Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bound by Flame na PlayStation 4 w akcji

12 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Studio Spiders chwali się Bound by Flame w wersji na nową konsolę Sony trwającym dwie i pół minuty materiałem. Nie mieliśmy do tej pory zbyt wielu okazji do przyjrzenia się intrygującemu RPG, więc chyba skorzystamy z okazji, prawda?

Przeczytaj cały tekst "Bound by Flame na PlayStation 4 w akcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mowilem jak bardzo nie nawidze MMO ;].To sa strasznie glupie i wqrzajace gry nie ma co.A tu tutaj to zaden wyjatek.
Moze Blizzard swoim nowym dzielem cos nowego zaprezentuje ale watpie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy mowilem jak bardzo nie nawidze MMO ;].To sa strasznie glupie i wqrzajace gry nie
> ma co.A tu tutaj to zaden wyjatek.
> Moze Blizzard swoim nowym dzielem cos nowego zaprezentuje ale watpie ;].
A od kiedy Bound by Flame to MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok wielu rpg''ów, które ukażą się tego roku Bound by Flame to dla mnie must have. Szkoda tylko, że pierwsze sześć miesięcy to totalna posucha a w drugiej połowie roku gdy posypią się premiery nie będzie wiadomo co łapać jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szkoda tylko, że pierwsze sześć miesięcy to totalna posucha..."

Hmm - 27 luty - Berlin Campaign dla Shadowrun Returns 7 marca - Southpark: The Stick of Truth - ja bym tego posuchą nie nazwał.

Od kiedy dowiedziałem się, że w Bound by Flame można stworzyć własnego bohatera (tudzież bohaterkę) ta gra stała się dla mnie obowiązkową pozycją na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 02:30, seancamel napisał:

Hmm - 27 luty - Berlin Campaign dla Shadowrun Returns 7 marca - Southpark: The Stick
of Truth - ja bym tego posuchą nie nazwał.


Nie wiadomo, co z tym Berlinem wyjdzie. Żeby nie było z dużej chmury małego deszczu, w końcu podstawa też miała być oh i ah, a wyszło tylko przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiadomo, co z tym Berlinem wyjdzie. Żeby nie było z dużej chmury małego deszczu, w końcu podstawa też miała być oh i ah, a wyszło tylko przeciętnie."

Mi się podstawka bardzo podobała. Inna sprawa, że uwielbiam papierowego Shadowruna - więc zapewne nie jestem obiektywny. Dlatego nie mogę się doczekać aż Steam załaduje mi dodatek na dysk twardy. Zostały niecałe dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 2,5 minuty zobaczyłem klimat Dragon Age (1), i system walki wyglądający jak połaczenie Wieśka 2 i Two Worlds II, ale i tak średnio mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować