Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 dostanie dwa nowe, chromowane modele padów

13 postów w tym temacie

Czy na gładkiej połyskującej powierzchni nie będą zostawać odciski palców i dłoni? Tzn. czy ten pad momentalnie nie stanie się brudny, co w zasadzie niweluje estetykę tego urządzenia? Tak na marginesie, ostatnio podłączyłem DS4 do PC i jest to zdecydowanie najlepszy kontroler jakim było mi dane grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy na gładkiej połyskującej powierzchni nie będą zostawać odciski palców i dłoni? Tzn.
> czy ten pad momentalnie nie stanie się brudny, co w zasadzie niweluje estetykę tego urządzenia?
> Tak na marginesie, ostatnio podłączyłem DS4 do PC i jest to zdecydowanie najlepszy kontroler
> jakim było mi dane grać.

Jeżeli komuś pocą się ręce podczas gry, to nawet matowy plastik nie pomoże. Pod światło widać wszystko.
Tak na marginesie, czy końcowy komentarz kolegi ma na celu coś innego niż próbę wywołania kolejnej bitwy między trzema obozami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na gładkiej połyskującej powierzchni nie będą zostawać odciski palców i dłoni? Tzn. czy ten pad momentalnie nie stanie się brudny, co w zasadzie niweluje estetykę tego urządzenia? Tak na marginesie, ostatnio podłączyłem DS4 do PC i jest to zdecydowanie najlepszy kontroler jakim było mi dane grać.

Jak widac to jest pad dla kolekcjonerow ktorzy go kupia i postawia na pulce dla ozdoby. Tak na marginesie to sam bylem kiedys wielkim fanem pada od X360 do kiedy przesiadlem sie na DS4.

Tak na marginesie, czy końcowy komentarz kolegi ma na celu coś innego niż próbę wywołania kolejnej bitwy między trzema obozami?

To nie pierdzenie sobie w twarz na przerwie w gimnazjum tylko powazna konwersacja na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak na marginesie, ostatnio podłączyłem DS4 do PC i jest to zdecydowanie najlepszy kontroler
> jakim było mi dane grać.
Dla mnie w dalszym ciągu liderem dla PC pozostaje pad od X360 z Wireless Kit.
Gram już tak od kilku lat. Na uwagę zasługuje fakt, że większość gier natywnie go wspiera.
Co prawda DS4 nigdy w rękach jeszcze nie miałem więc ciężko mi porównać. Podłączałem za to DS3 do PC przez Bluetooth, ale jednak DS3 daleko do pada od Klocka.

PS. Żeby było jasne: gram na PC, X360 i PS3 i nie faworyzuję żadnej z platform. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2014 o 20:57, RadkoR1983 napisał:

Dla mnie w dalszym ciągu liderem dla PC pozostaje pad od X360 z Wireless Kit.
Gram już tak od kilku lat. Na uwagę zasługuje fakt, że większość gier natywnie go wspiera.
Co prawda DS4 nigdy w rękach jeszcze nie miałem więc ciężko mi porównać. Podłączałem
za to DS3 do PC przez Bluetooth, ale jednak DS3 daleko do pada od Klocka.

PS. Żeby było jasne: gram na PC, X360 i PS3 i nie faworyzuję żadnej z platform. :)


Rzecz w tym, że Sony jak narazie nie wydało oficjalnych sterów DS4 na PC, więc trzeba się ratować emulacją pada Microsoftu. Jest przy tym trochę zabawy, ale za to kompatybilność jest w zasadzie taka sama. DS4 jest naprawdę świetnie wykonany, solidny, z dobrych materiałów. W zasadzie DS3 przy nim daje wrażenie strasznej tandety. Osobiście jestem przyzwyczajny do układu pada Sony, więc pad Microsoftu mimo ewidentnych zalet nie jest dla mnie rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak na marginesie, ostatnio podłączyłem DS4 do PC i jest to zdecydowanie najlepszy
> kontroler
> > jakim było mi dane grać.
> Dla mnie w dalszym ciągu liderem dla PC pozostaje pad od X360 z Wireless Kit.
> Gram już tak od kilku lat. Na uwagę zasługuje fakt, że większość gier natywnie go wspiera.
> Co prawda DS4 nigdy w rękach jeszcze nie miałem więc ciężko mi porównać. Podłączałem
> za to DS3 do PC przez Bluetooth, ale jednak DS3 daleko do pada od Klocka.
>
> PS. Żeby było jasne: gram na PC, X360 i PS3 i nie faworyzuję żadnej z platform. :)

Miałem okazję grać na DS4 jak i na Xboxowym padzie i mimo że DS4 jest o niebo lepszy od DS3 to układ gałek wciąż nie pozwala mi czerpać przyjemności z grania, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 20:35, Terem napisał:

Jeżeli komuś pocą się ręce podczas gry, to nawet matowy plastik nie pomoże. Pod światło
widać wszystko.


Każdemu pocą się ręce, nie każdemu jednak w tym samym stopniu. Stopień potliwości zależy również od rodzaju rozgrywki. Niemniej na takim padzie nawet najmniejszy ślad dotknięcia będzie widoczny. A palce... To wręcz klaser na odbitki linii papilarnych. Kompletnie niepraktyczne, mniej więcej tak jak błyszczące ekrany LCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować