Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wszystkie klasy postaci z Dark Souls II; są też nowe screeny

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

A wśród nich obrazki w wysokiej rozdzielczości, które prezentowaliśmy już w zeszłym tygodniu (tym razem jednak w wersji angielskiej), przedstawiające kreator postaci i listę klas, jakie będą do wyboru na początku zabawy.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wszystkie klasy postaci z Dark Souls II; są też nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika jest po prostu odpychająca, żeby nie powiedzieć ohydna, wygląda jak gra sprzed 5 lat. Ograłem wczoraj demo Castlevania Lords of Shadow 2 ( swoją drogą bardzo przyzwoite ) i tam nie ma jakiegoś skoku jakościowego w porównaniu do jedynki, ale jest o dużo, nawet dużo lepiej niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład dostrzegam różnice w grafice pomiędzy DsK 1, a 2 w szczególności tekstury twarzy są mocno poprawione i modele postaci. No ale siła w Dark Souls nie leży w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta grafika jest po prostu odpychająca, żeby nie powiedzieć ohydna, wygląda jak gra sprzed
> 5 lat. Ograłem wczoraj demo Castlevania Lords of Shadow 2 ( swoją drogą bardzo przyzwoite
> ) i tam nie ma jakiegoś skoku jakościowego w porównaniu do jedynki, ale jest o dużo,
> nawet dużo lepiej niż tutaj.

Dobra rada kolego - idź pograć w Crysisa. Grafika piękna, a grywalność cegły, chociaż akurat grywalność nie jest chyba dla ciebie wyznacznikiem dobrej gry wnioskując po twoim nic nie wnoszącym komentarzu. Grafika jaka jest, każdy widzi. Grywalność serii tych gier można samemu sprawdzić i się przekonać. Ty widać nawet do gry nie podszedłeś i oceniasz przez pryzmar grafiki :D Uboga wyobraźnia, oj uboga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę to sam nie oceniam gier właśnie na jej podstawie, jednak grywalność DS na pecetach? 2/10. Niestety, wraz z grą musiałem kupić pada do XBOXa, bo z kontrolerem gra się przyjemnie (niestety nie posiadam konsoli, więc to rozwiązanie było dla mnie bardziej opłacalne, a i sam pad, w przeciwieństwie do tych tańszych służy mi znakomicie także w innych grach). Klawiatura+mysz to jest koszmar. Ba, to nie koszmar tylko jedna wielka pomyłka. Nie wiem po co się tak ciężko napracowali, mogli w ogóle nie dodawać obsługi klawiatury i myszy, tylko przy uruchomieniu gra sprawdzałaby czy mamy podłączonego pada i jak nie to stosowny komunikat na ekranie i tyle, wszystkim oszczędziłoby to nerwów.
Swoją drogą, ciekawe o ile lepsza okaże się "dwójka" w tej kwestii, bo producenci zapewniali, że zadbają o grywalną wersję pecetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaa już się nie mogę doczekać. Jaram się tą grą strasznie :D
Już jestem ciekawy jak będzie wyglądała moja pierwsza śmierć i ten napis Nie Żyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DS na pecetach? 2/10. Niestety, wraz z grą musiałem kupić pada do XBOXa, bo z kontrolerem gra się przyjemnie

Taniej by Pana wyszło pobranie za darmo dwóch prostych modów i pad do niczego nie był by Panu potrzebny a i grafika stałaby się milsza dla oka. Nie usprawiedliwiam twórców bo straszną fuszerkę odwalili i mam nadzieję, że tym razem dostaniemy coś więcej niż nieudany port na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:38, zjavv napisał:

Jeśli chodzi o grafikę to sam nie oceniam gier właśnie na jej podstawie, jednak grywalność

Bzdury, mogłeś kupić do tej gry jakiegokolwiek pada nikt Ci nie kazał kupować pada od xboxa oryginalnego... K+M to koszmar? Jakoś ludzie przechodzili i nie narzekali, fakt gra nie jest jakoś znakomicie przystosowana do K+M ale to nie zmienia faktu że nie trzeba od razu kupować pada a po za tym pad za 20 zł wystarczy w zupełności, sam przeszedłem grę padem esperazna za 2 dyszki z carrefoura. Oceniać grywalność gry tylko na podstawie jej działania pod M+K? Dla mnie ta gra zasługuje spokojnie na 9/10, pierwsza gra w której od dawna musiałem się coś wysilić i nie miałem wielkiej dyndającej strzałki nad głowa jak za przeproszeniem dla debila która mówiła "Idź tutaj tumanie". Co do dwójki to producenci mówili że wiodącą platformą ma być PC, jak będzie to zobaczymy ale myślę że nie popełnią tych samych błędów co z na szybko robionej jedynki ;>.

Co do klas z DS2 na 100% będę grał Knightem ;>, gdy nim przejde to może klerykiem ;> albo magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy? A kogo w tej grze obchodzą klasy? Co do edytora: żadna rewolucja, widzę dokładnie to samo co w DS (chyba tylko tatuaże są nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie rozumiem argumentów, że-przykładowo- Lords of the Fallen wygląda niskobudżetowo w stosunku do DS 2. Gdzie tutaj widać wysoki budżet czy wzorowe wykonanie?! Gra będzie brzydka i obskurna jak pierwszy DS. Wśród licznych zalet serii jednej podać z pewnością nie można- ambitnego poziomu graficznego. Gra jest po prostu brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy mają znacznie tylko gdy chcemy zmieścić się z określonym buildem w jakimś przedziale poziomowym. Poza tym, pełnią znikomą funkcję. Dobra, zaczynają z innym wyposażeniem. Co do objawień graficznych, DS z przeciętną grafiką? Niemożliwe. Chyba skasuje pre-order, pojęcia nie miałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oceniać grywalność gry tylko na podstawie jej działania pod M+K?
No właśnie, oceniłem na podstawie M+K, bo nikt mi nie wmówi, że granie na klawiaturze jest wygodne. Zresztą później napisałem, że na padzie gra się przyjemnie, bo tak jest. Oceniając grywalność miałem na myśli tylko sterowanie (tutaj przyznaję się do błędu, nie uwzględniłem tego, że oceniam tylko ten aspekt), sama gra jest wręcz ideałem pod względem braku prowadzenia za rączkę, za to autorom należy się medal. A jeśli chodzi o pada do XBOXa to taka sytuacja, że miałem już chyba 4 pady, które działały dobrze przez jakiś czas, na następny raz podłączyłem i już nie działały :D Ot tak, same od siebie. Albo jakiś klawisz pulsująco działał (np. był wciśnięty a zachowywał się jak naciśnięty-puszczony-naciśnięty-puszczony), albo nie reagował w ogóle albo cały pad odmawiał posłuszeństwa. I nie, nie rzucałem nimi, nie uderzałem w nie pod wpływem emocji, nie gryzłem ich, nie topiłem w wannie ani nie dałem rozszarpać psu. Stąd decyzja o zakupie pada do XBOXa. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał.

> Taniej by Pana wyszło pobranie za darmo dwóch prostych modów i pad do niczego nie był by Panu potrzebny a i grafika stałaby się milsza dla oka.
Pobrałem obydwa fixy. Ten graficzny używam ale nie był to dla mnie priorytet, gdyż nie jestem osobą odrzucającą grę na podstawie jej grafiki. A MouseFix? Mi dużo nie pomógł, np. ustawienie czułości nie działało. Najbardziej denerwował mnie fakt, że bez względu na szybkość ruchów myszką, kamera obracała się ze stałą prędkością. A zmiana czułości myszy w opcjach z 0 na 10 nie dawała żadnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w dobie multiplatformowych tytułów niektórzy mogli by się rozgrzeszyć, wydać i odżałować raz te pieniądze na pada i mieć spokój.
Jednorazowy wydatek i ma się z głowy "umartwianie" czy dany port będzie miał dobrze sklejone sterowanie pod PC [oczywiście serdeczny kop w dupsko partaczom co portują gry po najniższej linii oporu, kupno pada nie jest rozgrzeszaniem ich lenistwa, jest jedynie zapewnieniem sobie świętego spokoju]

Swoją drogą jest taki magiczny emulator pada od x360 który działa w zasadzie ze wszystkimi padami PC [pod warunkiem, że są wyposażone w adekwatną liczbę przycisków i gałki], jeśli komuś naprawdę tak strasznie żal wydać te 100-150zl [zależnie gdzie się trafi oryginalnego pada x360 i jego wersji tj kabel czy bezprzewodówka] to można kupić pada za ~35zł i skonfigurować emulator [który działa nawet na steamie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 13:36, zjavv napisał:

No właśnie, oceniłem na podstawie M+K, bo nikt mi nie wmówi, że granie na klawiaturze
jest wygodne. Zresztą później napisałem, że na padzie gra się przyjemnie, bo tak jest.

Miałeś po prostu pecha do pada ;>, ja ze swojego esperanzy korzystałem chyba z 1,5 roku i potem kupiłem xeoxa a esperanza nadal działa ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować