Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Najlepsze drukarki i najtańsze tusze - Tamat ogólny oraz porady

275 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 20:10, belus 10 napisał:

Witam mógłby mi ktos powiedziać czy drukarki HP są dobre?

Moja sprawuje sie dosc dobrze. Mysle ze warto kupic:)
----------------------------------------------------------------
Mam problem z drukarka. Wszystko dobrze dziala, ale wyskakuje mi error, ze pokrywa nie jest zamknieta, niby nic wielkiego, ale strasznie mnei to drazni. :P Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam drukarki A3 (koniecznie!).
Zamierzam używać zamienników tuszy, i tu dochodzimy do problemu zabezpieczeń stosowanych przez niektórych producentów - chipów.
Na razie znalazłem HP OfficeJet K7100 - podobno bez chipa(to prawda?)
I Canon IX 4000 - zamiennik dużo tańszy, osobne tusze kolorowe, ale ponoć jest chip i na zamiennikach pisze, że "należy przełożyć go z oryginału". A co z resetem, czy czymś innym? Czy to prosta operacja, czy łatwo ten chip uszkodzić? Czy są jakieś inne niespodzianki?
Proszę o radę - czy ktoś miał styczność z tymi drukarkami? Albo może polecić inne w podobnej cenie (nie więcej niż 1400 zł)?
Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drukarkę Deskjet F390. Od pewnego czasu kiedy chcę coś wydrukować w prawym dolnym rogu(tam koło godziny) pojawia się ikonka drukarki(i pisze, że wstrzymnao, użyj drukarki w trybie online... i nic się nie dzieje~! pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.
Mam problem bo drukarka HP deskjet 3820 nie drukuje koloru ,tylko czarny .Dopiero co wsadziłem nowy pojemnik z tuszem kolorowym ,bo myślałem ,że po prostu się skończył i dlatego ,ale jest to samo .Po wydrukowaniu strony testowej także nie ma nic w kolorze ,mimo ,że jest napis "obsługa kolorów: tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z drukarką HP PSC 1510 ALL-IN-ONE ponieważ mi nie działa sterowniki są zainstalowane jednym słowem wszystko co jest potrzebne to jest podłączone wszystko jest ok. Z tego wszystkiego to ksero tylko chodzi ale reszta wogólę co może być przyczyną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:19, donard napisał:

Nie jestem w temacie więc sie zapytam:jakie drukarki są dobre(firma modele) ale nie za
drogie , mają dość tani tusz i żeby ten tusz nie zasychał za szybko?

No to ja bym ci doradził tą co ja mam HP PSC 1510 ALL-IN-ONE tusz szybko nie zasycha a i cena jest dobra ja dałem za nią 400 zł i naprawdę sobie ją chwalę tylko teraz coś sie popsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:29, Dekerinho6 napisał:

> Nie jestem w temacie więc sie zapytam:jakie drukarki są dobre(firma modele) ale
nie za
> drogie , mają dość tani tusz i żeby ten tusz nie zasychał za szybko?
No to ja bym ci doradził tą co ja mam HP PSC 1510 ALL-IN-ONE tusz szybko nie zasycha
a i cena jest dobra ja dałem za nią 400 zł i naprawdę sobie ją chwalę tylko teraz coś
sie popsuło :(

Dzieki szczerze dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:21, donard napisał:

> > Nie jestem w temacie więc sie zapytam:jakie drukarki są dobre(firma modele)
ale
> nie za
> > drogie , mają dość tani tusz i żeby ten tusz nie zasychał za szybko?
> No to ja bym ci doradził tą co ja mam HP PSC 1510 ALL-IN-ONE tusz szybko
nie zasycha
> a i cena jest dobra ja dałem za nią 400 zł i naprawdę sobie ją chwalę tylko teraz
coś
> sie popsuło :(
Dzieki szczerze dzięki.

Nie ma za co pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. gdy chce zainstalować oprogramowanie do drukarki (Lexmark X1290), wyskakuje mi ten komunikat (screen). Gdy klikam na "tak" instalacja zostaje zakończona, gdy klikne na "nie" dzieje sie to samo ;/ CO mam zrobić żeby ją zainstalować?

20080410102335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam hp 1018 :) tania w eksploatacji, malo miejsca zamojuje (mozna ja postawic na obudownie i nie spada ;) ) a do tego szybko drukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 11:02, morthi napisał:

polecam hp 1018 :) tania w eksploatacji, malo miejsca zamojuje (mozna ja postawic na
obudownie i nie spada ;) ) a do tego szybko drukuje

Również polecam tem model. Niedroga, szybka laserówka b/w, dość tania w eksploatacji, banalnie proste podłączenie i obsługa. Bardzo często można ją teraz dostać na rozmaitych promocjach. W sumie ciężko znaleźć lepszą drukarkę do domu niż ten model, no chyba że komuś zależy na kolorowych wydrukach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze laserowe kolorowe wydruki w domu to dosyc droga zabawa - srednio koszt strony w kolorze to ok 2 zl a czarnobialy gora 20 gr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - w wiekszosci przypadkow jesli chodzi o drukarki atramentowe - koszty mozna obnizyc stosujac zamienniki jednakze zdarzsa sie, ze drukuja one gorzej niz oryginalne tusze

kolorowe drukarki laserowe zawsze sa drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 12:37, morthi napisał:

tak - w wiekszosci przypadkow jesli chodzi o drukarki atramentowe - koszty mozna obnizyc
stosujac zamienniki jednakze zdarzsa sie, ze drukuja one gorzej niz oryginalne tusze

kolorowe drukarki laserowe zawsze sa drogie ;)

aha, trochę już wiem. dziex za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drukarkę HP DeskJet F380 i muszę wydrukować pracę na fizykę, ale ona się "zbuntowała" i wydrukowała tylko ostatnią stronę a dalej kicha ;(. Piszę że nie ma papieru a jest full, tusz jest sterowniki także. Pomocy bo jeszcze nie zdam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować