Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arma 3: DLC "Zeus" w drodze, brzmi jak Black & White z karabinami

8 postów w tym temacie

Sam pomysł jest super ale boję się o optymalizację tego dodatku - jak wiadomo Bohemia zawsze ma kłopoty z optymalizacją wszystkich swoich produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak mistrz w D&D, jak dla mnie bajka tym bardziej że arma się do tego po prostu nadaje. Dobra gra i dobry pomysł, byle by tylko nie popsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arma?
To ta nudna gra dla niespełnionych wojskowych z kategorią G ? ;)

Żart

Gra jest fajna ale niestety tylko dla osób poświęcających jej czas na sposób klanowy, tzn. regularne parogodzinne treningi etc., "normalni" ludzie nie mają czego tu szukać.
Zdecydowanie lepiej iść na spacer etc. Do tego ta współczesna otoczka sprzętowa , fe.

Dużo lepszym tytułem jest Red Orchestra 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest fajna ale niestety tylko dla osób poświęcających jej czas na sposób klanowy,
> tzn. regularne parogodzinne treningi etc., "normalni" ludzie nie mają czego tu szukać.
> Zdecydowanie lepiej iść na spacer etc. Do tego ta współczesna otoczka sprzętowa , fe.
>
> Dużo lepszym tytułem jest Red Orchestra 2

Kolega grał kiedyś w ARMĘ 3 że takie bzdury wygaduję? Ja gram z kumplem, treningów nie mamy, czasami gramy sobie jakieś misje dla beki. Zabawa jest przednia. Dla mnie strzelanka roku (mówię po ograniu BioShocka i BF4, czyli niby najlepszych i najbardziej napompowanych strzelanek 2013 :P) Jeśli chodzi o taktyczne podejście to wykształca się ono samo, ale w cale nie jest ono potrzebne, tylko poprawia zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować