Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online z nieoficjalna obsługą Oculus Rifta

12 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Wirtualne gogle zdobywają uznanie kolejnych producentów, którzy dodają ich obsługę do swoich gier nawet nie do końca w oficjalny sposób. To pokazuje jednak, jakim zainteresowaniem cieszy się technologia i że na porządne okulary do przeniesienia w wirtualny świat branża czekała już dawno.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls Online z nieoficjalna obsługą Oculus Rifta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej grze Occulus Rift nie pomoże... poza tym by być w pełni swiadomym tego co sie tam dzieje, trzeba grac z widoku 3 osoby... co chyba sie kłuci z idea OR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sama gra jest potwornie nudna.
Killyox, po becie mam dokładnie takie same odczucia. Niestety Elder Scrolls w wydaniu MMO traci urok - eksploracja nie daje takiej frajdy i ciężko się wczuć w bohatera, gdy dookoła biega mnóstwo graczy wykonujących dokładnie te same czynności co ty.
Gdy trafiłem na pierwsze ruiny a''la ayleidzkie (takie jak w Oblivionie) to nabrałem trochę nadziei, ale w przeciwieństwie do typowej dla Elder Scrolls eksploracji i znajdowania skarbów, w TESO niczego takiego nie uświadczymy. Idziemy na bosa i mamy nadzieję, że coś dobrego wypadnie.
Jednego grze nie można odmówić - wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest przyjemna naprawdę :) mi się osobiście nie niudziła, craft przyjemny eksperymentowanie z ziołami do mikstur, runami i jedzeniem ciekawe i na pewno wielki + za to :) TO jest beta pamiętajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak gra, ale już widze że soundtrack świetny.
>
To jest utwór stworzona przez fana. Co do samej gry... jak dla mnie największym jej minusem jest brak kolizji między postaciami. W pvp jak i w pve jest to strasznie wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest wciągająca, questy spójne i fajnie zaprojektowane. Niestety nie pomoże to, tym bardziej niedorobione okularki, w totalnie zabugowanej grze, z grafiką jak sprzed 6 laty. Prawdę mówiąc miałem dziwne wrażenie, że devsi skopiowali zbyt wiele ze starożytnej gry mmo zwanej Knight online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem gra jest przyjemna naprawdę :) mi się osobiście nie niudziła, craft przyjemny
> eksperymentowanie z ziołami do mikstur, runami i jedzeniem ciekawe i na pewno wielki
> + za to :) TO jest beta pamiętajmy :)

BETA 2 miesiace przed premiera, beta przepełniona bugami, w Neverwinterze Online jest przyjemniejszy system walki i grafika tez jakos gorsza nie jest.

TES online zawodzi na całej lini, moim zdaniem cały character build wymaga przemodelowania, chwała bogu ze czarodziej tutaj jest bardziej czarodziejem niż w Skyrimie, ale... te perki sa bez sensu. Za duzo opcji jest, dawanie Guild perk to tez moim zdaniem troche ftopa bo do tej pory nie ma np. gildii złodzieji czy czegos.

Pelno ograniczen, chocby brak mozliwosci skradania sie, i brak jakiejkolwiek fizyki w tej grze... nic. W Neverwinterze sa przynajmniej jakies beczki, czy cos co reaguje na zaklecia, bieganie, wpadanie itp. a tutaj nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak sprzed 6 laty? Przecież to MMO więc czego mieliśmy się spodziewać. Kolejnego Skyrima z modami na grafę? Ja osobiście uważam grafikę jako wielki plus. Gra jak na MMO prezentuję się naprawdę dobrze. Fakt faktem zdania co do gameplayu są podzielone, mnie jednak osobiście gra się bardzo spodobała. Jest to MMO z prawdziwego zdarzenia, crafting, gildie, pvp, pve, duży zróżnicowany świat. Eksploracja jest przyjemna ale wtedy i tylko wtedy gdy zdamy sobie sprawę, że to nie jest Skyrim, Oblivion czy Morrowind ale gra, w której na każdym kroku spotkamy innych graczy. Testując bete zdążyłem zarówno odwiedzić jedną instancję jak i powalczyć trochę pvp. Dungeony są naprawdę ciekawe i co ważne w tej grze w odróżnieniu od np. WOWa nie ma durnych questów idź zabij 10 koboldów i wróć po nagrodę. Zadania opowiadają naprawdę ciekawe Lore. Każde jest inne, ciekawie opowiedziane. Ponad to w grze nagrano wszystkie dialogi co tez jest na wielki plus. PvP jest trochę chaotyczne to fakt ale zrobione z rozmachem. Walka 100 graczy na raz (mówię tu o oblężeniu raptem jednej twierdzy) robi wrażenie. Zgadzam się, że brakuje gildii złodziei ale co do skradania nie ma kolega racji. Występuje ono w grze i można w ten sposób ominąć spokojnie mobki a co do graczy tylko bodajże łotrzyk może zniknąć na jakiś czas i nagle się wyłonić za naszymi plecami, wiem bo sam w czasie pvp dostałem hita w plecy :) Ja po becie mam pozytywne odczucia. Oczywiście trzeba jeszcze wyeliminować sporo bugów ale mają na to czas więc liczę, że do kwietnia gra będzie spokojnie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować