Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzą zbiorcze wydania Darksiders i Red Faction

24 postów w tym temacie

No właśnie - jeśli kupiłeś grę wtedy, kiedy problem nie wystąpił więc tutaj burzę powinno się robić na forach twórców. To pierwsze. Drugie - po prostu jestem z tego typu ludzi, którzy raczej nie wytaczają ciężkich dział w miejsca, gdzie raczej nie ma terrorystów. Jeśli mam problem z grą to piszę prywatnie do sklepu, gdzie grę nabyłem i staram się ten problem rozwiązać. Jeśli odeśle mnie do biura obsługi klienta dystrybutora to udaję się właśnie tam. I właśnie tak to powinno wyglądać! Naprawdę nie ma sensu straszyć pismami i prawem, jeśli nawet nie dostało się odpowiedzi od kogokolwiek. Pytanie czy się w ogóle zapytało kogokolwiek...

I dyskusję na tym kończę, nawet skończyłem ją wcześniej. Z mojego punktu widzenia jeśli gra działa to problemu nie ma. Ale co prawda to prawda - w interesie kupującego też jest zasięgnąć języka przed kupnem czegoś, zapytać się "znane były problemy z grą, czy są one rozwiązane?". Przecież to takie trudne nie jest... ;)

@QST07 - no ja kupiłem czekaj czekaj... lata temu Tomb Raidera na PC i wsadzać go chciałem do PSXa. Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2014 o 14:27, Muradin_07 napisał:

@QST07 - no ja kupiłem czekaj czekaj... lata temu Tomb Raidera na PC i wsadzać go chciałem
do PSXa. Dobre :D


I pewnie wybrales na PC bo było tańsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, po prostu jeszcze nie wiedziałem, że komputer służy do grania, a konsolę akurat miałem. Zasugerowałem się tym, że na PSX też jest Tomb Raider... dlaczego nikt mi nie powiedział, że to na komputer -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować