Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

South Park: The Stick of Truth pozbawiony uPlay

4 posty w tym temacie

i git choć te pkt Uplay są fajne bo za akcje które robimy możemy kupić jakieś nagrody. Powinni to rozwinąc aby więcej nagród było do wyboru i żeby zmieniały się np co tydzień do gry i pkt które dostajemy powinny byc za achivmenty np Blacklist 47 achivmentów to 47 pkt i możliwosć zakupu 47 jakis bonusów do gry. W sumie ktoś zrobił wyzwanie tygodnia ( PC ) są one tak głupie 200 asyst itp kto to wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i te punkty są fajne (choć niedopracowane, a nagrody to zazwyczaj tapeta, jakaś skórka/ubranie, zależy od gry, czy tam jakiś pistolet - ale i tak dobrze, że coś jest), ale sam Uplay jest o wiele gorszy od Steam, przynajmniej u mnie - bardzo często nie zapisuje w chmurze stanów gry; mimo połączenia z internetem on się nie łączy, itd.
To dobrze, że przynajmniej South Park nie będzie wymagał Uplay''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i te punkty są fajne (choć niedopracowane, a nagrody to zazwyczaj tapeta, jakaś
> skórka/ubranie, zależy od gry, czy tam jakiś pistolet - ale i tak dobrze, że coś jest),
> ale sam Uplay jest o wiele gorszy od Steam, przynajmniej u mnie - bardzo często nie zapisuje
> w chmurze stanów gry; mimo połączenia z internetem on się nie łączy, itd.
> To dobrze, że przynajmniej South Park nie będzie wymagał Uplay''a ;)
Ja na uplay nie narzekam ale na gry Ubi za każdym razem musze porty otwierac na routerze ale jak go podłącze pod ps 3 i gram w gry ubi multi nie mam problmów jak na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować