Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Najlepsze drukarki i najtańsze tusze - Tamat ogólny oraz porady

275 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 20:14, FoZz napisał:

Więc pytam czy istnieje dla tego modelu przejściówka?


Hej, zgodnie z informacjami na tej stronie: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01890332&tmp_task=prodinfoCategory&lc=pl&dlc=pl&cc=pl&lang=pl&product=60753 ta drukarka radzi sobie z połączeniem USB - możesz nie mieć kabla, ale gniazdo w drukarce (takie kwadratowe) powinno być. W takiej sytuacji wystarczy kupić kabel i to by było najlepsze wyjście.

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz używać kabla LPT, to musisz zaopatrzyć się w coś takiego: http://www.euro.com.pl/kable-i-adaptery-komputerowe/x-power-usb-na-lpt.bhtml - ta przejściówka jest akurat dość droga, ale nie powinieneś mieć trudności ze znalezieniem tańszej gdzieś w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może piszę w złym temacie, ale chciałbym zapytać, czy mógłbym zakupić do swojego kombajnu (epson sx 405) przystawkę do materiałów przezroczystych? Chodzi mi o skanowanie negatywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - co sądzicie o regenerowanych kartridżach, które rzekomo posiadają jakieś 3,5 raza więcej tuszu w sobie niż zwykłe? Wybierać je, czy może gotowe zamienniki firm typu ActiveJet?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o drukarce/skanerze/kopiarce HP DeskJet F2480 ? Czy opłaca się ją kupić ? Może polecicie coś innego w podobnej cenie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie o dobrą drukarkę, a raczej urządzenie wielofunkcyjne:
-atramentowa
-skaner
-kopiarka
-możliwość wydruku z karty pamięci
-możliwość drukowania zdjęć na specjalnym papierze
-WIFI
-tania w eksploatacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkty Brothera. Ja mam DCP-195C, spełnia ona te warunki oprócz jednego, WiFi. Ale inne urządzenia wielofunkcyjne Brothera mają WiFi, a tusze są naprawdę tanie, zaś ja jestem bardzo zadowolony z mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 18:06, Outstaller napisał:

Produkty Brothera. Ja mam DCP-195C, spełnia ona te warunki oprócz jednego, WiFi. Ale
inne urządzenia wielofunkcyjne Brothera mają WiFi, a tusze są naprawdę tanie, zaś ja
jestem bardzo zadowolony z mojej.


Zastanawiam się właśnie nad Brotherem, moja luba ma urządzenie tej firmy z tym, że bez WiFi a mi na nim zależy. Pracuję na laptopie, a sprzęt będzie podłączony do stacjonarnego, więc aby coś wydrukować musiałbym włączać na moment drugi komputer (czego nie chce mi się robić :D ). Poszukam w innych modelach tejże firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ponad 3 miesiące temu kupiłem czarny tusz oczywiście podrobiony czyli zamiennik do Hp F4210 no i wszystko ładnie drukowało aż tu nagle dzis wyskakuje błąd kasety drukującej. że niezgodny model tuszu z drukarką. Co robić????? Wkładałem i wykładałem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam zamiar zakupić urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP550.
Ma ktoś podobny sprzęt?
Daje radę?
W Saturnie i Komputroniku cena jest o kilkadziesiąt złotych niższa niż na CENEO i Skąpcu?
W Saturnie i Komputroniku to 269 PLN brutto.
Jak z tuszami do tego urządzenia?
Są jakieś zamienniki i w jakiej cenie?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym w najbliższym czasie kupić drukarkę wielofunkcyjną, ale niestety nie mam o nich bladego pojęcia. Nie wiem która jest lepsza, atramentowa czy laserowa(Wiem tylko tyle, że na atramentową będę musiał wydawać co jakiś czas na tusz). Liczę na wasze pomysły. Cena maksymalnie do 300zł. HP czy Canon albo inne, bez różnicy, chodzi o to, aby była dobra i wytrzymała dobrych parę lat. Zwróćcie także uwagę na to, żeby tusz był w miarę tani podczas kupna. Nie chcę drukarki w której co np. miesiąc będę musiał kupować tusz o wartości 200zł. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam drukarki do użytku domowego. Najważniejszy parametr - cena. Ma być jak najtaniej, chociaż jestem skłonny dopłacić, żeby później płacić grosze za dodatkowy tusz / toner / napełniacz. Drukarka może być głośna, ciężka, brzydka itd - ale ma być tania w użytkowaniu i się nie psuć.
Drukuję praktycznie tylko i wyłącznie tekst - w niewielkich ilościach (5 - 10, w przypływach do 20 stron tygodniowo). Ewentualne fotografie - mogą być w paskudnej jakości, nie zależy mi.
I jeszcze jedno - drukarka musi działać z Win 7. Moja obecna, Lexmark Z45, parę lat przeleżała w szafie, wyciągam ją, kupuję tusz, a tu zonk - Win 7 odmawia współpracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
czy ktoś mógłby polecić mi niedużą drukarkę (najlepiej atramentówkę) - taką, która łatwo się przenosi. Dobrze by było, gdyby była też tania w eksploatacji (tusze mogą być zamienniki)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 14:57, grzecholec napisał:

Chcę zakupić papier termosublimacyjny do drukarki. Znacie może jakieś zaufane e-sklepy,
w których mogę taki papier zamówić?


Podałeś za mało informacji, gdyż to zależy od modelu drukarki. Ja używam Olympusa do drukarki typu P-330 i papier zamawiam przez firmę Bratex ( http://bratex.org/sklep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować