Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maciej Szcześnik z CDP Red chwali konsole nowej generacji; walka w grze ma stać na wysokim poziomie

56 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Wiedźmin 3, jako pierwsza odsłona serii, wystartuje jednocześnie nie tylko na PC-tach, ale i na konsolach. Póki co, twórcy nie narzekają i nie porównują obu sprzętów, określając je jako wspaniałe maszyny.

Przeczytaj cały tekst "Maciej Szcześnik z CDP Red chwali konsole nowej generacji; walka w grze ma stać na wysokim poziomie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 19:55, sosniasty napisał:

Pozwalają zaszaleć? Z tego co mi wiadomo, to Wiedźmin 3 ma śmigać na 30 fps. Szaleństwem
bym tego nie nazwał...

Ciekawe jak bedzie smigac na waszych cebulakowych komputerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno lepiej niż na tych śmiesznych next-genach.
Pozyjemy, zobaczymy ale zapewne na premiere to bedzie wygladac tak "Moj Boze ! jaka optymalizacja, jak oni mogli taki syf zrobic itp....Czekamy na patcha !!111"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh czy w każdym temacie musi być wojna PCvsPS4vsXOne? Co do gry... niech wreszcie skończą tak wychwalać tego Wiedźmina, bo póki co to tylko słowa. Niech wreszcie jakiś gameplay pokażą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozyjemy, zobaczymy ale zapewne na premiere to bedzie wygladac tak "Moj Boze ! jaka optymalizacja,
> jak oni mogli taki syf zrobic itp....Czekamy na patcha !!111"
Skończcie oboje robić syf... "Ciekawe jak bedzie smigac na waszych cebulakowych komputerach..." Nie mogłem sobei darować, ciekawie ile śliny poleci przy filmikach z PC'towej wersji i ile myśli przeleci po głowach niektórym konsolowcom "ahh czemu tak na konsolach nie wygląda, jaka ona piękna ", i nie pisz proszę w liczbie mnogiej jeśli zwracasz się tylko do JEDNEGO użytkownika. I uwierz mi że będzie śmigać lepiej (w końcu PC wiodąca platforma według CDP) a drugi argument masz niżej.

Co do gry wierzę że tym razem będzie dobrze zoptymalizowana i chyba z Polskich producentów gier CD Projekt ma największe zaufanie i wierzę że dotrzymają słów które powiedzieli na temat optymalizacji. BTW Podtrzymując flame, pamiętaj że w PC''tach podzespoły można zmienić a w konsolach jest tak "DZIŚ 30 FPS, NA ZAWSZE 30 FPS" ;>. Ja mam tylko nadzieję na jedno że nie zepsują sterowania na PC przez bawienie się z konsolowym sterowaniem (tak jak w skyrim), a o optymalizację się nie martwię :). EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozwalają zaszaleć? Z tego co mi wiadomo, to Wiedźmin 3 ma śmigać na 30 fps. Szaleństwem
> bym tego nie nazwał...
> Wierzę, że będę się świetnie bawił przy konsolowej wersji nawet jeśli ta będzie śmigać
> tylko w tych 30 stałych klatkach.

Zarzut wobec 30 klatek może mieć tylko gracz który w życiu nie grał na konsoli. Tam stałe 30 klatek oznacza absolutną płynność. Takiej płynności jak w Forza Horizon w 30 klatkach nie zobaczyłem na żadnym komputerze, a komputerów widziałem sporo. Mogę śmiało powiedzieć że jest to dla mnie ideał płynności. A grywałem na nie jednym kompie za ponad 6 tyś.

PS: Postawcie piwo jakiemuś gimnazjaliście i niech wam wreszcie naprawi system komentarzy na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Podtrzymując flame, pamiętaj że w PC''tach podzespoły można
> zmienić a w konsolach jest tak "DZIŚ 30 FPS, NA ZAWSZE 30 FPS" ;>.
Tylko, zeby wyciagnac te 30 fps to bedzie musial wydac x2 wiecej niz na konsole, i wymiana podzespolow co 2 lata, a na dodatek jeszcze sauna w pokoju :<. Na konsoli tego problemu nie ma, grasz w tych 30 fps''ach przez kilka lat bez wymiany sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:44, Eternal101 napisał:

"DZIŚ 30 FPS, NA ZAWSZE 30 FPS" ;>

>

Zawsze lepsze to niż raz 50 a raz 15 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze lepsze to niż raz 50 a raz 15 ;>

jak ma się za małe IQ by umieć ustawić odpowiednio ustawienia do swego kompa .... to zostaje konsolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha konsole i "Pozwalaja zaszalec" :) Bzdura taka jak to, ze trzeba w komputerze wymieniac sprzet co dwa lata. Jezeli dobrze go dobierzesz to nie musisz sie o to martwic. A nawet na medium w nowszysch grach masz i tak lepsza grafike niz na konsolach ^^ Sam gram obecnie chociazby w GTA V i az kluja mnie oczy od tego braku antialiasingu i jakosci tekstur. Z niecierpliwoscia czekam na wydanie obu gier na PC gdzie bede mogl sie cieszyc pieknem owych gier. Mam nadzieje, ze wszelkie zapewnienia Redow co to Wiedzmina sie sprawdza i otrzymamy naprawde przelomowego RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 21:08, kodi24 napisał:

Zawsze lepsze to niż raz 50 a raz 15 ;>


Wole raz 50 a raz 30 niż stale 30 ;>, po 2 takie akcje to tylko w AC 3 i Gothicu 3 :D, ale w AC3 to również występuje na konsolach :)

DarthZiZi No mój komp z podpisu ma 3 lata i lajtowo chodzą gry na wysokich detalach w zadowalającej mnie płynności (i nie jest to mniej niż 30 fpsów :)), Co do W3 nie mam wątpiliwości że gra nas nie zawiedzie ale co do GTA V to jestem ciekawe ile w niej poprawione będzie gdy wyjdzie na PC ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 21:34, DarthZiZi napisał:

gram obecnie chociazby w GTA V i az kluja mnie oczy od tego braku antialiasingu i jakosci
tekstur.

Tutaj mówimy o nextgenach - z kolei sam narzekasz na grafikę w grach, które działają na konsolach z 512/256 MB Ram.

Często powtarzam ten argument, ale jeszcze częściej sporo osób nie zdaje sobie sprawę, jak bardzo nieziemsko wyglądają gry w związku z tym, co siedzi w starszych konsolach.

Mając 256 MB Ram to miałem problemy z GTA 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 21:37, Eternal101 napisał:

Wole raz 50 a raz 30 niż stale 30

Na monitorze z odświeżaniem 60Hz? Gratuluję niezauważania tearingu, judderingu i całej reszty efektów, które daje niestabilny framerate. W takim wypadku 30 FPSów będzie o wiele lepsze niż skoki.

I po to właśnie powstał G-Sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wiedźmin to ponoć ostatnia cześć serii.Ale jakby przypadkiem chcieli zrobic jeszcze jedną to sie okaże że za kilka lat ci sami tworcy napiszą:KOnsole tej generacji to już przeżytek,nie da sie przenieść wiedźmina 4 bez strat i jakosci rozgrywki w porownaniu do pc.Juz na x360 ledwo opchnęli wiedźmina 2 a na ps3 wcale nie dało sie go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 22:04, Henrar napisał:

Na monitorze z odświeżaniem 60Hz? Gratuluję niezauważania tearingu, judderingu i całej
reszty efektów, które daje niestabilny framerate. W takim wypadku 30 FPSów będzie o wiele
lepsze niż skoki.

I po to właśnie powstał G-Sync.


Powiem ci że takich spadków nie zauważam w grach póki co a jak są spadki to płynne i uwierz mi spadek z 40-30 fpsów jest nie zauważalny przynajmniej dla mnie ale skok z 60-30 fpsów już tak.

Kodi24 No to życzę powodzenia ludziom którzy lubia slow motion jak na pierwszym screenie xD.

Butoniumboy Koniec przygód Geralta ale nie zamknęli drogi serii by mogli w razie czego pociągnąć jakiś wątek innego wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować