Zaloguj się, aby obserwować  
GaborGamesTV

Propozycja wspólnej gry i współpracy.

1 post w tym temacie

Witam,

Nie będę tutaj reklamował swojego kanału na youtube bo nie w tym mój cel. takie zdanie wprowadzające na początek :)

Dla osób które interesują sie i wiedzą coś na temat gier, ogólnie gamingu, a nawet sprzętu mam propozycje.
Szukam ludzi ogarniętych i nei chodzi mi o to że starszych!
Otóz założyłęm całkiem świezy i nowy kanał na youtube...
I osoby chętne które też mają swoje kanały lub które po prostu chcą ze mną pograć w WSZYSTKEI gry jakie przyjdą tylko do głowy(już tłumacze) proszę o kontakt ze mną .

Mój kanał będzie poświęcony nowym, starym, przglądarkowym, darmowym grą też np na steamie. Chce ukazać że nie liczą sie tylko wielkie studia, chociaz i takei gry też będą , ale też te mniejsze gry o których mało osób usłyszy a w które można by się świetnie ze znajomymi bawić. I właśnei po to ta wiedza o grach i gamingu.

Chce stworzyć zgraną paczke osób, które są chętne do wspólnej gry mają w maire dobry mikrofon i zgodzą się na nagrywanie :) Taki materiał w którym gramy i normalnei w świecie rozmawiamy, wymeiniamy się spostrzeżeniami wrzucam na mój kanał :)

UWAGAJeśli ktoś ma kanał i chce wrzucić też materiał na swój to nei am żadnego problemu ! ;)
II UWAGAJeśli w regulaminei tego forum takie coś jest zakazane, proszę mnei uprzedzić a następnie usunąć ;)

Informacje o mnie: Mam 17 lat, kierunek nauki informatyczny, mam sprzęt, umeijętności i mozliwości tylko szukam ogarniętych kompanów ;)

Skype: scenic603

Pozdrawiam !
Gabor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować