Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Dragon Age: Inkwizycja zabawa nie skończy się po ukończeniu głównego wątku fabularnego

21 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Kończymy ostatnie zadanie w grze RPG i... możemy zaczynać od nowa. To niezbyt miła perspektywa, jeśli spojrzeć na czas zainwestowany w rozwój bohatera i dobór wyposażenia. W Dragon Age: Inkwizycja nie dojdzie jednak do takiej sytuacji.

Przeczytaj cały tekst "W Dragon Age: Inkwizycja zabawa nie skończy się po ukończeniu głównego wątku fabularnego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostaniemy świat w którym nie będzie co robić po ukończenia main questu i paru side questów, który będzie jedynie hubem dla kolejnych DLC. Way to go EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 17:53, Sanders-sama napisał:

Czyli jednym słowem kupujcie DLC ^^

Dziękujemy za skończenie Dragon Age 3, teraz możesz kupić dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie nic w takim świecie do zrobienia. Co najwyżej jakieś misje poboczne, które wcześniej się ominęło, a nie były w żaden sposób powiązane z głównym wątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy ktokolwiek będzie chciał grę ukończyć w pierwszej kolejności. Oceniając po poprzedniej odsłonie, raczej nie. Trójka zdaje się podąża z grubsza tym samym tropem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 18:49, Shinigami napisał:

Pytanie tylko czy ktokolwiek będzie chciał grę ukończyć w pierwszej kolejności. Oceniając
po poprzedniej odsłonie, raczej nie. Trójka zdaje się podąża z grubsza tym samym tropem
;)


Nie lekceważ potęgi Biodron ;)
Prawda jest taka że już z wypiekami na mordkach czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to. Jak koniec, to koniec, najlepiej z klasą i przytupem. Poza tym pachnie mi to Elder Scrolls''ami, gdzie fabuła jest tylko pretekstem do eksploracji, rzeźni i wykonywania pierdyliona questów pobocznych. Lubie TESy, ale nie chciałbym żeby wszyscy podążali tą samą drogą. No, chyba, że wykonają to naprawdę dobrze, ale z tym to może być kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam, ja czekam. Mnie druga część, mimo niedoróbek graficznych i widocznego pośpiechu w wydaniu, podobała się bardzo. Jeśli na tą część poświecili już tyle czasu, to po prostu nie może być gorzej. Jedyne co od BioWare mnie zawiodło dotychczas (z tego co grałem oczywiście) to Mass Effect 3. Tak, jestem fanbojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware i duży, tętniący życiem świat, śmieję się do teraz, tak powtarzalnych i minimalistycznych lokacji jak w Dragon age 2 i Mass Effect 3 to ja nie widziałem nawet grając w sneak''a na komórce z 98 roku:D Jednak mam nadzieję, że od czasu wydania dwóch wspomnianych gier panowie i panie z wyżej przytoczonego studia się nieco nauczyli od kolegów z branży RPG typu Bethesda czy rodzimy cd projekt, trzymam kciuki i życzę powodzenia w kreowaniu świata, który nas pożre różnorodnością(zero ironii);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 19:12, SpiralArchitect napisał:

Lubie TESy, ale nie chciałbym żeby wszyscy podążali tą samą drogą.


Może właśnie o to chodzi?

EA zobaczyło sukces Skyrima, 20 mln sprzedanych egzemplarzy, multum nagród, to i jęzor wywiesiło z nadzieją, że powtórzą sukces Bethesdy za pomocą DA:I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Póki co, DAI ma być taką samą korytarzówką jak poprzednie, ale z "bardziej rozbudowanymi" lokacjami.
Ale kto wie... Może w kolejnym się skuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamieta ktos jeszcze czasy, w ktorym BioWare rozwalilo wszystkim mozgi swoim Star Wars: Knights of The Old Republic? Lokacje byly ograniczone ale byly piekne, mialy swoj charakter, a fabula? Cudo. Pamieta ktos pierwszego Dragon Age? Uwierzcie, BioWare potrafi robic genialne gry, to po prostu deal z EA sprawia, ze nie rozwijaja sie. Licze jednak, ze DA:I bedzie furtka, ktora dam im szanse na oderwanie sie od tej kupy gowna jaka jest EA. A czy ktos pamieta czasy w ktorych EA krolowalo jako znak jakosci? Ehh te lata ''90, ''00 i "EA Sports, icyne gejm!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra potrafią robić takie gry ale bądźmy szczerzy obecna sytuacja z ich grami to nie tylko wina EA w końcu jak można odstawić taki cyrk jak ME3 z animacjami postaci biorąc pod uwagę że w ME2 były lepsze, a obie są na tym samym silniku UE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować