Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light pyta o człowieczeństwo w świecie po końcu świata

12 postów w tym temacie

Tak naprawdę to może nic nowego, może to już było po części... ale w gry o zombie czy zarażonych wsiąkam bezpowrotnie. Gdyby nie to, że na PGA można było zagrać tylko kilka minut w jedną mapę to bym chyba grał i grał nie patrząc na kolejkę za mną. Tak czy inaczej na Dying Light czekam niecierpliwie, bo szykuje się naprawdę kolejna dobra młócka na zombiaczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dal mnie Dying ,to nic innego jak Dead Island 2, tylko nazwa inna ;)
Nie to żebym się czepiał, ale DI 2 nie wyszło.
Jest Riptide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, ale ja czekam na następną część Call of Juarez. Oby tylko się nią zajęli, a nie produkowali następne zombie slashery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie to żebym się czepiał, ale DI 2 nie wyszło.
> Jest Riptide :)

A czy CAPTAINCOMMANDO napisał, że jest taka gra jak DI2? Według niego, po prostu Dying Light to taki Dead Island 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie to żebym się czepiał, ale DI 2 nie wyszło.
> > Jest Riptide :)
>
> A czy CAPTAINCOMMANDO napisał, że jest taka gra jak DI2? Według niego, po prostu Dying
> Light to taki Dead Island 2.
No właśnie, dzięki za sprostowanie, właśnie oto mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym wierzyć, że Techlandowi uda się zrobić z tego porządną pod wieloma aspektami grę na wysokim światowym poziomie, ale... im więcej patrzę na prezentowane materiały, tym większe mam przekonanie, że nie wyjdzie z tego nic więcej oprócz gry średniej, na którą mieli ciekawy pomysł.
Chciałbym się mylić, ale mam tutaj wrażenie płytkiej (ten zwiastun wydaje mi się przesadzony) i płytkiej fabuły (nie oczekuję także cudów po grze o likwidowaniu zombie - mimo wszystko mogłaby być ciekawa), średniej klasy mechaniki i zdarzających się błędów. Będzie to gra, w którą będzie się dało pograć z przyjemnością, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że nie opuści szeregu ciekawostek poziomu średniego. Mam nadzieję, że Techland mnie zaskoczy. I nie tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować