Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief trafił do tłoczni, a zwiastun przygotowuje na premierę

12 postów w tym temacie

Piotr Bajda

28 lutego to już data wytłoczona w złocie. Prace nad grą dobiegły końca, twórcy mogą złapać oddech po wysłaniu kodu do tłoczni, a premierze nie grozi już absolutnie nic. To dobra okazja, by podsumować wszystko w zgrabnym, sześciominutowym materiale.

Przeczytaj cały tekst "Thief trafił do tłoczni, a zwiastun przygotowuje na premierę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na premierę :)
Wierzę, że nowy Złodziej mnie nie zawiedzie.
A tymczasem po raz kolejny ukończę oryginalną trylogię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dość wcześnie skonczyli robote, na ogol gra trafia do tloczni na dwa tygodnie przed premiera, nie trzy. Oby to oznaczalo, ze udalo im sie ja wczesnie dopracowac, a nie wielką łatkę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licze na to że będzie to najlepsza skradanka w jaką przyjdzie mi zagrać :)

Ps. tak na marginesie mała wpadka "Garrett jest już na ostatniej prostej wyboistej drogi ku naszym domem" powinno być domom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Licze na to że będzie to najlepsza skradanka w jaką przyjdzie mi zagrać :)
>
> Ps. tak na marginesie mała wpadka "Garrett jest już na ostatniej prostej wyboistej drogi
> ku naszym domem" powinno być domom.
>
Poprawione, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak będzie się prezentować wersja na current geny (czy może trzeba już mówić last geny?), bo ta mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo;) Będzie zabawa;) Aż po świt:D no ale wszyscy to wiedzą. Mam czucie że będzie to bardzo dobra gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex mi się podobał, ten Thief mi go przypomina, więc chyba warto będzie zainwestować pieniądze w pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować