to co najmniej skrajna głupota i brak wyobraźni.

Lepszą wersję? To nadal ta sama gra z lekko podrasowaną grafiką i nic po za tym, po 2 dla mnie to desepracja kupować grę po to by miec troszkę lepszą grafikę za większe pieniądze na next geny niż kupić na current geny czy PC''ty za tańsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować