• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek12233

Pomoc techniczna w sprawie telefonu HTC sensation xe

Pytanie

Witam, niedawno nabyłem na aukcji (allegro) telefon komórkowy htc sensation xe. Wszystko szło dobrze, do czasu aż telefon przyszedł ( czekałem 3 tygodnie, sprowadzany z Chin) Telefon sam w sobie działał, tylko ze nie chce sie ładować. Dostałem ładowarke w zestawie kiedy juz bateria była bliska 0 postanowiłem naładować ( na ładowarce jest 240 V czyli tyle co w polskich kontaktach) podłączam i nic , bateria nie ładuje sie mimo ze na bateri był znaczek ze sie ładuje, po 16 godzinach nie przerwanego ładowania. komórka sie rozładowała... Nie wiem co robic, telefon nie chce sie właczyc bo jest rozładowany a nie moge go naładowac bo cos jest wadliwe nie wiem co to moze byc
P.S. ładowałem z różnych kontaktów, przez usb do komputera nic nie działa nigdzie nie ładuje sie poprawnie ;/ Prosze o pomoc ! Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Masz 2 wyjścia. Albo odesłać do sprzedawcy, albo zanieść do serwisu i zapłacić. Jak masz gwarancję międzynarodową i paragon, to możesz poszukać autoryzowanego serwisu HTC (o ile to nie jest podróbka) i tam może naprawią za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2014 o 19:06, Narmo napisał:

Masz 2 wyjścia. Albo odesłać do sprzedawcy, albo zanieść do serwisu i zapłacić. Jak masz
gwarancję międzynarodową i paragon, to możesz poszukać autoryzowanego serwisu HTC (o
ile to nie jest podróbka) i tam może naprawią za darmo.

Nie to nie jest podróbka tylko ze nie mam paragonu ;/ Tak wiem ze powinien być, ale na allegro telefon był sprzedawany o 350 zł taniej to na brak paragonu przymknąłem oczy. A jeśli chodzi o serwis to bedzie zapłata ok.20- 50 zł czy powazna naprawa liczona na 300 Oczywiscie jeśłi nie wiesz to nie szkodzi. Dziek za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować