Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest obiecany gameplay z Lords of the Fallen!

50 postów w tym temacie

Może dlatego tak wygląda łatwo że Tomka ciągle zagadywał Greg i ciężko się było skupić na rozgrywce...

> Na razie ciężko wywnioskować czy gra będzie dobra, jednak z pewnością ma aspirację do
> najlepszej gry CI Games. Walka bardzo arcadowa, grafika dość ładna, tylko poziom trudności
> wydaje się..łatwy. Dziwne Tomek Gop powtarzał, że gra będzie wymagająca, a na tym fragmencie
> rozgrywki było widać, że bez problemu sobie radził z przeciwnikami, którzy AI też nie
> mają zbyt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałam o najważniejszym....mnie się materiał bardzo podobał. Może zmienię zdanie jak zagram ale jak na razie jestem na ogromne TAK. Będę miała na nią oko ;) zresztą tak jak na drugą pozycję CI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł może być niezły, ale oryginalności próżno tam szukać. Wygląda na miks ostatnio popularnych action-RPG. Taki Wiedźmin 2/3 + Dark Souls + stylistycznie chyba też się inspirowali Darksiders i God of War. Do tego oczywiście nie może zabraknąć mroźnych, nieco nordyckich klimatów, bo przecież Skyrim takowe miał, a był bardzo popularny, więc trzeba dać coś podobnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę że ten gameplay taki krótki ale jak to mówią lepszy rydz niż nic:D Cóż można powiedzieć, na pewno zgodzę się z przedmówcą że chłopaki inspirowali się na innych tego typu grach. Myślę że nie ma im co tego zarzucać, a sama gra na pewno ma swoje aspekty unikalności, każda gra jest w jakiś sposób niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja to tylko konik dla tej gry. Jeżeli już teraz porównuje się ją do takich tytułów to co będzie jeśli wyjdzie i okaże się lepsza lub co najmniej taka sama jeżeli chodzi o rozrywkę:) Fakt gamepley trochę krótrki ale mimo tego pokazuje duży potencjał gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Widać że jesteś udziałowcem w CDP bo Piszesz że "Widzieliście nową stronę thewitcher.com i nowe video? Extra!

http://www.pl.thewitcher.com/the-witcher/2/world/video/"

EXTRA czyżby to nie PR dla akcjonariuszy - dość stare ale możemy się zażucać takimi wpisami.

Wydaje mi się to bezsensu. Szukanie dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet , nie wygląda to tak źle trochę Dark souls Castlevanii i Darksiders , ale jak tą grę dopracują to może wyjśc coś naprawdę niezłego ( może nie arcydzieło ale oceny na poziomie 8 wg mnie są dla nich w zasięgu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować