Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4: Dodatek Second Assault dostępny na wszystkich platformach już 4 od marca

14 postów w tym temacie

Myślałem, że się już nie doczekam, ale przyszła ta chwila.Będzie trzeba sobie jakiś dzień w tyg zrobić wolny! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:04, Arczir2d2 napisał:

Ponoć mieli odstawić prace nad dodatkami na bok i zabrać się za łatanie gry... a tu co?

Nic. Dodatek był gotowy od kilku miesięcy, gracze na XO mieli go od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym netcodem? Czemu wszyscy używają tego wyrażenia? Nie wiem co to znaczy, ani nie dostrzegam żadnego problemu z tą grą, który zasługiwałby na to niechlubne, wywołujące burze z piorunami, określenie.
Get over it. Każdy gra na takich samych zasadach. Ludzie potrafią mieć KDr 5:1, więc w czym rzecz?
Netcode to synonim "jestem kiepski i przez to hałaśliwy"?
Ludzie w internecie ciągle tylko narzekają. Esencja internauty. Narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:31, Tarades napisał:

Co jest z tym netcodem? Czemu wszyscy używają tego wyrażenia? Nie wiem co to znaczy,
ani nie dostrzegam żadnego problemu z tą grą, który zasługiwałby na to niechlubne, wywołujące
burze z piorunami, określenie.
Get over it. Każdy gra na takich samych zasadach. Ludzie potrafią mieć KDr 5:1, więc
w czym rzecz?
Netcode to synonim "jestem kiepski i przez to hałaśliwy"?
Ludzie w internecie ciągle tylko narzekają. Esencja internauty. Narzekanie.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie narzekasz na narzekanie. Just saying.

Poza tym, problemy z netcode były, o czym przyznało samo DICE ( http://www.gram.pl/news/2014/01/29/battlefield-4-dice-szykuje-miesiac-podziekowan-dla-graczy-wkrotce-rusza-weekend-z-podwojnym-doswiadczeniem.shtml ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:06, Eff3ctiv3 napisał:

Podobna sytuacja, jak z Batman Origins. Po co naprawiać grę, jak można wydoić od graczy
więcej kasy na kolejne DLC/Dodatek.

Nie dojenie kasy tylko zapewnianie fun''u fanom. Jak tak się na to patrzy to wszystko jest kolorowe. Kto gra to grać będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:31, Tarades napisał:

Co jest z tym netcodem? Czemu wszyscy używają tego wyrażenia? Nie wiem co to znaczy,
ani nie dostrzegam żadnego problemu z tą grą, który zasługiwałby na to niechlubne, wywołujące
burze z piorunami, określenie.

Nie dostrzegasz, że często pociski podążają za tobą nawet wtedy, gdy ukrywasz się za osłoną?
Nie dostrzegasz, że często pompujesz w gościa pocisk za pociskiem a ten odwraca się i zabija cię JEDNYM strzałem z dowolnej broni?
Nie dostrzegasz kompletnego niezbalansowania broni ACE, które są lepsze od swoich rówieśników pod każdym względem?
Prawda jest taka, że starcia w BF4 mogły by równie dobrze być rozwiązywane przez rzut kostką - tak zła jest detekcja trafień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 21:23, Lisun napisał:

Nie dostrzegasz, że często pociski podążają za tobą nawet wtedy, gdy ukrywasz się za
osłoną?


Niestety, to samo było w BF3 i BC2. Bardzo częsta sytuacja, niezwykle frustrująca :D

Dnia 13.02.2014 o 21:23, Lisun napisał:

Nie dostrzegasz, że często pompujesz w gościa pocisk za pociskiem a ten odwraca się i
zabija cię JEDNYM strzałem z dowolnej broni?


Zdarza się znacznie rzadziej, jednak czasami występuje. W każdym razie znacznie trudniejsze do udowodnienia i wykazania.

Dnia 13.02.2014 o 21:23, Lisun napisał:

Prawda jest taka, że starcia w BF4 mogły by równie dobrze być rozwiązywane przez rzut
kostką - tak zła jest detekcja trafień.


Nie przesadzaj - na serwerach najczęściej widzę dokładnie te same osoby na samej górze punktacji :) Przede wszystkim liczą się umiejętności i dobranie odpowiedniego stylu gry pod swoje preferencje. Ja zakladam celowniki nokto i latam z granatami dymnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie po co łatać grę skoro można wydawać dodatki. Nie grałem w bf 4 prawie miesiąc odpaliłem w zeszłym tygodniu pościągało patche i ich efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Mój ulubiony deatchmatch nie ma dźwięku, wejście do pojazdu oznaczało koniec gry i wyrzucenie z serwera. Grając zaczęła regularnie mi padać każda przeglądarka mozzila, chrome, safari, opera(swoją drogą co za kretyn wpadł na pomysł odpalania tak skomplikowanej gry przez stronkę). Każda bez wyjątku, 20 - 30 min grania wywala przeglądarkę. I jeszcze Orgin, który wymaga uprawnień do wprowadzania zmian w systemie (użytkownik nie ma żadnego wpływy na to co Orgin sobie zmienia) ani uplay ani steam nie wprowadza takie masakry w systemie jak orgin. Jak odpalam BF 4 mój esset smart securit 7 zaczyna świecić jak choinka, pojawiają się jakieś dziwne protokóły, zmiany portów i oczywiście traktuje orgina i bf4 jako zagrożenie dla funkcjonowania systemu. Finał 3 godzinny próby grania i pierwszy blue screen. Dopiero co postawiłem winde jeszcze raz i przez pół roku bf4 nie rusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować