Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hideo Kojima o czasie potrzebnym na ukończenie MGS: Ground Zeroes: - Gra ma otwartą formułę

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Niewiele dobrego wynikało z wczorajszych doniesień o czasie, w jakim można ukończyć główny wątek w Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes. Nastroje próbuje tonować Hideo Kojima.

Przeczytaj cały tekst "Hideo Kojima o czasie potrzebnym na ukończenie MGS: Ground Zeroes: - Gra ma otwartą formułę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ta gry będzie tylko i wyłącznie takim tech demem pokazującym możliwości silnika. Mimo wszystko gra zdecydowanie za krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pamiętam, że swego czasu w demo Metal Gear Solid Peace Walker grałem może z dobrych kilka godzin. Tylko pytanie czy naprawdę za to powinno się płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są i plusy takiego rozwiązania! Być może redaktorom uda się ograć i napisać recenzję w trakcie tylko jednej zmiany!

Już od jakiegoś czasu uważam, że Kojima Hideo jednak powinien zabrać się poważnie za szukanie swojego następcy. Nie zaprzeczam: gry jego zespołu zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie technicznym, ich grafika się nie starzeje, a całość (postacie, fabuła, muzyka) wykonana jest, przemyślana i złożona w jedno z niesamowitym przemyśleniem i odpowiednią dawką humoru. Mimo wszystko przestają mi się podobać kolejne poczynania Kojimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to wprowadzenie to może trwać 2 godziny byle było intensywnie ale 190 zł nie dam, poczekam aż stanieje albo kupię wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 13:20, DonOskar napisał:

Jak 2 godziny to rozumiem, że będzie po 20 zł?


Podobno 20$ za klucz, 40$ za wydanie pudełkowe.

Swoją drogą, na Phantom Pain przyjdzie nam poczekać. Długo.

https://twitter.com/gibbogame/status/431308338618720256

FY3/2015: April 2014 - March 2015
FY3/2016: April 2015 - March 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ground Zeroes rzeczywiście będzie takie krótkie i praktycznie z jedną misją, to powinni zrobić z tego bonus pre-orderowy do MGS V a nie pełnoprawny tytuł. Jak zrobili to twórcy Hitmana Absolution ze Sniper Challenge. Lub chociaż dać albo niższą cenę samego Ground Zeroes (bo cena wynosi chyba nawet więcej niż połowa ceny MGS V co jest naprawdę absurdem) albo dać później zniżkę na MGS V dla tych co kupili Ground Zeroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować