Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Titanfall - Temat Ogólny

182 postów w tym temacie

Takie pytanie zadam. Wie ktoś może o dostępnym języku w grze? Niby wszędzie napisane, że jedynie napisy PL.

Z tym, że w BF4 na Originie do dzisiaj widnieje informacja, że jest multilang a w rzeczywistości jest tylko PL. Nie zniosę kolejnej gry, gdzie jest dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 09:33, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś czy warto się zaopatrzyć w Titanfalla ? :D Ile gra zajmuje na dysku ?

Z recenzji zagranicznych portali wynika jasno że jak najbardziej, średnia ocen oscyluje na poziomie 9/10. Gra ma podobno zajmować 48 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 10:44, DarkWolf_PL napisał:

Z recenzji zagranicznych portali wynika jasno że jak najbardziej, średnia ocen oscyluje
na poziomie 9/10. Gra ma podobno zajmować 48 GB.


OMG... połowa mojego dysku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 10:44, DarkWolf_PL napisał:

> Nie wie ktoś czy warto się zaopatrzyć w Titanfalla ? :D Ile gra zajmuje na dysku
?
Z recenzji zagranicznych portali wynika jasno że jak najbardziej, średnia ocen oscyluje
na poziomie 9/10. Gra ma podobno zajmować 48 GB.


ILEEEEEEEEEEEEEE????????? Serio gry teraz tyle miejsca mają zajmować? Chyba czas się na konsole przerzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej chyba większy dysk kupić, jeżeli dla was 50gb to dużo. Terabajtowy można dorwać za 200zł, a to i tak ogrom pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 12:01, Sipso napisał:

Taniej chyba większy dysk kupić, jeżeli dla was 50gb to dużo. Terabajtowy można dorwać
za 200zł, a to i tak ogrom pojemności.


Najpierw trzeba resztę sprzętu wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 12:42, Chlorofil napisał:

> Najpierw trzeba resztę sprzętu wymienić.

Na tym co masz Titanfall spokojnie pójdzie Tobie ;)


Minimum mnie nie zadowala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi "nieskompresowanymi plikami audio" to nie jest przesada. Gra ściągnęła się szybciej niż się zainstaluje. Pobranie 50 GB zajęło mi niecałą godzinę, a instalacja po godzinie stoi na 30%, bo się audio rozpakowuje. Jak "miło" wrócić do PC :P

20140311190615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie postanowiłem, że kupię Titanfalla tylko wtedy, gdy średnia ocena wybije ponad 85%. OK, tak jest, ale po becie mam niezaprzeczalne odczucie, że sama gra znudzi się szybko bo tak naprawdę ma mało do zaoferowania a te całe oceny (mam wrażenie) biorą się głównie z tego iż grę stworzyło Respawn i nic ponadto. Nie mniej jednak zrobię trochę inaczej - widać, że gry od EA tanieją o prawie połowę już po 4 lub 5 miesiącach więc najpierw w końcu zacznę grać w multi Ghosts, BF3 i BF4 (wszystkie kupiłem w dniu premiery ale wierzcie lub nie - boję się wejść w ich tryb sieciowy po takim czasie bowiem pewnie mnie rozniosą z ratio 1:10) i dopiero wtedy zasięgnę zdania co do Titanfall w kwestii "łatwości" gry. W becie było baardzo szybko, tempo rozrywało mózg, a ja chcę po prostu się trochę pobawić. No i szkoda mi jeszcze faktu, że niby to next-genowa gra a zajmuje u mnie na kompie malutko zasobów (proc, RAM, grafika) gdy tymczasem XONE uciąga ją w niecałych 800p - o co tu biega? Dlaczego optymalizacja na konsoli jest tak słaba skoro mój średniej mocy komp pracuje tu w pełnych detalach, w 1080p i w 60 klatkach?

Jeszcze odnośnie tej dyskusji o dyskach to trochę mi się wierzyć nie chce, że osoba, która ma Core i5, całkiem spoko Radeona i wystarczający RAM posiada dysk zaledwie 200GB z epoki kamienia łupanego ;) Ktoś Ci Ecko09 strasznie źle kompa wypośrodkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 01:41, Agntx napisał:

Jeszcze odnośnie tej dyskusji o dyskach to trochę mi się wierzyć nie chce, że osoba,
która ma Core i5, całkiem spoko Radeona i wystarczający RAM posiada dysk zaledwie 200GB
z epoki kamienia łupanego ;) Ktoś Ci Ecko09 strasznie źle kompa wypośrodkował.


Albo ma SSD i zapomniał, że warto zostawić sobie HDD żeby móc coś pobrać i zainstalować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować