Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins nie doczeka się kolejnej łatki, gdyż twórcy pracują nad DLC

31 postów w tym temacie

Hahahah! Mocne :) "Kupiliście od nas spartoloną grę? To walcie się. Jesteśmy zbyt zajęci wyciąganiem jeszcze większej kasy od innych frajerów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, po czymś takim menedżer społecznościowy chyba powinien się pożegnać z robotą :D Teraz wiem, żeby jeszcze sporo poczekać z zakupem Arkham Origins - może za rok będzie za 5 dolarów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę te wszystkie shitstormy ilekroc jakiś serwis śmiał dać Arkham Origins niższą ocenę, te wszystkie "młode studio, mozna wybaczyć" i "patche poprawią" to się po prostu robi smutno. Teraz ci wszyscy krzykacze mają piękny przykład tego, kogo wtedy bronili. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo moim zdaniem AO po odjęciu wszystkich tych bugów to naprawdę dobra gra, która może śmiało stać obok tych stworzonych przez Rocksteady. Niestety ekipa WBGM strzela sobie takim zachowaniem w stopę, a kto tak robi jeszcze przez długi czas kuleje. EA, Bioware czy Microsoft przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek i oczekiwanie od kilku misięcy do roku, żeby można było zagrać w singleplayer bez bugów. Na dodatek czasami wydanie łatki = przepadnięcie sejvów i granie od początku. Mówię wam, że niedługo zaczną sprzedawać gry ukończone w 40%. Za kolejne 40% trzeba będzie dodatkowo zapłacić, a kolejne 20% ściągnąć w postaci łatek, które będą pojawiały się przez następne kilka lat po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Arkham Origins na zimowej wyprzedaży i po 30h grania nie trafiłem na ani jeden błąd. Albo mam niesamowite szczęście, albo jestem ślepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 10:23, Gregory_P napisał:

Kupiłem Arkham Origins na zimowej wyprzedaży i po 30h grania nie trafiłem na ani jeden
błąd. Albo mam niesamowite szczęście, albo jestem ślepy ;)


Do tego czasu wyszła już łatka umożliwiająca ukończenie gry (wcześniej było to ponoć niemożliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem Arkham Origins na zimowej wyprzedaży i po 30h grania nie trafiłem na ani jeden
> błąd. Albo mam niesamowite szczęście, albo jestem ślepy ;)

Ja sam nie mam B:AO ale filmik z bzdur na weekend przykładem, że gra jest co najmniej nie dopracowana (dla tych którzy nie widzieli: gość bił się z 6-8 przeciwnikami, i gdy ci do niego podchodzili, on po prostu na barierkę się wbijał (tak taką co mam max 0,5m) a NPCty przestawały go atakować, tylko stały i czasem rzucali kamykiem, zamiast podejść i pałką nietoperza strącić). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 10:19, SplitGrave napisał:

Mówię wam, że niedługo zaczną sprzedawać gry ukończone w 40%.

Erhm, ale to już się zaczęło. Steam Early Access.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak ciśnienie na DLC, a jak ktoś narzeka, że dla studiów i wydawców są ważniejsze od samej gry, był osądzany od czci i wiary. No, a teraz jest dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do tego czasu wyszła już łatka umożliwiająca ukończenie gry (wcześniej było to ponoć
> niemożliwe).

Ponoć? Nie wiem, ale się wypowiem, bo ponoć narzekają?
Przeszedłem grę od razu po premierze i był bug, gdzie nie można było przejść dalej - ale była to misja poboczna, więc dopóki nie pojawił się w głowie quest pt. ''ukończ to na 100 procent'' można było to przeżyć i poczekać na patcha. Pozostałe bugi były widoczne, ale mało znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 10:28, SplitGrave napisał:

Do tego czasu wyszła już łatka umożliwiająca ukończenie gry (wcześniej było to ponoć
niemożliwe).


Grę dało się przejść, tego jestem pewien, ukończyłem ją 2 dni po premierze. A to, że omijanie błędów było wielką katorgą to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, albo dziś albo jutro news z cyklu: "Źle mnie zrozumiano". Dobrze zrobiłem olewając to, oj dobrze... Dopiero za 20 zł na wyprzedaży w GotY wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ja osobiście odpuściłem premierówke bo nie byłem pewny czy scheda po Rocksteady została dobrze wykorzystana. Pograłem w wersję konsolową u kumpla kilka godzin, grało się przyjemnie, ale też czekam na jakieś GOTY w wersji PC z całym pakietem wszelakich DLCków.

Co do samej wypowiedzi cisną się na usta słowa żenująca i karygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie powinno być na odwrót?
Najpierw naprawiamy, potem wyci...tworzymy dodatkową zawartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować