Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall - już graliśmy

25 postów w tym temacie

Od samego początku kiedy tylko zobaczyłem grę pierwszy raz w akcji wiedziałem że ją kupię, wiadomo nie jest to jakaś wielka rewolucja jednak mnie - gościa który przez większość czasu grał w Call of Duty i Battlefield po prostu Titanfall rajcuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego nic nowego połączenie coda z battlefieldem 2142 ... tylko ,że sam w sobie bf 2142 jest ciekawszy niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titanfall na obrazkach/filmikach wygląda bardzo soczyście i zachęca niesamowicie, jednak martwi mnie kwestia botów i niewielkiej ilości graczy (przywykłem do większych bitew), a z artykułu wyciągnąłem kolejną wadę, owe niezniszczalne murki, siatki, itp. itd.

Co do botów, boję się że mogą być po prostu głupie albo... Oszukiwać. Jakkolwiek to brzmi. W końcu nie wykluczone, że zaczną strzelać z niesamowitą precyzją bądź znajdą mnie w dowolnej dziurze na mapie.

Z fusów też wyciągam wizję "spamu" Tytanami. Rozwalę jednego i pilota, a po minucie wraca z kolejnym. Tego chyba nikt by nie chciał.

W każdym razie, relacja ciekawa, mimo wszystko zachęcająca. Byle do bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie głęboki wdech. Czujecie nostalgię? To Shogo, bracia. On wraca.

Preorder grzecznie już wisi w mojej biblioteczce Origina, a zaciśnięte kciuki walczą z losem o dostęp do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie rozumiem co ludzi tak "podnieca"... Dla mnie kolejna strzelanka, z jakimiś dodatkowymi dziwnymi skokami po budynkach i mechami. Tyle w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 19:04, Chopek napisał:

Ja również nie rozumiem co ludzi tak "podnieca"... Dla mnie kolejna strzelanka, z jakimiś
dodatkowymi dziwnymi skokami po budynkach i mechami. Tyle w temacie....


Ziom, to są dziwne skoki po budynkach i mechy!
Oglądałeś w młodości kreskówkowe transformersy?
Szkoda, że nie czujesz tego, co ja, bo w porównaniu ja będę miał w tym roku o jedną ekstra grę więcej, niż Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin jest OP :(

Każdy kocha duże roboty i mechy ;P (jesli chodzi o graczy) a takowych teraz nie ma, jest straszna posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 18:53, Piotres92 napisał:

Co do botów, boję się że mogą być po prostu głupie albo... Oszukiwać. Jakkolwiek to brzmi.
W końcu nie wykluczone, że zaczną strzelać z niesamowitą precyzją bądź znajdą mnie w
dowolnej dziurze na mapie.

Z tego, co czytałem w innych miejscach, boty są zwykłym mięsem armatnim: zadają niej obrażeń, szybciej schodzą i dostajemy za nie mniej punktów.

Dnia 12.02.2014 o 18:53, Piotres92 napisał:

Z fusów też wyciągam wizję "spamu" Tytanami. Rozwalę jednego i pilota, a po minucie wraca
z kolejnym. Tego chyba nikt by nie chciał.

Tytany mają bodajże 3 albo 5-minutowy timer, więc aż takiego bajzlu nie będzie.

Sama gra zapowiada się bardzo ciekawie. Ludzie tworzący Respawn już kilka razy pokazali, że robią dobre, miodne multi. Mam nadzieję, że uda mi się to potwierdzić w becie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ummm niewiem kiedy byl pisany ten artykul ale zdanie "Tym bardziej warto moim zdaniem docenić decyzję o udostępnieniu gry w formule otwartej bety" nie do konca jest zgodne bo EA nie robi otwartych testow... a zamkniete do ktorych potrzebny jest klucz, a tych niestety nie dostanie kazdy a jedynie wybrani gracze, wiec suma sumarum nie kazdy zasmakuje bety i obejdzie sie smakiem.

Anyway ja jestem z czasow gdzie Shogo:MAD byl ultra mega super produkcja (i do dzis tak sadze miala moc jak malo ktora) i bardzo liczylem przez lata na Shogo2... niestety nigdy nie powstala i titanfall jest pierwsza od lat produkcja w ktorej wykozystano koncepcje piechota-mech (wchodzenie i wychodzenie... roznica perspektywy malego ludzika a widok z maszyny). Jednak brak jako tako fabuly jak to w singlach nieco odstrasza i czlowiek sie martwi ze gra bardzoo szybko sie znudzi.

Narazie czekamy do piatku gdzie zaczna wysylac kluczyki (az do wtorku z rana [naszego czasu... bo normalnie do 17tego 14:59 czasu usa])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w to pograć, tak jak praktycznie w ogóle nie gram w gry mające tylko multi, a i w ogóle rzadko do niego zaglądam, to tu bym zrobił wyjątek. Szkoda tylko, że nie ma szans, żeby mi to poszło na moim kompie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> bo EA nie robi otwartych testow... a zamkniete do ktorych potrzebny jest klucz, a tych
> niestety nie dostanie kazdy a jedynie wybrani gracze, wiec suma sumarum nie kazdy zasmakuje
> bety i obejdzie sie smakiem.

Chcialbym tutaj przypomnieć o Otwartych betach BF3 i BF4 - które rozwiazały watpliwosci wiekszosci graczy czy sa zainteresowani kupnem gry. Ja np nie kupie Titanfall jesli nie dostane bety chocby z tego względu, że w dzisiejszych czasach podawane wymagania producenta są zaniżone. Bo wymagania, które oni zawsze podaja (Do titanfall jeszcze nie podali) nie informują nas o tym czy gra ruszy na 20,30 czy 60 FPS tylko czy w ogole ruszy. A takie cos mnie nie interesuje biorac pod uwage mojego staruszka który nie pozwala mi na wygodna rozrywke w BF3. Titanfall wydaje sie miec gorsza grafikę lecz dobrze wiemy jak slabo zoptymalizowane gry czasem wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna bida, panie. Ta gra nie prezentuje sobą zupełnie nic ciekawego. Ludzie się jarają jak poganie na stosie a jak dla mnie ta gra i hype wokół niej to jakiś żart. Modern Warfare 2014, max 6/10. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że prawdopodobnie powstaje już Titanfall 2, premiera oczywiście w następnym roku. EA marzy się CoD znoszacy złote jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ziom, to są dziwne skoki po budynkach i mechy!
> Oglądałeś w młodości kreskówkowe transformersy?
> Szkoda, że nie czujesz tego, co ja, bo w porównaniu ja będę miał w tym roku o jedną ekstra
> grę więcej, niż Ty :)

Będziesz co najwyżej o 200zł biedniejszy od nas.
I chyba sobie nie zdajesz sprawy że wyszło już kilka gier z transformersami, i to nawet przyzwoitych. więc chyba w nie powinieneś teraz grać skoro tak cie nostalgia ciągnie do robotów, a nie w jakieś pokraczne skrzyżowanie CoDa z pacific rim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Titanfall na obrazkach/filmikach wygląda bardzo soczyście i zachęca niesamowicie, jednak
> martwi mnie kwestia botów i niewielkiej ilości graczy (przywykłem do większych bitew),
> a z artykułu wyciągnąłem kolejną wadę, owe niezniszczalne murki, siatki, itp. itd.
>
> Co do botów, boję się że mogą być po prostu głupie albo... Oszukiwać. Jakkolwiek to brzmi.
> W końcu nie wykluczone, że zaczną strzelać z niesamowitą precyzją bądź znajdą mnie w
> dowolnej dziurze na mapie.
>
> Z fusów też wyciągam wizję "spamu" Tytanami. Rozwalę jednego i pilota, a po minucie wraca
> z kolejnym. Tego chyba nikt by nie chciał.
>
> W każdym razie, relacja ciekawa, mimo wszystko zachęcająca. Byle do bety!

Twoje obawy są niepotrzebne.
Miałem takie same, ale wczoraj dostałem klucz i właśnie szukam najtańszej oferty na klucz ;)
Polecam giere dla fanów starego CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować