Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Titanfall ujawnione. Gra ruszy tylko na 64-bitowych systemach

23 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Jeżeli zamierzacie grać w pecetową wersję Titanfalla, musicie wyposażyć swojego blaszaka przynajmniej w system operacyjny Windows 7, i to 64-bitowy. W zakresie sprzętu na szczęście nie ma żadnej niespodzianki.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe Titanfall ujawnione. Gra ruszy tylko na 64-bitowych systemach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadna niespodzianka :P EA mówiło w 2013 roku że przyszłe gry będą tylko na systemy 64bit. W dzisiejszych czasach każdy szanujący się "gracz" powinien mieć system 64bitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> żadna niespodzianka :P EA mówiło w 2013 roku że przyszłe gry będą tylko na systemy 64bit.
> W dzisiejszych czasach każdy szanujący się "gracz" powinien mieć system 64bitowy.
A jak nie ma bo go nie stać np to nie jest "szanującym się graczem"? People please...

Po za tym czas się przestawić, w końcu niedługo to będzie standard a wymagania jakieś wielkie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jak nie ma bo go nie stać np to nie jest "szanującym się graczem"? People please...

jak go nie stać na system za ~300zł raz na kilka lat to ma większy problem niż kupowanie gry za ~150...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po za tym czas się przestawić, w końcu niedługo to będzie standard a wymagania jakieś
> wielkie nie są.

A to 32-bitowe wersje są jakoś wybitnie tańsze? :D No chyba, że ktoś jedzie na XP, ale to już jest całkowicie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... nadchodzą parszywe czasy. Moja specyfikacja w komputerze małymi kroczkami zbliża się do minimalnych ustawień, co znaczy, że powoli zbliża się wymiana sprzętu, co nie jest tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 23:00, BlindObserver napisał:

A to 32-bitowe wersje są jakoś wybitnie tańsze? :D No chyba, że ktoś jedzie na XP, ale
to już jest całkowicie bez sensu.

A uwierz że są osoby mające W7 32 bitowy albo Win XP, w sumie xp też jest dostępny w wersji 64 bity :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pamiętam ci ja jak swego czasu, gdy Win XP trzymał się u mnie mocno, wyszedł Just Cause 2 - tylko dla systemów DX 10+ ...i to by było na tyle jeśli chodzi o naszą znajomość.
Ale na serio: jak jakaś gra wymaga grubo ponad 4GB RAM, to samo przez się się rozumie, że 64-bit only, ale to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką grafiką takie wymagania? BF4 to to nie jest (technologicznie oczywiście). Ale i tak kupię ją bo rozgrywka jest ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 23:07, Eternal101 napisał:

A uwierz że są osoby mające W7 32 bitowy albo Win XP, w sumie xp też jest dostępny w
wersji 64 bity :>.


To tylko ich niewiedza albo w sumie nie wiem co, spowodowała, że kupiły W7 32-bit. XP x64 jest tylko w wersji anglojęzycznej, więc nie sądzę, by ktoś w Polsce specjalnie szukał akurat tego. Pomijam już problemy ze sterownikami, bo nikt nie ich nie robi na XP x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 23:18, Kubus91 napisał:

Z taką grafiką takie wymagania?


Wymóg 7 (słownie - SIEDMIO!) letniej karty graficznej to wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne bardzo niskie. Możliwe, że za bardzo zaniżone. Wątpliwe żeby ta gra na takim sprzęcie była płynna w niskich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega powyżej dobrze prawi - jak zobaczyłem wymagania, pojawił się jednak dla mnie promyczek nadziei, że jednak zagram w tę grę na PC, także będę musiał się z moim blaszakiem przeprosić trochę. Rozsądek jednak podpowiada, że wymagania są zbyt niskie, aby mogły być prawdziwe. Będę zaskoczony, ale i wielce ucieszony, jak gra będzie naprawdę działać na tych dwóch słabiutkich kółkach i przedpotopowej karcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie nauczyli się optymalizować gry, po BF4. Ja tam nie narzekam, i nie interesują mnie dobitnie wymagania (nowy komp), but zawsze lubię spojrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować