Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Najlepsze drukarki i najtańsze tusze - Tamat ogólny oraz porady

275 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2012 o 23:14, maniekk napisał:


> Oryginalny toner do HP 70zł

70? Chyba nawet koło oryginału nie leżał ;) Ewentualnie nabijany ponownie. No chyba,
że jesteś w stanie po zdjęciu ocenić czy to nie podróbka, wtedy zwracam honor.


Powiem tak idziesz do Saturna kupujesz tusze hp 21 i 22 oryginały płacisz 140 - 150zł.
Przeglądam oferty allegro kupuję te same tusze w cenie 100 - 120zł oryginały wraz z kosztami wysyłki itd. itp.
Kupuję tusze do HP 45 i 78 oraz 21 i 22 (i nigdy tfu tfu odpukać się nie naciąłem i zawsze kupowałem oryginały a do tej pory kupiłem już po 5 - 6 kompletów tuszy na allegro.
Pewnie że trzeba dobrze poszukać na allegro , poczytać opisy aukcji , zobaczyć zdjęcia , poczytać komentarze allegrowicza ale da się.
Ten tusz za 70zł już poszedł ale znalazłem inny


a zamienniki już sprawdzam

Dnia 13.02.2012 o 23:14, maniekk napisał:

Zakładając, że kupi kiedyś nie zamienniki. A jak wiadomo każdy użytkownik drukarki kupuje
tylko oryginalne tusze i tonery XD. Ludzie kupują zamienniki nawet jak są 2-3 złote tańsze
od oryginalnych.


j.w.

Dnia 13.02.2012 o 23:14, maniekk napisał:

Poza tym nasz szanowny kolega zapewne już ma drukarkę, bo post z końca 2011 roku XD.


Widać jestem zmęczony , dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 22:49, kerkas napisał:

> Szukam jakiejś drukarki, która będzie tania w użytkowaniu chce drukować w czarnobiałym


Czy rozwiązanie jakie podałem @Nieznajomosc jest dobre i dla Ciebie ?.

cena nie jest przyjazna studenckiej kieszeni ale zamienniki za 5 dych znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
z racji że mój poprzedni Epson sx405 został zniszczony przez burzę, potrzebuje nowego urządzenia wielofunkcyjnego. Co polecacie w cenie do 350zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Używa ktoś drukarki canon pixma mp282 ? Bo jest tanio w Tesco do kupienia chyba za ok 150 i tak sie zastanawiam. Orientuje się ktoś jak z awaryjnością i z jakością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję drukarki w cenie do 500zł. Czy laserowa, czy atramentowa, czy jakaś tam jeszcze inna to już dowolnie. Chodzi o to, żeby była jak najlepsza w tej cenie. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 17:56, charnjit013 napisał:

Witam. Poszukuję drukarki w cenie do 500zł. Czy laserowa, czy atramentowa, czy jakaś
tam jeszcze inna to już dowolnie. Chodzi o to, żeby była jak najlepsza w tej cenie. Z
góry dzięki za pomoc.


Polecam model HP - Advantage K209A

Koszt około 400zł (nawet niecałe).

Używam od bardzo dawna, dobrze drukuje, ma skaner, często kseruje jakieś dokumenty itp.

Tusz oryginalny to koszt niecałych 30zł i drukujesz na nim 600 stron (jakość robocza) lub jakieś 400 jak jakość normalna.

Działa bez zarzutu i mogę ci ją naprawdę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem drukarke brother ze skanerem ale nie wiem jak nia drukowac.
jest wszystko podlaczone git i sama drukarka dziala. ostatnio chcialem wydrukowac z painta. wykrylo moja drukarke ale nie moglem w zaden sposob tego wydrukowac.

jak sie drukuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam: Brothery, Epsony oraz Canony odradzam HP (tusze bardzo drogie)
JA osobiście bardziej wolę Brothery DCP prawie w ogóle nie ma z nimi problemu, dobra jakość wydruku, rozbudowane funkcje oraz bardzo niski koszt eksploatacji bo tusze kupisz już od 3 zł za 1 kolor. Ja polecam tusze MagicColor Katowice na allegro, są tanie, wydaje, a przy tym dobrej jakości. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam kupowanie na allegro tuszy. Większość firm to tzw garażowe napełnianie. Jak chcecie coś w stylu activejeta ale w lepszej cenie ale też z gwarancją no i myśle że może troszke lepszą wydajnością podsyłam link http://maxprint24.com -Maxprint- tanie tusze i tonery. Cena tuszu to jedno, ale warto też przekalkulować wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Poszukuje urzadzenia wielofunkcyjnego.. W sumie wystarczy skaner,druk,) Wifi tez wskazane by jakos drukowac z telefonu?
Ogolem ma byc skaner drukarka i tanie zamienniki tuszu.
Tyle :) (DO 300ZL)?Moze troche ponad

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 17:47, Malevyn napisał:

ponawiam pytanie. drukarka jest podlaczona, jest uruchomiona. windows ja wykrywa ale
jest w trybie offline. i nie moge drukowac.

co robic ?


Czy jesteś pewny, że jako domyślną drukarkę masz wybrany brother ?
Czasami się zdarza, że domyślną drukarką jest np. Microsoft XPS Document Writer (Moduł zapisywania dokumentów XPS firmy Microsoft umożliwia tworzenie plików xps przy użyciu każdego programu umożliwiającego drukowanie w systemie).
Moduł ten pozwala wykonać podgląd wydruku bez podłączonej drukarki i zapisać plik w postaci "do druku" na innym komputer z drukarką. Na tym drugim komputerze nie musi być oddpowiedniego programu, np. worda lub excela aby można było drukawać.

Jeżeli to wszystko znasz, to sorry za tłumaczenie rzeczy oczywistych.


==========

Przepraszam za odgrzewanie starych postów ale szukam informacji o dobrej drukarce domowej i wchodząc do tego tematu nie zwróciłem uwagi na datę postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z drukarka brother dcp-195c

drukuje w odwroconych kolor czy jak to nazwac, poprostu zle i dziwnie.

myslalem ze to przez konczacy sie tusz, ale niestety kupilem i wymienilem na nowy do pelna. wszystko ok ale nadal zle drukuje.

co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego co wspomnial KM, warto sprawdzic drukarke z innym kompem. Albo system zle przesyla dane do druku, albo drukarka zle drukuje poprawne dane.

W tym drugim przypadku walnieta jest drukarka, w tym pierwszym jest szansa na ratunek, a test z innym kompem pozwoli wyjasnic watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tematem drukarek nie interesowałem się kilka dobrych lat, ale zostałem do tego zmuszony. Moja stara drukarka atramentowa Canon MP210 się zepsuła i potrzebuję w miarę szybko nowej.
I pytam wprost: wybrać urządzenie atramentowe, żelowe czy laserowe?
Jestem studentem, więc będę drukować regularnie, ale nie w jakiś dużych ilościach. Dla mnie maksimum cenowe to 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest mi ktoś w stanie polecić tanią i dobrą drukarkę ? Będzie ona używana w domu z reguły do wydrukowania faktury lub jakiegoś innego papieru tudzież dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 22:03, Chlorofil napisał:

Witam. Czy jest mi ktoś w stanie polecić tanią i dobrą drukarkę ? Będzie ona używana
w domu z reguły do wydrukowania faktury lub jakiegoś innego papieru tudzież dokumentu.


Ile stron miesięcznie zamierzasz drukować ?
Czy drukarka ma mieć opcję wydruku w kolorze ?
Czy zamierzasz drukować zdjęcia ?
Czy będziesz drukować w skali jakieś rysunki, schematy itd. ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować