Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins nie doczeka się kolejnej łatki, gdyż twórcy pracują nad DLC

31 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2014 o 16:00, Crew_900 napisał:

Gram, ponad 40 godzin i problemów nie widzę z grą. Więc o co chodzi ?


O to że miałeś po prostu szczęście?

Tym ruchem to nawet EA zawstydzili, nie ma co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ich rozumiem. Sam natrafiłem na kilka błędów (żaden nie zepsuł mi na tyle gry, żebym nie mógł jej kontynuować), ale należy pamiętać, że obecnie funkcjonują season passy i puszczenie takowego w obieg, to też na swój sposób obietnica i ciężko stwierdzić co jest ważniejsze, łatanie gry, czy zadowolenie grupy fanów, którzy zaufali developerom. Poza tym, ile razy jeszcze będzie pisane, ze DLC są wycięte z podstawki. Owszem, istnieje wiele DLC ukrytych w finalnym kodzie gry, ale nie powiedziałbym, że Batman Arkham Origins to niekompletna gra. Zakończenie może i zostawia jakieś furtki, ale robi to w umiejętny sposób i ja nie odczułem wrażenia, że nie-do-końca zapowiedziane DLC fabularne (niby oficjalne potwierdzone, że powstaje, ale o czym będzie, to my jeszcze nie wiemy... jedynie plotki) będzie uzupełnieniem jakiegoś wyciętego fragmentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super po tym poście co napisałem gra zaczęła mi się ciąć podczas auto zapisu. Najpierw się zacięła podczas tego i teraz cały czas podczas zapisu gra się zacina na chwilę i gra dalej co jest dość uciążliwe bo dość często są te zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 20:38, Crew_900 napisał:

No super po tym poście co napisałem gra zaczęła mi się ciąć podczas auto zapisu. Najpierw
się zacięła podczas tego i teraz cały czas podczas zapisu gra się zacina na chwilę i
gra dalej co jest dość uciążliwe bo dość często są te zapisy.


Widzisz, Kara Mustafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam;) Ja zaczynam po raz kolejny Vampira Bloodlines;) Jest nowy pacz i trzeba zacząć raz jeszcze. Czy mam fun z gry? Jasne że mam, więc dlaczego uważacie, że nie będzie paczy? Teraz nie ma, za chwilę być mogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 23:38, Hayeck napisał:

Oj tam;) Ja zaczynam po raz kolejny Vampira Bloodlines;) Jest nowy pacz i trzeba zacząć
raz jeszcze. Czy mam fun z gry? Jasne że mam, więc dlaczego uważacie, że nie będzie paczy?
Teraz nie ma, za chwilę być mogą:P


Nie kuś mnie, bo też zainstaluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co innego vampire bloodlines, a co innego gra zrobiona na zasadzie kopiuj i wklej w dodatku na odwal i DLC ważniejsze niż sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować