Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Najlepsze drukarki i najtańsze tusze - Tamat ogólny oraz porady

275 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 11:42, Gothic 12 napisał:

Mam drukarkę HP DeskJet F380 i muszę wydrukować pracę na fizykę, ale ona się "zbuntowała"
i wydrukowała tylko ostatnią stronę a dalej kicha ;(. Piszę że nie ma papieru a jest
full, tusz jest sterowniki także. Pomocy bo jeszcze nie zdam :)


Może papier Ci się zablokował w drukarce, ściągnij tylnią pokrywę i sprawdź czy nie ma tam kartki papieru, jeśli jest wyciągnij ją ;) Ew. mogły Ci się zabrudzić rolki wciągające papier, wówczas musisz wziąć zwilżony wacik i przeczyścić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje papier fotograficzny na którym można drukowac z obydwu stron ?? tzn taki żeby błyszczł z obydwu stron??

Jeśli tak to prosiłbym o link do allegro lub innego sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam drukarkę Canon Pixma iP1000 i drukarka od pewnego czasu myli kolory, np. czerwony to różowy, zielony to jasny niebieski, żółtego w ogóle nie ma, niektóre kolory są OK, ale większość jest zła. Kupowałem nowy tusz, to samo, instalowałem sterowniki to samo, nie wiem co robić :/ Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem... Kiedyś przez przypadek wywaliłem oprogramowanie od mojego deskjeta f390 (hp)... A teraz nagle okazuje się, że muszę coś KONIECZNIE ze skanować i wydrukować... O ile drukarka kiedyś drukowała to teraz wywala błąd, że źle zainstalowane sterowniki, a skanować czy kserować się nie da w ogóle. Ściągnąłem sterowniki ze strony HP i tu zonk... Centrum HP się ściąga, ale nie ma w nim żadnej aplikacji... pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:25, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Otóż jakie urządzenie wielofunkcyjne polecilibyście? W granicach 200 zł
muszę się zmieścić.

coś od brothera - tanie tusze, mam dwa urządzenia tej firmy jedno od dwóch lat drugie od roku, oba działają bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem zielony w temacie drukarek wiec proszę o pomoc. Poszukuje dobrego laserowego urządzenia wielofunkcyjnego do biura. wystarczy sam wydruk czarno-biały (mysle że przez to bedzie sporo tańsza. Wymiary użądzenia nie mają znaczenia. Przedział cenowy 600-800zł.
Z góry dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wymieniłem tusze od drukarki Cannon IP 5200 lecz mam pewien problem. Drukarka mryga na przemian obiema diodami, a na komputerze wyświetla mi błąd 6502. Restart drukarki nie pomaga. Zastanawiam się może to coś z tuszami? Może chipy uległy zniszczeniu przy ich przekładaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję drukarki lub urzadzenia wielofunkcyjnego za ~200zł do domowych zastosowań. Przeglądałem ofety sklepów ale nie mogę się zdecydować. Z góry dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać ! Szukam urządzenia wielofunkcyjnego zawierającego drukarkę i skaner w jednym. Do tego wydajne i sprawdzone. Tak do 500 zł. Liczę na wasze porady i opinię :). Podajcie firme np. HP albo inne i wasze uzasadnienie do danego modelu :).

Podziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:32, FoZz napisał:

Powitać ! Szukam urządzenia wielofunkcyjnego zawierającego drukarkę i skaner w jednym.
Do tego wydajne i sprawdzone. Tak do 500 zł. Liczę na wasze porady i opinię :). Podajcie
firme np. HP albo inne i wasze uzasadnienie do danego modelu :).

Podziękować


Hmm ja posiadam HP PSC 1410> Kupiłem ją jakieś 1,5 roku temu i jestem bardzo zadowolony> Posiada wszystko czego potrzebuje :skaner, drukarka oraz ksero. Drukowałem na nim wiele prac i zdjęć i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Sterownik oraz oprogramowanie należycie spełnia swoją funkcje. Odpowiada za wszystko co chcemy wykonać tym sprzętem. Urządzenie drukuje bardzo dobrej jak na swoją cenę zdjęcia oraz zwykłe prace napisane w edytorze tekstu. Nie wiem ile obecnie ten sprzęt kosztuje ale pewnie w okolicach 200 zł. Oryginalne tusze najlepiej zastępować tańszymi odpowiednikami: są tak samo wydajne ale tańsze. Widziałem że kilka osób prosiła do 200 zł , z tym urządzeniem powinni się zmieścić w tej kwocie. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:07, golona11 napisał:

Hmm ja posiadam HP PSC 1410> Kupiłem ją jakieś 1,5 roku temu i jestem bardzo zadowolony>
Posiada wszystko czego potrzebuje :skaner, drukarka oraz ksero. Drukowałem na nim wiele
prac i zdjęć i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Sterownik oraz oprogramowanie należycie
spełnia swoją funkcje. Odpowiada za wszystko co chcemy wykonać tym sprzętem. Urządzenie
drukuje bardzo dobrej jak na swoją cenę zdjęcia oraz zwykłe prace napisane w edytorze
tekstu. Nie wiem ile obecnie ten sprzęt kosztuje ale pewnie w okolicach 200 zł. Oryginalne
tusze najlepiej zastępować tańszymi odpowiednikami: są tak samo wydajne ale tańsze. Widziałem
że kilka osób prosiła do 200 zł , z tym urządzeniem powinni się zmieścić w tej kwocie.
PZDR


Dzięki :) przyjąłem do wiadomości... przy okazji widziałem drukarki z systemem Wi-Fi... tj. że nie wymagają podłączenia kablowego do komputera czy mogą drukować np obraz z telefony nie podłączając go do drukarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 23:11, FoZz napisał:

Dzięki :) przyjąłem do wiadomości... przy okazji widziałem drukarki z systemem Wi-Fi...
tj. że nie wymagają podłączenia kablowego do komputera czy mogą drukować np obraz z telefony
nie podłączając go do drukarki?


Kolega posiada taki sprzęt w domu więc go poproszę żeby sprawdził, i dam znać. Nawet nie wiem czy się da bo nie próbowaliśmy, wiem ,że Wi-Fi w drukarce jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz się plątać kablami, a siedzisz w salonie i masz coś do wydrukowania np z lapka.;:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra 3 miesiące po upływie gwarancji padło mi moje urządzenie wielofunkcyjne. Zamontowałem nowy pojemnik z tuszem, jednak kartki wylatywały puste tak z 20 puściłem na druk i nic pojemniki czyściłem z 10 razy i nic. Niestety, gdy lekko trąciłem drukarkę łokciem nagle wylała cały tusz na biurko. Dziwne jest to o tyle, że pojemnik został całkowicie opróżniony, nawet kropelka nie została!.

Teraz postanowiłem, że kupię jakąś drukarkę laserową, jedyne co potrzebuje to druk na czarno i żeby był tani. Szybkość druku głośność urządzenia nie ma dla mnie znaczenia. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kolorowej drukarki, bez zbędnych funkcji, ale dobrą i solidną. Możliwie nie za drogą. Jest coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:21, pendejo napisał:

/.../> Możecie coś polecić?

Mamy w domu dwie drukarki HP: 1010 i 1020. Nie wiem, czy są gdzieś jeszcze dostepne, ale obydwie mogę polecić ( oryginalnego tonera nie używam - o połowę tańszy i najwyżej odrobinę gorszy jest toner ActiveJet). Zwłaszcza HP 1010 pracuje ze sporym obciążeniem i nie psuje się. Są szybsze, ale im szybsza, to zwykle szybciej się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego. Szybkość i głośność jakakolwiek. Miło by było gdybym mógł to urządzenie podłączyć do rutera.
Cena do 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować