Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wraca temat multiplayera w Dragon Age: Inquisition - przez ankietę

10 postów w tym temacie

Sratatata... ktoś im jeszcze wierzy w cokolwiek?
Już dawno zdecydowali, po prostu teraz trwa "kampania poglądowa", coby graczy przygotować na te "innowacje" i wmówić im, że sami chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, ja też mocno wątpię w multi. Ale jednak jak pomyślimy o takim ME3 i co tam było to by pasowało. Tzn 4 graczy kontra hordy przeciwników. Niby klasy 3 ale przecież mógłby być wojownik tank, Mag bardziej pod healer''a [takim grałem w DA2] i jak o tym pomyśle to wcale nie wydaje mi się to aż tak nie realistyczne.. Szczerze mówią to fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Okej, ja też mocno wątpię w multi. Ale jednak jak pomyślimy o takim ME3 i co tam było
> to by pasowało. Tzn 4 graczy kontra hordy przeciwników. Niby klasy 3 ale przecież mógłby
> być wojownik tank, Mag bardziej pod healer''a [takim grałem w DA2] i jak o tym pomyśle
> to wcale nie wydaje mi się to aż tak nie realistyczne.. Szczerze mówią to fajnie by było.
>


Serio? Kolejne bezsensowne mordobicie na punkty?

Moim zdaniem jedynym rozsądnym trybem multi, który mógłby sprawdzić się w tego typu grze jest klasyczny co-op. Bez żadnych cudacznych specjalnych trybów, bez odrębnej kampanii. Zwykła możliwość przejścia gry ze znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować