Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Evolve - już graliśmy!

14 postów w tym temacie

Bardzo mi się podoba! 4 osoby tropią tylko jedną bestię, a potem z nią walczą. To będzie niezła gra i już wyczuwam te wszystkie taktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się naprawdę nieźle, o ile gramy ze znajomymi :) Pamiętam sesje w L4D - z przypadkowymi osobami zabawa bywa o wiele gorsza. Tutaj przynajmniej ten plus, że "samotnicy" mogą po prostu grać jako potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę fajna gra, będę śledził jej rozwój. Myszasty, jeśli liczyłeś "(...)na znacznie większy nacisk położony na aspekty związane z samym procesem tropienia i poszukiwania potwora, na więcej planowania, niż działania(...)", to zagraj sobie w The Hunter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda interesująco - nasuwają mi się skojarzenia z pierwszą częścią Far Cry, a konkretniej z mutantami (triggerami), widać też inspirację Halo i Alien. To wszystko w połączeniu z ciekawymi lokacjami i rozgrywką zaczerpniętą z serii L4D może dać całkiem grywalny produkt końcowy. Czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nonie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! Zapowiada się niesamowicie ciekawie :D Gdy pierwszy raz zobaczyłem Goliata, odrazu skojarzył mi się z Kabuto z starej gierki"Giants: Obywatel Kabuto" ... Czekam na nowe gameplaye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam bardzo mieszane uczucia co do tej gry. Z jednej strony bardzo podoba mi się pomysł (choć wbrew temu co mówi większość to żadna nowość bo w starusieńkiej grze Giants: Citizen Kabuto był tryb 5 Meccaryn kontra tytułowy Kabuto który mógł ewoluować czterokrotnie podczas gry) z drugiej trochę nijaka mi się na razie wydaje ta gra ot mamy jeden dobry pomysł ale nie potrafimy wokół niego zbudować ciekawej gry. Martwiło mnie też że będzie tylko jeden stwór i jego jedyna taktyka to brutalna siła ale skoro ma być ich więcej to może będą takie nastawione np. na skradanie, zastawianie pułapek itp. Ogólnie artykuł przekonał mnie że gra może być ciekawa i może nie jakoś szczególnie ale będę zwracał uwagę na wiadomości z nią związane. I jeszcze tylko takie dwa pytania czy postaci łowców są/będą tylko te 4 czy np. więcej i czy w tej grze jest jakieś konto które levelujemy i odblokowujemy rzeczy czy każda nowa gra zaczynamy po prostu od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fang
Postaci ma być sporo. Sami autorzy nie wiedzą ile dokładnie. Co do levelovania to już tłumaczę. Z tego co wiem na start będziesz mieć dostęp do jednego lub kilku potworów oraz kilku łowców. Przez granie będziesz zdobywał nowe postaci po jednej i drugiej stronie.
Odblokowane postaci nie będą silniejsze tylko inne i podobno trudniejsze w opanowaniu ich. Pewnie coś jak w League of Legends. Przynajmniej tyle wynika z zapowiedzi twórców. Jeśli chcesz mieć najświeższe informacje polecam stworzenie konta na Twitterze i obserwowanie kanału(tak to się nazywa?) Evolve.
Pozdrawiam

ps: @av0303
Gra jest na silniku CryEngine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować