Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serial Sons of Anarchy dostanie w przyszłości własną grę

8 postów w tym temacie

Robert Sawicki

W przyszłości, bo wiadomość nie wiąże się z zapowiedzią konkretnego tytułu, a jedynie jasno przedstawionymi planami twórcy serialu, Kurta Suttera, który podał także kilka szczegółów na temat growej adaptacji Sons of Anarchy.

Przeczytaj cały tekst "Serial Sons of Anarchy dostanie w przyszłości własną grę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem, mam nadzieję, że stworzą jakąś konkretną grę, choć wiadomo jak z tym bywa... Sutter robił już jedną grę, oparta na własnym serialu - The Shield. I wyszła kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sutter wiele rzeczy pisze na Twitterze, lubi robić z ludzi wała, takie ma hobby, więc ja bym się szczególnie nie napalał. Gdyby faktycznie do czegoś takiego miało dojść to super, bo Sutter sam jest graczem, więc przy jego nadzorze mogłoby wyjść coś naprawdę niezłego, ale to "1st person" jakoś mi nie pasuje. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej widział tu coś w stylu Mafii, niż GTA.

Ale z tego co kojarzę, to już kiedyś były plany dotyczące egranizacji tego serialu i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serial FOXa, świetny, zawsze zastanawiałem co by było gdyby przenieść jego bogate uniwersum do gry. Chyba marzenia się spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować