Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4: Zapasy konsoli właściwie wyczerpane, w tym roku czeka nas jeszcze 100 gier

24 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2014 o 10:00, BlindObserver napisał:

Z czego większość to multiplatformy, głównie indyki. Jest się czym chwalić.

Bo, jak wiadomo, konsole to tylko exy AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 10:07, Henrar napisał:

> Z czego większość to multiplatformy, głównie indyki. Jest się czym chwalić.
Bo, jak wiadomo, konsole to tylko exy AAA.

Oczywiście że nie, ale co mi po 100 GRACH OMG, skoro połowa z nich jest już na PC od kilku miesięcy i przeszedłem je na wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Z czego większość to multiplatformy, głównie indyki. Jest się czym chwalić.
> Bo, jak wiadomo, konsole to tylko exy AAA.

Nie widziałem, by Valve chwaliło się, że na ich platformę zostaje wydanych kilkaset gier rocznie. Z drugiej strony, gdyby się chwaliło, pierwszy byś przyleciał płakać, jacy to oni są śmieszni. Weź tarczę i broń pijarowej gadki. Co mi po tych 100 grach, skoro większość już zapewne dawno temu wyszła na PC więc i tak na PS4 w nie nie zagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 10:07, Henrar napisał:

> Z czego większość to multiplatformy, głównie indyki. Jest się czym chwalić.
Bo, jak wiadomo, konsole to tylko exy AAA.

No fajnie by było. Nie zamierzam wydawać kasy na konsolkę, na której większość obecnych gier to indyki, które mogę mieć na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 10:20, BlindObserver napisał:

Nie widziałem, by Valve chwaliło się, że na ich platformę zostaje wydanych kilkaset gier
rocznie.

To słabo szukasz. Chwalą się i liczbą gier, jak i użytkowników.
http://store.steampowered.com/news/11354/
http://www.valvesoftware.com/news/?id=5063
http://store.steampowered.com/news/10029/
Więcej wklejać mi się nie chce, po więcej PRu kliknij tutaj:
http://store.steampowered.com/news/?feed=steam_press

Dnia 11.02.2014 o 10:20, BlindObserver napisał:

Z drugiej strony, gdyby się chwaliło, pierwszy byś przyleciał płakać, jacy to
oni są śmieszni.

Eeee... nie? Niech się chwalą. Osiągnęli zasłużony sukces.

Dnia 11.02.2014 o 10:20, BlindObserver napisał:

Weź tarczę i broń pijarowej gadki. Co mi po tych 100 grach, skoro większość
już zapewne dawno temu wyszła na PC więc i tak na PS4 w nie nie zagram?

A może inni w nie nie grali z takich czy innych przyczyn? Wiem, dziwne, ale nie każdy gra na PC. Besides, nowe gry na PS4 wychodzą. Jak masz tyle czasu, by wszystko ograć, to gratuluję organizacji czasu. Szczerze, bo ja wciąż mam zaległości i nie nadążam z dwoma platformami (PC i PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Informacje prasowe to jedno, ale robienie z nich czegoś niezwykłego to drugie. Nie spotkałem się z tym, by portale o grach wypisywały, że na Steam pojawiło się 200 nowych indyków i pisano jaki to jest wybitny sukces.

2. Śledząc Twoje wypowiedzi o czymkolwiek co jest z PC związane mam duże wątpliwości, czy "Eeee... nie?" to tak na serio.

3. Jakoś nie zauważyłem, żeby coś wartego uwagi na PS4 wychodziło. W sklepie pustki, multiplatformy mnie nie interesują na konsoli. Jedyna zaleta PS4 ostatnio to Outlast, które na PC nie kupiłem, więc włączyłem na konsoli. Jakbym miał grać w każde badziewie które na PS4 wychodzi, to rzeczywiście, zabrakłoby mi czasu. Niestety dla mnie, mam jeszcze jako taki gust.
Kwestia tego, że ktoś nie nadąża z grami na PC i PS3 to inna sprawa, bo w tym przypadku też nie nadążam. W sumie na PS3 już właściwie w nic nie gram, bo nic ciekawego nie wychodzi (dawno nie było miesiąca, bym gry z Plusa nie miał wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi po tych 100 grach, skoro większość
> już zapewne dawno temu wyszła na PC więc i tak na PS4 w nie nie zagram?

Hmm.. Ty nie znaczy wszyscy ? Na PC ostatni raz grałem w hmm... HoMM V a kiedy ? parę lat temu... reszta tylko konsola.

Nie każdy gra na kompie, nie każdy ma pieca stacjonarnego. Sorry ale mi szkoda miejsca na blaszaka. Wolną przestrzeń wolę wypełnić czymś innym.
Na lapie jakoś nie uśmiecha mi się granie.

Przeszkadza Ci to ? jeżeli tak to masz problem i idź się powieś...

> Z czego większość to multiplatformy, głównie indyki. Jest się czym chwalić.

Gdyby nie konsola nigdy nie zagrałbym np w Don''t Starve a ten indyk okazał się genialną grą. Spędziłem przy niej chyba najwięcej czasu ze swoją córką.

Mnie takie informacje cieszą.

Jeżeli jest ciężko to komuś zrozumieć, nie mamy o czym dalej dyskutować. Nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

1. Informacje prasowe to jedno, ale robienie z nich czegoś niezwykłego to drugie. Nie
spotkałem się z tym, by portale o grach wypisywały, że na Steam pojawiło się 200 nowych
indyków i pisano jaki to jest wybitny sukces.

Pisali. Zwłaszcza jeżeli chodzi GreenLight i Early Access.

Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

2. Śledząc Twoje wypowiedzi o czymkolwiek co jest z PC związane mam duże wątpliwości,
czy "Eeee... nie?" to tak na serio.

Cóż, przyznaję, mam pewien "bias", ale to nie znaczy, że od PCtów i grania na nich trzymam się z daleka. Obecnie to w sumie moja główna platforma. PS3 się kurzy, z takich czy innych przyczyn.

Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

3. Jakoś nie zauważyłem, żeby coś wartego uwagi na PS4 wychodziło.

Konsola ma parę miesięcy. Trzeba czekać. Tytuły startowe to prawie zawsze średniaki. Z tych dobrych kojarzę Halo: Combat Evolved.

Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

W sklepie pustki, multiplatformy mnie nie interesują na konsoli.

Opinia. Ciebie nie interesują - parę milionów jednak zainteresowały. Ba, zainteresował ich Tomb Raider, w którego można zagrać na starych konsolach i PC.

Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

Jedyna zaleta PS4 ostatnio to Outlast,
które na PC nie kupiłem, więc włączyłem na konsoli. Jakbym miał grać w każde badziewie
które na PS4 wychodzi, to rzeczywiście, zabrakłoby mi czasu. Niestety dla mnie, mam jeszcze
jako taki gust.

To dobrze. Ja mam parę gier na PS4, w które chciałbym zagrać. Nawet Knacka, ale to już wewnętrzny masochizm i chęć sprawdzenia, dlaczego duża część GAFa tak broni tej gry.

Dnia 11.02.2014 o 10:53, BlindObserver napisał:

Kwestia tego, że ktoś nie nadąża z grami na PC i PS3 to inna sprawa, bo w tym przypadku
też nie nadążam. W sumie na PS3 już właściwie w nic nie gram, bo nic ciekawego nie wychodzi
(dawno nie było miesiąca, bym gry z Plusa nie miał wcześniej).

Ja mam większość eksów niezaliczonych a teraz nadganiam gry ze Steamowych promocji. A raczej chcę nadrobić, bo sesja, projekty i praca robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:00, rabsonek napisał:

Nie ten poziom.

Tak na przyszłość: jeżeli chcesz coś mówić o poziomie, to nie używaj "masz problem i idź się powieś" jako argumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:00, rabsonek napisał:

Przeszkadza Ci to ? jeżeli tak to masz problem i idź się powieś...

To że ktoś ma inne zdanie od Twojego to ma się powiesić? Pomyśl zanim coś napiszesz Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rabsonek
Urzekła mnie Twoja historia, ale nie sądzę byś zrozumiał o co mi chodzi, skoro masz z moją opinią taki problem. Wiec tłumaczę wzbijając się lub zniżając się do Twojego poziomu (wybierz sobie co wolisz) - nie ma sensu chwalić się, że na konsoli pojawi się 100 gier, które pojawią się też gdzie indziej. Nie widzę w tym logiki, a jedynie pijarową gadkę szmatkę. Siłą konsol są exy, a że niewiele ich jest (a jak już są to albo odkładane w czasie, albo średniaki) to trzeba rzucić grubą liczbą.

Co do indyków - jestem ich ogromnych fanem. Problem w tym, że konsole dla mnie nie są stworzone po to, bym grał w multiplatformowego indyka. Co więcej, tego zdania są często sami konsolowcy (hejt na "indiestation" to ich chory wymysł). I tak, Don''t Starve to bardzo dobra gra - problem w tym, że wersja konsolowa ma dla mnie tragicznie rozwiązane sterowanie. Gra jest wybitnie przystosowana do myszki co widać po samym interfejsie.

@henrar

1. Nom, i ja mogłem sprawdzić co to za gry i o co w nich chodzi. 100 podana przez Sony to pusta liczba. Chwalą się więc pustą liczbą.

3. No ja czekam, a PS4 leży i się kurzy. Czekam głównie na Drive Club, no ale kiedy to wyjdzie, tego pewnie nawet Sony nie wiem. Tytuł startowy... pff.

4. No co Ty nie powiesz - skoro piszę, że multiplatformy mnie nie interesują, to logiczne, że jest to opinia, a nie zależność dotycząca całej populacji. Nie jestem wszystkimi graczami, więc słowo "mnie" odnosi się do mnie, a nie do wszystkich.

5. Knack to gra dla nikogo - dla dzieci za trudna, dla dorosłego nie trzymająca się kupy. Do tego jest to optymalizacyjny fail PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak na przyszłość: jeżeli chcesz coś mówić o poziomie, to nie używaj "masz problem i
> idź się powieś" jako argumentu.

Hmm.. jako argument powiadasz....

Lepiej na tym zakończmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:40, Isildur napisał:

> Przeszkadza Ci to ? jeżeli tak to masz problem i idź się powieś...
>
To że ktoś ma inne zdanie od Twojego to ma się powiesić? Pomyśl zanim coś napiszesz Degrad
-1


Oj straszne, może zaraz ja pójdę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:43, BlindObserver napisał:

@rabsonek
nie ma sensu chwalić się, że na konsoli pojawi się 100 gier,
które pojawią się też gdzie indziej.


Dobra, to inaczej.
Ktoś napisał, że w tym roku pojawi się więcej niż 100 pozycji na jego urządzenie. Czy jest to chwalenie się ? tak naprawdę to zależy od pounktu widzenia (dla niektórych konsumentów to może być mało i wtedy już tak tego nie nazwiemy)

Dodatkowo konsumenci jego produktu otrzymują informację jakie są mniej więcej plany bo konkretów nie ma. Czy to powód do jechania po nim ? jak widać tak są tacy pytanie tylko z jakiego powodu ? może żal ?

Dnia 11.02.2014 o 11:43, BlindObserver napisał:

Co do indyków - jestem ich ogromnych fanem. Problem w tym, że konsole dla mnie nie są
stworzone po to, bym grał w multiplatformowego indyka. Co więcej, tego zdania są często
sami konsolowcy (hejt na "indiestation" to ich chory wymysł). I tak, Don''t Starve to
bardzo dobra gra - problem w tym, że wersja konsolowa ma dla mnie tragicznie rozwiązane
sterowanie. Gra jest wybitnie przystosowana do myszki co widać po samym interfejsie.


Ciekawe, wiele osób twierdzi inaczej nawet te co grały n PC. Jednak widać każdy ma swoje zdanie szkoda tylko, że niektórzy nie mogą tego zrozumieć i starają się namówić do swojego.

PS.
Fajnie że swojego wpisu nie można edytować w krótkim czasie i trzeba walić jedno pod drugim. Niby modowie dbają o porządek i kulturę a i tak tworzony jest bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:00, rabsonek napisał:

Przeszkadza Ci to ? jeżeli tak to masz problem i idź się powieś...

......

Dnia 11.02.2014 o 11:00, rabsonek napisał:

Nie ten poziom.


Ciekawa metoda na podwyzszenie poziomu. Pozostaje wspolczuc corce takiego ojca

>Oj straszne, może zaraz ja pójdę to zrobić..
no comment.

Przydalby sie chyba psychiatra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rabsonek

"Jednak widać każdy ma swoje zdanie szkoda tylko, że niektórzy nie mogą tego zrozumieć i starają się namówić do swojego." - to mówisz o mnie, czy o sobie w tej chwili?

Co do ironii - można by spytać Cię o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować