Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony świadome problemów z logowaniem do PlayStation Network po ostatniej aktualizacji PS4

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Po instalacji ostatniej aktualizacji do konsoli z numerkiem 1.06, u części użytkowników pojawiły się pewne problemy z logowaniem się do usługi PlayStation Network. Sony uspokaja i zapewnia, że prace nad poprawieniem sytuacji już trwają.

Przeczytaj cały tekst "Sony świadome problemów z logowaniem do PlayStation Network po ostatniej aktualizacji PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po samej aktualizacji zadnych problemow nie mialem, dopiero po wczorajszej aktualizacji sklepu nie moglem do niego wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czułością mikrofonu powiadasz? U mnie dodatkowo zrywa połączenie z słuchawkami, dzwięk znika (nie ma go ani w słuchawkach, ani w TV), rozłącza sam słuchawki i nie pozwala na ponowne parowanie (dopiero on/off konsoli to naprawia). Dodatkowo mimo, że gram na zalogowanym koncie to po podłączeniu słuchawek pyta mnie dla jakiego użytkownika słuchawki są podłączone. Z tego co wiem równocześnie grać na dwóch kontach na jednym TV się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować