Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy jest suchy chleb dla konia? Kolejne wideo z Kingdom Come: Deliverance

16 postów w tym temacie

Oooo, ten uroczy łepek konika, aż mi się Daggerfall przypomniał. :)
Gra zapowiada się zacnie, ale mam wątpliwości, czy stężenie "erpega" w tym cRPG będzie na odpowiednio wysokim poziomie... Ciekaw jestem, jak rozwiązano system walki i jak wiele zależeć będzie od statystyk prowadzonej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przy okazji kto ma tyle kasy? Ktoś nawet dał im 5000 funtów za najdroższy pakiet. Jasne, fajny jest i pewnie też bym wpłacił, ale ja nie mam 1/6 z tego, W ogóle, a co dopiero do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to ja nie czaje. to bedzie widok trzeciej osoby czy nie? bo wszedzie pisze ze tylko first...ale mimo tego na filmikach widze ze jest i tryb trzecioosobowy. i w ogole tyle detali i opcji wygladu, ktore sa dla mnie zbedne skoro tylko pierwszoosobowy widok bylby..bo jesli jak w tesie mozna sie przelaczac pomiedzy widokami to ta gra dla mnie bedzie wielka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W tej grze aż chce się po prostu chodzić po okolicy, spacerować.

Aż tak bym się nie rozpędzał, gra będzie na CryEngine, a w tym silniku mapy mają skończone rozmiary (ulubione przez wszystkich przejścia między lokacjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ale to ja nie czaje. to bedzie widok trzeciej osoby czy nie? bo wszedzie pisze ze tylko
> first...ale mimo tego na filmikach widze ze jest i tryb trzecioosobowy. i w ogole tyle
> detali i opcji wygladu, ktore sa dla mnie zbedne skoro tylko pierwszoosobowy widok bylby..bo
> jesli jak w tesie mozna sie przelaczac pomiedzy widokami to ta gra dla mnie bedzie wielka....

na końcu filmiku masz napisane: "First person medieval sandbox rpg"
Myślę, że to jest odpowiedź na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 09:30, drstrach napisał:

Aż tak bym się nie rozpędzał, gra będzie na CryEngine, a w tym silniku mapy mają skończone
rozmiary (ulubione przez wszystkich przejścia między lokacjami).


W czym to wyklucza chęć lizania każdego kawałka mapy? Gra może się wczytywać, akurat to mnie tak mocno nie razi. Grunt, żeby wszystko było dobrze wykonane. Fajnie wiedzieć, że nie wyskoczy na twarz ork z buławą +3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż świetnie bardzo to wygląda, wygląda to bardzo świetnie. Jadnak na razie tylko graficznie, zobaczymy jak będzie. Do tego czasu trzeba się uzbroić w cierpliwość i w lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od razu jak trafi do sklepów to kupuję. Świetnie zapowiadająca się gra. :D

Nie czekaj na premierę, wejdź na Kickstartera i kup ją już teraz. Przedewszystkim, jeżeli to zrobisz, gra będzie miała więcej finansów na jej stworzenie i będzie bardziej rozwinięta.
Po drugie, będziesz mógł też kupić dostęp do Bety, a nawet Alphy, dzięki czemu krócej będziesz musiał czekać na ogranie tytułu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować