Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest obiecany gameplay z Lords of the Fallen!

50 postów w tym temacie

Taki DS mnie calkowicie nie ruszyl, wrecz przeciwnie, odrzucil mnie juz po kilkunastu minutach gry.
Wiesiek to samo, dwojce chcialem dac druga szanse, ale optymalizacja w nowszych patchach okazala sie tragiczna, trojce moze dam szanse, ale daleki jestem od wychwalania tej gry pod niebiosa, jeszcze przed premiera.
Co innego Lords of the Fallem, mam nadzieje ze wyjdzie z tej gry naprawde cos ciekawego i poki co na to sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to wygląda jak WoW pomieszany z Lineage. Walki technicznie nie da się ocenić po samy filmiku -walka w DS na filmikach wygląda jeszcze gorzej- ale potencjał widać. Widać też, że walka -przynajmniej na razie- przebiega jednotorowo: klepie się jakiegoś ziomka żelastwem robiąc co chwilę unik/blok i tyle, beż jakichś gadżetów czy specjali (te podobno mają dojść) czy wyraźnych faz (oby nie ograniczały się do rozwalenia zbroi/wkurzenia wroga). Jak dla mnie najgorzej wyglądają tutaj ...skojarzenia z Dark Souls: komuś chyba się na oczy rzuciło, że widzi jakieś podobieństwa;)
To już prędzej Darksiders albo Castlevannia LoS, jak powiedziano w filmie, system walki bardziej w stronę arcade. IOW Widać, że to wcześniak, zobaczymy jak się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bardziej kolorowy niż seria Souls, ale to nic.

Ogólnie pozytywnie zaskoczony, tak jak nie śledziłem tytułu w ogóle, tak teraz będziemy obserwować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Dark Souls, ale widziałem wystarczająco dużo tej gry aby móc stwierdzić, że LotF wypada w tym porównaniu wyjątkowo słabo.
Do wszystkich wyżej wymienionych zarzutów dodam słabo wyglądającego (w porównaniu do otoczenia) bohatera i bardzo nienaturalny sposób jego poruszania się. Zamiast iść w bok, wygląda jakby po prostu sunął w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać inspiracje Soulsami. Poza tym w oczy rzuca się trochę niemrawy bohater, no i te odgłosy ciachania sztyletem bardziej pasowałyby do nawalania pięścią w jakiejś bijatyce. Generalnie jednak jestem pozytywnie zaskoczony, po CI nie oczekiwałem za wiele ale faktycznie może być z tego fajna gierka. No i jest bardzo ładna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na CI prezentuje się nad wyraz dobrze. Jako, że w Soulsy nie grałem, a ostatni slasheropodbny tytuł z jakim miałem styczność to Darksiders, jestem jak najbardziej na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się czegoś innego(gorszego). Jednakże chciałbym aby gra była trudniejsza niż wygląda, ale mówiąc "trudna" mam na myśli tak naprawdę - satysfakcjonująca, a nie trudna wtedy kiedy zmienimy na tryb "Szaleństwo" czy coś w tym rodzaju. Jeżeli chcą żeby Lords of the Fallen dorównało takiemu tytułowi jakim jest Dark Souls, to wysoko ustawili sobie poprzeczkę. Niemniej jednak, życzę powodzenia i czekam na więcej filmów i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trudności gry - sam Golop powiedział, że boss nadal ma ciebie na jedno combo... On zapewne tą grę zna z każdej strony, to coś jak porównywać weterana Dark Soulsów z graczem, który pierwszy raz grę odpalił... Wiadomo, że ten 1 będzie sobie dużo lepiej radził od tego drugiego, zna mechanikę gry, uniki, reakcje przeciwników, animacje broni, bloki, pewnie byłby wstanie przejść dużą większą część gry bez utraty chociażby połowy zdrowia, gdzie nowicjusz, zginie na 1 zombi.

Zresztą ci co grali w Dark Souls wiedzą, że wbrew pozorom, ta gra nie była aż tak trudna po jakimś czasie - widziało się powtarzające mechaniki, zachowania przeciwników i potrafiło ich unikać/kontrować...

Szczerze mówiąc patrząc na ten gameplay, to miałem skojarzenie z dwoma grami - Dark Souls i Darksiders, możliwe, że będzie przystępniejsza od Soulsów, które nie ma co ukrywać, miejscami mechanika była przesadnie i mam wrażenie, na silę utrudniana...

Co do całości - można powiedzieć, że jestem w stosunku do niej neutralny, ani ten gameplay nie rzucił mnie na kolana i nie pokazał czegoś, czego już bym nie widział w świecie gier action-rpg, ani mnie nie zniechęcił do niej - można powiedzieć, że dostałem to, co oczekiwałem po zapowiedziach. Tylko tyle, i aż tyle, więc czekamy na więcej z nadzieją, że będzie tylko lepiej ;).

Ciekawi mnie stwierdzenie "budżetowego" Soulsa - znaczy się, że co, świat będzie mniejszy, animacje gorsze, grafika gorsza? Po tym gameplayu i zapowiedziach - nie powiedziałbym (czy naprawdę świat Soulsa był aż tak duży?), patrząc, że to ciągle wersja pre-alpha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóź. Gameplay do mnie nie trafił.
Jak widziałem pierwsze filmiki z Dark Souls, to powiedziałem - "chcę to mieć".
Tutaj? Zieeeeew.Nuda. Nie przemawia do mnie kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa odpowiedź - bardzo wyczerpująca ale zarazem uważam że bardzo pozytywna. Mi osobiście gamepley podszedł może dla tego że widać z jakim wymachem walczą postacie - wiadomo że ten filmik nie może nam wszystkiego zdradzić tylko pokazać możliwości LotF. Wydaje mi się że osiągnął ten efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem całkiem. Trzeba pamiętać, że to wersja pre-alpha więc dużo rzeczy zostanie na pewno poprawionych.
Może jeszcze nie przekonałem się do tego żeby zamówić pre-order ale na pewno śledzę ten tytuł i bliżej premiery będę się zastanawiał co z tym fantem zrobić :)
Na pewno idą w dobrym kierunku. I życzę im aby LotF się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że to gra nie dla mnie. Nie lubię gier zręcznościowych gdzie trzeba się turlać, latać dookoła wroga przez 5 minut aby go raz uderzyć... Wolę bardziej taktyczne podejście i dlatego zostanę przy turach lub aktywnej pauzie :)

P.S. Materiał obejrzałem na YT, bo ten player z gramu mi się nie załącza w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten gameplay. Wiem, że to tylko pre alpha, ale wygląda to po prostu nieciekawie (zwłaszcza animacja biegu i walki). Pierwsze filmiki W2 z tego etapu robiły na mnie o wiele większe wrażenie, a tu - praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie ciężko wywnioskować czy gra będzie dobra, jednak z pewnością ma aspirację do najlepszej gry CI Games. Walka bardzo arcadowa, grafika dość ładna, tylko poziom trudności wydaje się..łatwy. Dziwne Tomek Gop powtarzał, że gra będzie wymagająca, a na tym fragmencie rozgrywki było widać, że bez problemu sobie radził z przeciwnikami, którzy AI też nie mają zbyt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube prawie 160 tysięcy odsłon przez 2 dni! Nieźle :)
Widać wielkie oczekiwanie na Lords of the Fallen. Może być światowy sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić , skoro zbiera wiele dobrych opinii od redakcji a gry RPG zbierają coraz to większą popularność , czas najwyższy by W3 miał kompana i Tworzyli nam rynek gier. Gra wygląda jak DS co oznacza że będzie dobrym konkurentem dla innych gier. Przynajmniej ja mam taką nadzieję - COŚ w tym kraju musi zacząć się rozwijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Chybiona idea jawnego przekazania graczowi kiedy boss zmieni sposób działania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować