Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawca GTA V o potencjalnych nowych wersjach: - Jesteśmy tam, gdzie są konsumenci

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Najpierw gracze, potem my - z takiego założenia wychodzą władze Take-Two. Strauss Zelnick w takim właśnie tonie odniósł się do pytań dotyczących pojawienia się GTA V na PC i nowych konsolach.

Przeczytaj cały tekst "Wydawca GTA V o potencjalnych nowych wersjach: - Jesteśmy tam, gdzie są konsumenci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam i póki co to same lanie wody ze strony wydawcy... Konkrety niech powiedzą... Na PC na bank się elegancko sprzeda (nie tak jak na konsolach ) ale się sprzeda ok (lepiej pewnie niż czwórka którą wydali na PC). No cóż czekamy na konkrety.

PokerMorda Pewnie ze wyjdzie tylko pytanie kiedy ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V na PC z pewnością wyjdzie, to tylko kwestia czasu. Co do wersji na konsole nowej generacji, Rockstar głupi nie jest i raczej nie będzie wydawał V na sprzęt, który niedawno zagościł na rynku, a co za tym idzie niewiele osób posiada PS4 czy XONE. Bardziej opłacalne jest wydanie gry na platformę, gdzie jest wielu potencjalnych nabywców (PC). Najbardziej prawdopodobny scenariusz brak wersji PS4, XONE i pojawienie się GTA V na PC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC i nowe konsole wymaga dużo pracy pod względem graficznym. Trudno żeby wypuścili taką samą grę na nowe konsole. Moim zdaniem Rockstar przebiegle nie podawał żadnych informacji o dostępności gry na PC i inne platformy żeby ludzie kupili na obecne konsole a nie czekali na premierę nowych, takim efektem mamy świetną sprzedaż, natomiast wiadomo jak się sprzedawały gry wypuszczane na obie generacje. Natomiast znacznie usprawniona wersja pojawi się pewnie gdy sprzeda się więcej konsol nowej generacji. Jest większa szansa że ludzie kupią to drugi raz gdy wydadzą usprawnioną grę ze wszystkimi dodatkami i dodatkowym contentem na nowe platformy a nie to samo z nieznacznie lepszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 16:41, PokerMorda napisał:

Obstawiam Czerwiec.

Możliwe ja obstawiam kwiecień/maj :).

Kodi24 Chwalmy pana że inni wydawcy i producenci nie robią tak jak Rockstar i Take 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak staralem sie Eternala przekonac, ze R* to NIE jest instytucja charytatywna i wydaje gre najpierw tam gdzie jest NAJWIECEJ zyskow, to mnie jechal, ze sie nie znam albo jestem fanbojem :D.

I ci, Eternal? Kto mial racje?

Gra przestanie sie sprzedawac, to R* zainteresuje sie konsolami obecnej generacji oraz PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Obstawiam Czerwiec.
> Możliwe ja obstawiam kwiecień/maj :).
>
> Kodi24 Chwalmy pana że inni wydawcy i producenci nie robią tak jak Rockstar i
> Take 2.
Przecież prawie wszyscy tak robią.
Nie wiem za co mamy "chwalić pana" bo chyba nie za to że inni producenci nie robią gier tak dobrych jak Rockstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 12:04, kris090 napisał:

Przecież prawie wszyscy tak robią.
Nie wiem za co mamy "chwalić pana" bo chyba nie za to że inni producenci nie robią gier
tak dobrych jak Rockstar

Kodiemu chodziło o system jaki Rockstar przyjął czyli, pierw konsole, potem PC ;>.

Piroman326 Zarobili już na konsolowych wersjach :D. Teraz pozostaje tylko czekać aż z łaski swojej zapowiedzą na PC''ty i mozliwe że next geny ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 14:59, Eternal101 napisał:

Piroman326 Zarobili już na konsolowych wersjach :D. Teraz pozostaje tylko czekać
aż z łaski swojej zapowiedzą na PC''ty i mozliwe że next geny ;>.

Właśnie coś ostatnio zaczynają się plotki roznosić, że wersja PC będzie zapowiedziana z wersjami na 8 generację albo nieco wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 17:07, Numenpl napisał:

> Piroman326 Zarobili już na konsolowych wersjach :D. Teraz pozostaje tylko
czekać
> aż z łaski swojej zapowiedzą na PC''ty i mozliwe że next geny ;>.
Właśnie coś ostatnio zaczynają się plotki roznosić, że wersja PC będzie zapowiedziana
z wersjami na 8 generację albo nieco wcześniej.

Oby, bo już nudzi mnie czekanie i czytanie trollowania ludzi na innych forach ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać o GTA na PC może po prostu warto poczekać? Bo w to że będzie nigdy nie zwątpiłem, no może troszeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować