Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Najlepsze drukarki i najtańsze tusze - Tamat ogólny oraz porady

275 postów w tym temacie

Cześć

O jak fajnie , że zauważyłem ten temat :D
Mam drukarkę-antyk hp deskjet 3550
Powoli zaczyna się zużywać , ale niestety moi starsi uznają moje prośby wymiany za snobstwo i gadżeciarstwo
Lecz gdy gruchot się rozpadnie będziemy w kropce
Prosiłbym o polecenie w miare taniej i zdolnej do drukowania w miarę dobrej jakości zdjęc + długi żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Hmm, nie obczajam o co ci chodzi.
Wszystko to są zamienniki ,,o jakości oryginału". Sam mam urządzenie wielofunkcyjne Epsona i za całe 35zł z przesyłką dostaję 4 tusze czarne i po 2 każdego koloru.
A tobie o co chodzi w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 12:52, Citkowsky napisał:

>>.........

Hmm, nie obczajam o co ci chodzi.
Wszystko to są zamienniki ,,o jakości oryginału". Sam mam urządzenie wielofunkcyjne Epsona
i za całe 35zł z przesyłką dostaję 4 tusze czarne i po 2 każdego koloru.
A tobie o co chodzi w takim razie?

tak jak napisałem na początku szukam zamienników do Epsona SX125 na Allegro takich nie ma - sprawdź to się sam przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 13:39, tosz napisał:

> >>.........



tusz błękitny (cyan) Epson T0892, tusz purpurowy (magenta) T0893 i tusz żółty (yellow) T0894

to sa symbole tuszy do twojej drukarki jeżeli chodzi o kolory. Link ci podalem, jest tego od cholery.

Tusz czarny: T1281

http://allegro.pl/listing.php/search?string=T1281&category=0&sg=0&order=p&change_view=1


2min szukania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 16:19, Szynkars napisał:

Witam
Potrzebuję jakiejś dobrej, taniej w eksploatacji, nieawaryjnej drukarki za max 350 zł.
Jakieś propozycje?


Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie cartridge''ów do Epsona SX 215. Czy te podejdą ? http://www.komputronik.pl/product/63412/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Epson_DURAbrite_C13T08914010_do_EPSON_Stylus_SX200-205-400-405_czarny_5_8_ml.html

Co prawda nie ma tam nic o 215, ale powinno podejść jeśli te do 200 podchodzą. Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy z poradami na temat peryferyjnych urządzeń do komputera raczej nie radzą sobie dobrze, ale spróbuję jednak zapytać :p
Potrzebuję drukarki, niemal na gwałt. Na pewno laserowej (niekoniecznie kolorowej, ale jeśli w tej cenie da się coś sensownego znaleźć to jak najbardziej poproszę) W cenie ok 300 zł. Możecie mi poradzić coś dobrego? Na drukarkach nie znam się wcale, a trochę szkoda mi czasu na nadrabianie zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, mam jeszcze jedno pytanie na które potrzebuję szybkiej odpowiedzi a nie potrafię jej znaleźć w Necie:
Gdy skończy mi się toner (i kolorowy i czarno biały) to będę mógł spokojnie drukować czarno-białe strony dokupując jedynie czarny toner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:05, Pitej napisał:

Gdy skończy mi się toner (i kolorowy i czarno biały) to będę mógł spokojnie drukować
czarno-białe strony dokupując jedynie czarny toner?


To zależy od drukarki, ale zdaje się, że większość wyrzuci alert, że brak kolorowego tonera i odmówi drukowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:21, Polinka198 napisał:

To zależy od drukarki, ale zdaje się, że większość wyrzuci alert, że brak kolorowego
tonera i odmówi drukowania.


Ok dzięki. Udało mi się znaleźć taką samą informację w Internecie. W takim razie wybiorę czarno-białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 16:31, Pitej napisał:

> To zależy od drukarki, ale zdaje się, że większość wyrzuci alert, że brak kolorowego

> tonera i odmówi drukowania.

Ok dzięki. Udało mi się znaleźć taką samą informację w Internecie. W takim razie wybiorę
czarno-białą.


Nie wiem czy będzie ekonomiczna, nawet jak będziesz jechał na zamiennikach. Mówię oczywiście o laserze, jeśli planujesz do 300 pln wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz powiem Ci szczerze, że coś za tani ten toner jak na oryginał. Jeśli dobrze pamiętam to toner zastępczy Black Point do niej kosztuje około 150pln, a w normalnych sklepach internetowych oryginał kosztuje ok. 200 pln.

Więc albo spadły z ciężarówki, albo albo sklepy walą 300% marżę ;)

Chcesz drukować dużo w czerni?
Może rozważ to:

http://www.pcworld.pl/testy/opis/UWA00034-hp_deskjet_ink_advantage_k209.html

lub

http://www.lexmark.pl/lexmark/product/home/227/0,6970,846391_653293766_1548510435_pl,00.html?tabId=1

W Hp tusze kosztują ok 35pln z czego czarny jest na około 600 stron przy 5% pokryciu, kolory na 250. Lexmark natomiast jest droższy.

W Lexmarku tusz czarny 105Xl może być w trochę niższej cenie i mamy niższe pokrycie,(ok 500 stron) natomiast można kupić czteropak tuszu czarnego 105Xl co nam da 2000 stron wciąż poniżej 100pln. Niestety kolory są droższe jak i sama drukarka. Musisz sprawdzić czy Ci podpasuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanie, częściowo chodzi również o router. Routera używam w
1)Komputer
2)Laptop
3)Xbox 360
Drukarka-> Brother DCP - 315W
I tak. Mam takie coś,że mam wpisać SSID -> Można to ominąć? Czy coś? Bo ja się męcze od paru godzin,ale bez skutku. A mianowicie. Pisze tam,że na tyłu routera ma być napisane SSID. A u mnie w AirLive WL-1500 R jest -> Jakiś kod kreskowy i pod tym napisane, LAN MAC ,oraz WAN MAC. Niestety patrzyłem na stronie routera -> SSID -> Niby pisze nazwa firmy routera. Nie rozumiem -.-...
I za pomocą kabla złapałem mojego neta i wciskam to co powinienem i wyskakuje,że mam SSID... Na google są jakieś przekręty, czy inne sposoby,ale Ja się trochę... boję.
Używam Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować